מהי חקירה כלכלית? ומה מייחד אותה מבחינה חוקית?

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

העולם חי וקיים על כלכלה. כל אחד מאתנו תלוי בכלכלה הפרטית שלו. כאשר אנחנו בעלי עסק לכלכלה שלנו יש השפעה על כל העובדים שלנו ולכן יש לנו אחריות כלכלית גדולה מאוד. במקרים בהם אנחנו חושדים שאחד העובדים שלנו גונב מאתנו ידע, כסף או רכוש או במקרה שבו אנחנו חושדים שאחד העובדים שלנו מרגל עבור עסקים שאנחנו מתחרים בהם בעסק שלנו אנחנו חייבים לרדת לשורש העניין ולבדוק האם החשדות שלנו נכונים או לא.

באמצעות חקירה כלכלית דיסקרטית חוקר פרטי יוכל לאמת או לאשש את הפרטים בהם אנחנו חושדים כך שנוכל לנקוט צעדים משפטיים בעניין כמו פיטורין של העובד, הגשת תלונה נגדו במשטרה או נקיטת תביעה אזרחית לפיתוי כספי ממנו בגין הנזק שהוא גרם לנו.

באיזה מקרים יש לפתוח חקירה כלכלית בעסק?

המקרים בהם יש לפתוח בחקירה כלכלית הם מגוונים מאוד. חקירות כלכליות הן למעשה כל חקירה שיש לה פן כלכלי או שהנושא של הוא כסף או רכוש. גם חקירות בגין יורשה או בגין תשלום דמי מזונות לאחר גירושין יכולות להיחשב כחקירות כלכליות. חקירות אלו דורשות משנה זהירות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים. פעמים רבות אנשים אשר עוסקים בהונאה או הטעייה כלכלית של הצד השני יודעים להסוות את ההרגלים הכלכליים שלהם – כך שתפקידו של החוקר הפרטי או משרד חקירות הוא לחשוף את השקר שלהם.

חקירה כלכלית – זה קורה במשפחות הכי טובות

חקירה כלכלית יכולה להיות נחוצה בכל משפחה ובכל בית עסק. אנשים רבים משבשים את ההתנהגות שלהם כך שהיא הופכת להיות לא חוקית או לא מוסרית במקרים שבהם מעורבים נכסים רבים או ממון רב. במקרה שבו אנחנו חושדים שאדם קרוב לנו או אדם אחר שיש לו אינטרס בנוגע לכסף או לרכוש שלנו לא כדאי לנו להסכין עם החשש וללמוד לחיות אתו. פנייה לחוקר כלכלי מומחה שמתמחה במיוחד בעריכת חקירות בעלות אופי כלכלי רגיש ודיסקרטי תאפשר לנו לדעת אחת ולתמיד אם מי יש לנו עסק והאם האנשים שסמכנו עליהם ראויים לאמון שלנו או לא.

חקירה כלכלית – ממה חשוב להימנע בעת ביצוע חקירה כלכלית?

חקירה כלכלית היא חקירה בעלת רגישות גבוה מאוד. חשוב להדגיש שלחוקרים פרטיים אסור לפי חוק לגשת לחשבונות בנק של נחקרים – ניתן לעשות זאת רק באמצעות צו של בית משפט. האמצעים של החוקרים הפרטיים להתחקות אחר האמצעים או ההרגלים הכלכליים של הנחקרים שלהם הם עקיפים ומתוחכמים. על ידי התחקות אחר הרגלי הקנייה או אורח החיים של הנחקר החוקרים יכולים להסיק האם החשדות נגדו נכונים או לא. גם על ידי חקירת חייו הפרטיים של הנחקר כמו איפה הוא גר, מה המצב המשפחתי שלו והאם חלו שינויים קיצוניים באורח חייו לאחרונה ניתן לקבל מידע האם החשדות נגדו מבוססים או לא.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[contact-form-7 id="252" title="inside"]

דגשים לחקירה כלכלית

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!