חוקר ביטוח

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

ביטוח זה מוצר הכרחי, בעולם של היום אי אפשר לדעת למה לצפות ביום שלמחרת ולכן אנו משלמים דמי ביטוח.

דמי הביטוח נותנים לנו ביטחון אישי במידה שנצטרך בעתיד להוציא כסף רב על בעיה כלשהי שאנו זקוקים לפיתרון מיידי כדי לפתור אותה.

כאשר אנו מדברים על ביטוח אנו מדברים בעצם כמעט על כל דבר. ניתן לבטח ריהוט, מכונית, עסק ואפילו את חיינו. חברות הביטוח השונות רוצות להבין מי הבן אדם אשר מעוניין לקבל את סכום הכסף ולכן משתמשות במשרד חקירות מקצועי ואמין כדי להגיע למידע הזה ולראות האם האדם באמת צריך את הכסף מהביטוח כדי לקבל את העזרה המיידית שהוא ביקש.

כאשר פונים לכל משרד חקירות בשביל חקירת ביטוח יש לבדוק שמשרד החקירות עומד בכל התקנים בשביל לעסוק בחקירת ביטוח. בדיקה שהמשרד מורשה על פי חוק לבצע מעקבים ופעולות שונות לאנשים פרטיים זה דבר הכרחי כדי להמשיך בתהליך החקירה.
חקירת ביטוח מתבצעת באמצעות חוקר פרטי למעקב אחרי אנשים שמנסים לרמות ולהוציא נזקים עקב נכות. שיטה זו ידועה בקרב אנשים שונים ולכן חברות ביטוח שונות שוכרות את משרדי החקירות הטובות והמקצועיות ביותר בשביל לעשות מעקב אחרי האדם אשר חשוד במרמה וזיוף נכות כדי לקבל מענקים וקצבאות.

תהליך החקירה מתבצע בכך שהחוקר הפרטי עוקב יום יום על שגרת חייו של תובע הביטוח. במידה שהוא רואה שאותו תובע ביטוח מבצע פעולה שמנוגדת לנכות עליה הצהיר אצל חברת הביטוח החוקר הפרטי מביא ראיות מוצקת ובכך מבטל את תביעת תובע הנכות.

חקירה נוספת שמתבצעת אצל חוקר פרטי מקצועי היא חקירה של בעלי עסקים שטוענים כי בית העסק שלהם עבר גניבה או שריפה. ישנם בעלי עסקים שלא מצליחים או שרוצים "להיפטר" מאותו עסק. פעמים רבות מתברר שהדרך שלהם לעשות זאת היא לרמות את מוסד הביטוח.

כאשר בית העסק נפגע עקב פעילות שלא בשליטת בעל העסק – חברת הביטוח מפצה את אותו בעל עסק.

תהליך החקירה של מקרה זה נבדק ברבדים שונים ע"י משרד חקירות מוביל.

החוקר הפרטי בודק את האופציות השונות לפי טענת העסק. במידה שהתביעה עקב שריפה החוקר הפרטי בודק איך בדיוק נגרמה השריפה והאם יש חשד לשריפה במזיד.

במקרה שהתביעה עקב גניבה החוקר הפרטי בודק האם באמת הסחורה שנגנבה נגנבה על ידי גורם חיצוני או שבעל העסק בעצמו לקח או שלח מישהו "לגנוב" את הסחורה.

חברות ביטוח נעזרו בשירותים הרבים שמשרדי החקירות מציעים, חוקר פרטי הוא האדם בדרך לאימות פרטי התביעה וההגעה לאמת של כל מקרה.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

חוקר ביטוח

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!