ליפול בפח האהבה

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

shutterstock_291869945אהבה היא אחת הסיבות הגדולות לעיוורון של אנשים וגם לאינטליגנטים שבהם. אפשר למכור להם כל דבר, החל מגבר שעובד “במוסד” ועד לשליח סודי בארצות ערב… הן לא שואלות והוא ממשיך להתחזות עד שנכנס לעניין משרד חקירות נתח גדול של חקירות במשרדנו הוא הזמנות של מעקב וחקירה אחרי בני זוג שמשום מה, לפתע משהו לא כל כך מסתדר עם הנתונים שהם מסרו על עצמם.

זה בדיוק מה שקרה לל’, קצינה בכירה בצבא שהכירה גבר מהדרום והתאהבה בו ואיזה גבר, בכיר במוסד. על מה עוד אפשר לחלום. מלח הארץ. הוא כמובן עשה משמרות בלי סוף והיא חיכתה, ויתרה אבל בשלב כלשהו היא לא כל כך הבינה למה הוא לא גמיש אף פעם. וגם פתאום היו לה כל מיני שאלות. אינטואיציה נשית, אולי ?

בצר לה פנתה האישה אל משרד חקירות מור ואנחנו החלנו במעקבים אחר הגבר. התחושה הכללית של החוקרים במשרד הייתה זהירות יתר, הרי מדובר בבכיר במוסד מה אם הוא יעלה עלינו, יתלונן שהטרדנו אותו, ירגיש שהפרענו לא במשהו. מי רוצה להסתבך עם בכיר במוסד?

נהג הסעות עם עוד חברה מהצד!

מעקבים אחר הגבר העלו סיפור הזוי. מדובר היה בגבר שיצא כל בוקר מביתו ועבד כנהג הסעות ובכלל התגורר בצפון. מעקבים יותר עמוקים חשפו עוד חברה שיש לו גם היא קצינה בצבא, וזו לא יודעת על זו והוא רוקד על שתי החתונות ומספר סיפורי הופכן לשתיהן.

כאשר החוקרים ממשרדנו עימתו אותו עם החשדות הוא לא ויתר. שקרן מדופלם לא מוותר בקלות והוא סיפר כי החברה השנייה היא סיפור כיסוי שלו במוסד וכך גם ההסעות. טוב, לחוקרים שלנו הוא לא יכול לספר סיפורים. כל ההתנהלות שלו העידה על מתחזה ושקרן מדופלם. כל חוקר פרטי רואה זאת.

הלקוחה שלנו לקחה את זה קשה מאוד לא נעים. כשאת אישה אינטליגנטית ומבריקה והגעת למשהו בחיים ואת נופלת עם איזה גבר שאת מתאהבת בו והוא מצליח לסובב אותך על האצבע הקטנה ומוכר לך סיפורים ואת בגלל האהבה הולכת כמו עיוורת, לא נעים. הרגשה לא טובה, אפילו משפילה. מה שבטוח לקצינה הזו אף אחד לא ימכור יותר שום סיפור.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!