אהבת חיי – כך אמרו

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטילפני מספר חודשים קיבלתי פנייה מענבל אשר חיפשה חוקר פרטי, ענבל יוצאת עם בחור כבר מספר חודשים. האהבה פורחת והכל נראה מקסים. ענבל ויובל עברו לגור ביחד לאחר תקופה די קצרה. ענבל סיפרה לי שבדיוק נגמר ליובל השכר דירה ומה הטעם להעריך את החוזה אם כבר התכנון היה לעבור לגור יחדיו כמו שזוג אמיתי רוצה ומרגיש כאשר האהבה פורחת. אז למה היא פנתה למור חקירות משרד חקירות

מחפשים דירות בתל אביב

הכל התחיל כך: ענבל ויובל יצאו לחפש דירות. סך הכל הם עובדים בתל אביב ורצו להישאר באיזור. לא היה אכפת להם איזור רמת גן, גבעתיים ואף הרצליה או חולון היו אופציות. אך המרחק עדיין עשה את שלו והם החליטו לשכור דירה בתל אביב. השכר קצת היה גבוה אבל כזוג שהכל חצי חצי. זה פחות מורגש.

שמחים ונרגשים ענבל ויובל חתמו על החוזה. עברו עליו בצורה טובה ומוקפדת תוך כדי הסכמה שענבל תשלם את השכר החודשי ויובל יעשה הוראת קבע כל חודש ויחזיר לה חצי מהשכר דירה כל עשירי לחודש.

הזוג המאושר החל ללכת למיטב החנויות לעיצוב הבית, קנה רהיטים חדשים ואביזרי חשמל ודאג שהבית יהיה משהו שהוא – בית. כל הקניות נעשו דרך האשראי של ענבל כי יובל אמר שהוא כבר ישלים את החלק שלו מהקנייה בתשלום הראשוני של ההוראת קבע בסכום גבוה מכרגיל באופן חד פעמי. ניצוצות אהבה מענבל והכרה על האדם לא הותיר לה שום מקום לספק והיא האמינה ליובל. סך הכל הם היו ביחד כבר 4 חודשים והוא הכי אוהב ומשקיע בה ויובל עובד בעבודה ממשלתית. בחור אמין בעבודה יציבה ואמיתית אך שדורשת שעות עבודה רבות.

במשך חצי שנה הם שכרו ביחד את הבית בתל אביב. ענבל לא טרחה לבדוק אף פעם את מצב החשבון שלה. מה נכנס, מה יוצא, כי שגרת החיים של עבודה – לימודים – זוגיות. לפעמים לא משאירה זמן לדברים אחרים.

יום אחד ענבל קיבלה טלפון מהבנק שלה שעדכן אותה שמצב החשבון שלה הגיע למינוס וממזמן אין לה כבר יתרה. ענבל הייתה בטוחה שמדובר בטעות וכנראה משהו בתדפיסים לא היה נכון , השכר שלה לא גבוה אך הוא חודשי, היא מקבלת חצי מעלות שכר הדירה פר חודש וגם ההורים עוזרים שצריך.

כאשר ענבל קיבלה את תדפיסי האשראי היא נדהמה. מבוהלת ומפוחדת ראתה שלא רק שאין הכנסה חודשית של הוראת קבע, האשראי שלה משומש במקומות שהיא לא מכירה, מסעדות פאר, השכרת רכב ומלונות זולים לפי שעות. ענבל התקשרה מיד ליובל ושאלה אותו מה קרה. הוא אמר שהוא בפגישה ויחזור אליה מאוחר יותר. ישר היא התחילה לגשש על המלצות לחוקר פרטי במשרדי חקירות שונים.

יובל כמובן לא התקשר חזרה וידע שבאותו יום יש לענבל משמרת במסעדה, ניצל את ההזדמנות. לקח את החפצים שלו מהבית ונעלם כאילו בלעה אותו האדמה.

ענבל, אישה פגועה ונבגדת. הבחור שהיה אמור להיות האחד, גם גנב לה כסף וגם בגד בה. בלי הסבר באשר הוא פשוט ברח. ניסיונות רבים ליצור קשר עם החברים שלו, משפחתו או עמיתיו לעבודה התבררו כלא הועילו – ענבל החליטה לפעול, חיפשה ברשת המלצות ואחת מהמודעות שלנו מהתהליך של פרסום באינטרנט קפץ לה במסך, ענבל פנתה אלינו. למור חקירות משרד חקירות אשר סיפק לה חוקר פרטי מיומן ומנוסה.

לאחר בדיקת רקע התברר שיובל זה בכלל עודד. החברים, משפחה והעמיתים לעבודה היו לא יותר משחקנים שיובל שכר ולימד אותם טוב טוב את הרקע שלו והמצב הקיים. לאחר בדיקת שטח מקיפה ועבודה עם ציוד מתקדם של משרד חקירות מקצועי הצלחנו לאתר את יובל, שברח לארגנטינה. חוקר פרטי מקושר בנוסף לצוות שלנו בחוץ לארץ איתר אותו בעזרת מידע מודיעיני מהארץ וכרגע הוא בדרך לבית משפט.

הסיפור אמיתי לחלוטין והשמות הומצאו לצורך דיסקרטיות.

משרד חקירות – מור חקירות. לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו עכשיו: 077-8041396

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!