כיצד נוכל לאתר בגידות, רמאות או הונאות?

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

ביטחון בצד השני שעומד מולנו הוא ערך בסיסי ביחסים של בני האדם. אנחנו חייבים לתת אמון באדם שעמו אנחנו נמצאים בקשר וזה נכון כאשר אנחנו מדברים על זוגיות ועל עסקים כאחד.
אם לא נוכל לסמוך על הצד השני לא נוכל לקיים קשרים נורמטיביים וכל הזמן נלך בחשש שמא עובדים עלינו. אך על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אמון צריך להגיע עם רסנים מסוימים.

אם ניתן אמון באדם ללא גבול ולא נעצור רגע ונשאל את עצמנו האם הוא מרמה אותנו או האם הוא עובד עלינו סביר מאוד להניח שייווצר מצב בו עובדים עלינו על ימין ועל שמאל.
העניין הוא שלרובנו אין את הכלים בכדי לגלות האם עובדים עלינו והאם מרמים אותנו וזוהי בעיה שיש לתת עליה את הדעת.

אז מה עושים מחליטים להשלים עם רמאות, הונאה או בגידה? ממש לא מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל משרד חקירות פרטי אשר יבצע מעקבים אחר האנשים בהם אתם חושדים.
כך תבטיחו כי תגלו כל מה אותם אנשים עושים וכך תבטיחו כי לא תפלו קורבן להונאה או בגידה אשר יכולים להשאיר על עורכם כוויה רצינית ביותר ולפגוע בכם בצורה איומה.

מעקבים – וודאו כי מבצעים אותם אנשים יוצאי כוחות הביטחון

עליכם להבין כי מעקבים זו משימה מורכבת ולא כל אדם יכול לבצע אותה. למעשה ניתן לומר בלב שלם כי מי שמבצע מעקבים צריך לעבור הכשרה של חודשים ארוכים וזאת בכדי לשלוט בתורת העיקוב.
כמובן שכאשר אתם מחליטים על הנושא של המעקבים אתם צריכים להבטיח כי תבחרו את החברה הטובה ביותר שתבצע אותם.

על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחור חברה אשר מעסיקה אך ורק יוצאי כוחות הביטחון, קרי צה”ל, המשטרה והשב”כ וזאת בכדי להבטיח כי עובדיה עברו את ההכשרה המקיפה ביותר בתחום המעקבים.
רק כך תבטיחו כי המעקבים יתנהלו כראוי וישיגו את ההוכחות הדרושות לכם בכדי להבין האם נפלתם קורבן.

דיסקרטיות – הדבר החשוב ביותר של חברת החקירות

אם יש דבר חשוב ביותר שכל חברת חקירות המבצעת מעקבים צריכה להקפיד עליו זה הנושא של דיסקרטיות.
עליכם להבטיח כי בשום פנים ואופן החברה לעולם לא תגלה כל מידע עליכם לצדדים שלישיים וכי היא מבינה כי היא חייבת לשמור על האנונימיות שלכם בכל מחיר ובכל דרך וזאת בכדי להבטיח כי אף אחד לא ידע כי העסקתם חברת חקירות.

ראה גם: חוקר פרטי בירושלים

מעקבים
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!