חוקר פרטי: כל הבגידות בסוף מתגלות

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטיבעידן הזה השקוף להחריד, שכל אחד מסתובב עם פלאפון ומתעד את עצמו ואת העולם- קשה מאוד להסתיר בגידה.

זה עלול לקרות אם חלילה כשהיית במסיבה עם המחזר שלך צולמת ומישהו ממש תמים העלה את זה לפייסבוק. בדיוק כשבעלך יושב במשרד של חוקר פרטי ומזמין חקירה עלייך, עולה תמונה בפייסבוק והוא לא מגלה אותה, אלא איזה מישהו שמכיר אתכם מהילדות.

איך תרגישי כשתחזרי הביתה והתמונה הזו תתנוסס על הפלאפון שלו?

נורא ואיום. וגם אם זה היה הפוך זה נורא ואיום. ובמקרה הזה יש הוכחה ניצחת על שקר (על בגידה עדיין לא, כי היא תמיד יכולה לטעון שהם סתם ידידים), אבל לא כל מערכת יחסים מחוץ לנישואין מתועדת להיפך, הזהירות היא החוק הראשון במערכות הללו ולכן כל בגידה יכולה להיחשף רק בעזרת חוקר פרטי.

אני חושדת שזו החברה הכי טובה שלי…

בדרך כלל כשיש חשדות גם קורה משהו (אלא אם כן מדובר באישה קנאית בצורה חולנית). אנשים לא מדמיינים ובדרך כלל באופן טבעי דווקא החושים והאינטואציה מתגלים כנכונים. הרבה פעמים חשד לבגידה באמת מוביל לחשיפת סיפור בגידה, למרות שהרבה פעמים יש גם הפתעות. כי לא מדובר ממש בבגדיה ולפעמים רק בקשר אחר, אבל גם כדי לחשוף את זה צריך חוקר פרטי.

המון תיקים בכל משרד חקירות פרטי נוגעים לחשדות לבגידה ויש המון המון הפתעות, שחושפות בפני נשים וגברים סיפורים ומידע מסמר שיער.

חוקר פרטי- החשד הפך לשערורייה!

לפעמים זה מפליא עד כמה גברים וגם נשים לא יודעים כלום על בני הזוג שלהם. חלקם הם כאלה שחיים כמו בנות יענה, טומנים את הראש בחול ומעדיפים לא לדעת כלום, כדי להגן על עצמם וגם משום שהם לא יודעים להתמודד עם מידע קשה.

חלקם פשוט לא רוצים לחשוב שמשהו לא בסדר, כי הדבר האחרון שהם רוצים, זה לגלות משהו שהם לא יודעים ושיכה אותם בתדהמה, או לגלות משהו שהם ממש לא רוצים לגלות על בני הזוג.

חלק מהם בטוחים שיש להם אהבה שלמה וששום דבר לא יכול להפריע להם. הם גם בטוחים שבני הזוג לא יבגדו בהם לעולם. לפעמים זה נכון ולפעמים לא ובדיוק בשביל לגלות זאת יש חוקר פרטי.

הוא מתקן לחברה שלי את כל הבית!

סיפור אחד כזה הגיע למשרדו של חוקר פרטי. הייתה זו לקוחה שבאה וסיפרה כי היא גילתה שבעלה נוהג לבקר אצל חברתה הגרושה הרבה מאוד. מצד אחד זוהי חברתה הטובה ביותר והיא לא מאמינה שיש לו משהו אתה, אבל מצד שני מה הוא עושה שם כל כך הרבה?

חברתה סיפרה לה כל מיני סיפורים. כיוון שמדובר בהנדי מן אז היא אמרה לה כל מיני דברים. פעם הוא בא לתקן לה את הברז, פעם לתלות לה מדף ופעם פה ופעם שם.

האישה לא התנגדה שבעלה יעזור לחברה שלה אבל כשהביקורים כבר הפכו קבוע לפעמיים בשבוע זה כבר לא ממש מצא חן בעיניה.

בייאושה פנתה האישה אל חוקר פרטי וזה ביצע מעקב אחר בעלה של האישה. הוא אכן ראה אותו מגיע לביתה של האישה ואפילו טמן מצלמה נסתרת.

אבל מה שהוא גילה היה רחוק מלהיות בגידה ולא קשור בכלל לחברה.

חברתה של האישה יצאה מהבית, והבעל נותר בו אבל לא לבד, אלא עם ידיד מאוד טובה שלה אתו מסתבר הוא מנהל רומן.

חוקר פרטי

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!