משרד חקירות – מתי מתאים לפנות אליו?

לכל אדם יכולים להיות לפעמים חשדות וסימני בגידה בנוגע לאנשים קרובים לו כולל בן או בת הזוג, אחים או אנשים שאנחנו עובדים איתם. כאשר החשדות שלנו נוגעים לנושאים שיכולים להיות משמעותיים מאוד בחיים שלנו כמו גילוי בגידה באמון, מעילה בכספים, התנהלות אלימה או הפרה של הסכם אנחנו חייבים לדעת האם החשד שלנו נכון או לא ולפי אמיתות החשד להחליט כיצד נכלכל את צעדינו בהמשך.

במקרים בהם החשדות שלנו הם בנושאים שיכולים להיות קריטיים לעתיד הכלכלי, המשפחתי או הרגשי שלנו פנייה למשרד חקירות יכולה להיות הצעד המתבקש והמתאים ביותר שעלינו לנקוט. בכל מקום בו יש ספק – אין ספק כדאי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי.

באיזה מקרים משפטיים משרד חקירות יכול לסייע לנו?

משרד חקירות מקצועי יכול לסייע לנו במגוון רחב מאוד של מקרים משפטיים. משרד מסוג זה יכול לסייע לנו להוכיח חוסר כנות או תום לב של צד אותו אנחנו תובעים לשם קבלת פיצוי כספי או מזונות. משרד זה יכול גם לסייע לנו בכתב הגנה שלנו מול תביעה ולהוכיח כי טענות התביעה המועלות נגדנו בגין נזק שנגרם או חוסר תום לב אינן נכונות. משרדי חקירות מקצועיים יוכלו לסייע לנו גם לאתר מקרים בהם אדם פועל באופן אלים כלפי חסרי ישע – כמו למשל מטפלים סיעודיים שמתעללים בזקנים או בחוסים בהם הם מטפלים. משרד חקירות

כמו כן, משרד החקירות יכול לסייע בענייני ירושות וצוואות – נוכחת, מעורבות והתערבות של גורם כלשהו בצוואה, איתור בעלי דין ומסירת מסמכים משפטים לידיהם . בנוסף הוא יכול גם לבצע איסוף מידע וראיות משפטיות שיוגשו לבית המשפט/

משרד חקירות – ועבודה צמודה של חוקר פרטי עם עורכי דין מומחים

משרד חקירות לא פועל כשריף בחלל ריק של המערב הפרוע. החוק מגדיר באופן ברור ומוחלט איזה פעולות מותר ואסור לחוקרים פרטיים לעשות. רוב משרדי החקירות בוחרים לפעול תחת ליווי משפטי צמוד – דבר אשר משפר גם את איכות הראיות שהם אוספים ואת מידת הקבילות שלהם בבית המשפט. עורך הדין יכול לייעץ בזמן אמת למשרד החקירות איזה פעולות מותר לא לעשות ואיזה פעולות מהוות עבירה חמורה על חוק צנעת הפרט או חוקים אחרים. כך למשל למשרדי חקירות אסור להתחקות אחר חשבונות בנק של נחקרים או אחר מסמכים רפואיים שלהם – דבר זה מותר אך ורק במסגרת של צו הבאה של בית משפט למסמכים ספציפיים אותם רוצים לבדוק.
מעוניין לקרוא עוד למה חשוב להעזר בשירותיו של חוקר פרטי?

לרדת לחקר האמת

תפקידו של כל משרד חקירות הוא לסייע לנו לרדת לחקר האמת ולדעת האם החשד שלנו נכון או לא. אחד התחומים בחיים בהם הכי נפוץ השימוש בשירות של חקירות פרטיות הוא תחום האישות או תחום דיני המשפחה בדגש על משפטי וחקירות גירושין בהן לבגידה או לחוסר נאמנות של אחד מבני הזוג יכולה להיות משמעות כספית גדולה מאוד בקביעת גובה סכום תשלום דמי המזונות. תחום נוסף בו מאוד שכיח להשתמש בשירות של חוקרים פרטיים הוא התחום העסקי והריגול העסקי אחר חברות או אחר עובדים על מנת לבדוק שאין גניבה של פטנטים או של מידע רגיש.

Comments are closed