האזנות סתר – למה כדאי לעקוב

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

בדיקת האזנות

מור חקירות הוא משרד חקירות מוביל בישראל עם שלל ניסיון וידע רב בתחום גילוי האזנות משרדנו מציע ללקוחות השונים שירותים מקיפים בהם נבדוק ונחשוף כל מכשור מעקב כלשהו ששומש במטרה להאזין, לתעד וכמובן לעקוב אחר כל מהלך שלכם.

כיום יותר מתמיד עם התקדמות הטכנולוגיה ובכך שלכל אדם יש פלאפון חכם בר השגה שבו הוא יכול להקליט כל מהלך של אדם אחר ללא ידיעתו ובנוסף הקלות שבה אפשר לרכוש אמצעים טכנולוגיים רבים הכוללים אפשרות לעקוב אחרי אדם באמצעות GPS וכלים נוספים כגון מיקרופון וציוד אודיו סמוי, מצלמה סמויה ואף כלים שיאפשרו הקשבה לשיחות טלפון וכך מעקב אחרי האדם וידיעת פרטים אישיים עליו.

האזנות סתר – מישהו מקשיב לי?

האזנת סתר היא כשמה – האזנה ללא ידיעה של הצד שנעקב. כאשר אדם מקשיב, מאזין מקליט או שומר שיחה שמתנהלת בפרטיות ללא ידיעה או הסכמה. חשוב לזכור כי האזנת סתר אסורה לפי החוק ובכך כל עוד אין צו משפט המאפשר קיום האזנת סתר, העבירה היא פלילית לפי חוק הגנת הפרטיות.

משרדנו מור חקירות מפעיל מומחים המבצעים בדיקות לגילוי האזנות מכל סוג ,איתור תוכנות ריגול במחשבים ובטלפונים ניידים ומשתמש בציוד טכנולוגי משוכלל לאיתור מצלמות סמויות.

איך בודקים האזנות סתר?

כאשר נוצר חשד מינימלי להאזנות סתר יש לפנות מיידית לכל משרד חקירות המתמחה באיתור האזנות סתר, בין אם זה בבית או במשרד. חוקר פרטי בעל ניסיון ישתמש בכל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים כדי לבדוק וחשוב מכך לאתר את אותו גורם המאזין לכם ללא ידיעתכם. חוקר פרטי מיומן יוכל באמצעות אותם אמצעים טכנולוגיים לאתר ולזהות את אותם מקלטים והמשדרים אשר גונבים מידע ללא ידיעתם ובכך לעזור לכם ולהחזיר את השקט הנפשי המבוקש. חשוב לזכור שבדיקה שכזו יכולה לקחת בין כמה שעות לכמה ימים ולכן לקבלת תוצאות יש להיות סובלני ולהבין שנעשית עבודת מחקר אשר תמנע מאותו גורם להאזין לכם שוב.

זמן הבדיקה נעשית לפי כמות המידע ההתחלתי של חוקר פרטי, מהו היקף השטח הנדרש לפעולה זו? בכמה קווים המאזין משתמש? יש להפיק לקחים וללמוד את אותם אלמנטים כדי לבדוק בצורה מקיפה ובכך להגיע לתוצאה הטובה ביותר בזמן הטוב ביותר. האם הגורם השלישי משתמש בתוכנות? האם הוא משתמש בכלים כגון מיקרופונים נסתרים, מערכות סלולאריות, מצלמות ועוד. כאשר חוקר פרטי חוקר ועוקף את טווח השטח הוא יכול לגלות עוד ועוד מכשירי מעקב ובכך להגיע לתוצאה הפרקטית ביותר. חוקר פרטי מקצועי בעל ניסיון רב יבצע את העבודה בצורה מקצועית, אידיאלית ויסודית ובכך ימנע מהאזנות סתר עתידיות.

משרדנו כפי שנדרש כאשר שוכרים משרד חקירות מקצועי , מבצע מזה כ 18 שנה בדיקות האזנה במשרדי ממשלה ,בשגרירויות בארץ ובחו”ל ,ברשויות מקומיות ובמרבית החברות הגדולות במשק בנוסף אנו מדריכים את לקוחותינו כיצד ניתן למנוע האזנות ודליפת מידע כדי להימנע מכך בעתיד.

מניעת האזנות סתר

ההבנה הראשונה להאזנות סתר היא צלילים מוזרים במכשיר הפלאפון. כאשר ישנו רעש או צפצוף שלא הופיע קודם ייתכן שאכן יש מעקב אחרי הפלאפון שלכם – ובכך מעקב אחריכם. חשוב להזכיר כי משרדנו איננו מבצע מעקב של האזנת סתר לבן או בת הזוג אלא רק במידה שישנה סיבה מוצדקת ואמינה למעקב כגון חומרים רגישים, חומרים מהעבודה ועוד נושאים רבים שישנה חשיבות יתרה וסיבה מוצדקת לאותו למעקב. לאחר הבדיקה ובתאום עם המזמין נפעל לביצוע חקירה שתוביל לאיתור מתקין ההאזנה וחשיפתו ובכך במידת הצורך הכנת תיק ראיות והעברתו לטיפול רשויות החוק.

מהם הכלים למניעת האזנות סתר?

ישנים כלים רבים לבדיקת האזנות, ציוד הריגול וההאזנה זול יחסית ופשוט להפעלה ולפיכך גורמים פרטיים ומוסדיים המבקשים לאסוף נתונים על אותו אדם או חברה מתפתים לפעול בדרך זו למרות שהיא אסורה ע”פ חוק. המערכת המוכרת ביותר הינה Spectum Analzyer. מערכת זו הינה ציוד מדידה אשר מזהה ומדמה תרמיות שונות. המערכת סורקת ומודדת חלקים שונים אשר חשודים בהאזנה. ישנם כלים נוספים כגון מכשיר האנדוסקופ, מכשיר שנותן את האפשרות לצפות באיזורים אשר קשים לגישה בנוסף גם מכשור שמאתר אביזרים שצורכים חשמל באספקט נמוך או מכילים סוגים שונים של מתכות. וכמובן, התעסקות רחבה ברשת המחשבים ואיתור תוכנות ריגול לפי IP.

מור חקירות כאן בשבילכם – חושדים שמאזינים לכם ,עוקבים אחר תנועותיכם 24 שעות ביממה ,מרגלים אחר כל מייל או מסרון שאתם כותבים בטלפון הסלולרי או במחשב הנייד.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!