בגידות: כך תדע בוודאות אם היא בוגדת בך

חוקר פרטי

אחוז ניכר מהחקירות של כל משרד חקירות, הן חקירות אישיות של חשד לבגידה.

בדרך כלל כאשר יש חשד כזה הוא לא סתמי, מסביר חוקר פרטי ובעליו של משרד חקירות מוביל במרכז. אנשים לא מדמיינים דברים ואין ספק כי בגידה גורמת לאנשים להתנהג אחרת ומאידך גם לסביבה להרגיש כי משהו לא כשורה ואז מתחיל הבירור.

כאשר צד כלשהו מנסה להסתיר משהו, הצד השני מרגיש וזה בדיוק מה שעושים אנשים שיש להם רומן מחוץ לנישואין. הם יודעים שהם עושים דבר רע, הם מנסים להסוות את זה ולהסתיר את זה, אבל דווקא בגלל שהם כל כך מתאמצים להסתיר, הם בעצם משדרים משהו מוזר ואז בני הזוג שלהם חשים שקורה פה משהו ורוצים לדעת מה זה.

אם תשאלי אותו, האם יאמר את האמת?

כמובן ששיחה עם בני הזוג על חשד לבגידה, לא תוביל תמיד לתשובה האמתית (ברוב המקרים לא) הם ינסו להכחיש, ישקרו, יטילו את המוזרות שלהם על לחץ, עומס וכו’ ולפעמים הדרך היחידה שנותרה לבני הזוג, כדי לדעת אם הצד השני בוגד בהם זה לפנות לחוקר פרטי של משרד חקירות בעל ניסיון בחקירות בגידה.

ברוב המקרים אין עשן בלי אש אומר דורון חוקר פרטי בכיר. אנשים לא מדמיינים בגידות, להיפך הם פוחדים מזה, ויש הרבה אנשים שעד שהם מגיעים למשרד חקירות כדי לברר את האמת, הם מכחישים במשך הרבה זמן שקיימת בגידה באוויר. זה לא נעים לפעמים לגלות את האמת.

בעלי עשה קעקוע עם האות י’ וקוראים לי דפנה

אל משרד חקירות מוביל באזור המרכז, הגיעה דפנה אישה בשנות הארבעים של חייה, אשר התלוננה על התנהגות מוזרה ומרוחקת של נדב חברה ואב ילדה מזה עשר שנים.

היא סיפרה לחוקר פרטי כי נדב הוא מוזיקאי שמשמש גם מורה ליוגה ויש ביניהם יחסים מעולים, אלא שבזמן האחרון הוא לא חוזר כל יום הביתה ומשום מה מעדיף לישון בסטודיו שלו.

בנוסף אמרה לחוקר פרטי בביישנות, בחודשים האחרונים אין ביניהם שום מגע פיזי. כאשר היא שאלה אותו על כך הוא ייחס את זה לתקופה של ניקיון רוחני אבל היא חושדת שהוא לא אמר לה את האמת.

בנוסף אמרה, הוא קעקע על חזהו את האות י’ וכאשר החוקר הפרטי שאל אם הוא לא מתכוון ליוגה, היא ענתה לו שהיא בטוחה שלא משום שיש לו כבר קעקוע של המילה יוגה בשלמות.

מעקב אחר נדב

הסטודיו של נדב שכן באחד הבניינים בדרום תל אביב ודורון חוקר פרטי הגיע לשם אחרי שדפנה הודיע לו כי נדב אמר שהוא מאחר הביתה כי יש לו שם שיעור נוסף.

דורון מצא דרך להציץ פנימה לסטודיו שהיה חשוך לגמרי. הוא רכך ליד החלון והציץ דרכו. היה חושך מוחלט והוא חשב שאולי הוא נפל באמת על שיעור מדיטציה או יוגה והוא צריך לשמור על צעדיו ועל שקט כדי לא להיחשף.

אבל אחר כך הוא ראה כמה אורות קטנים, והוא זיהה שאלה הם נרות. בהמשך הוא שמע קולות שלא השאירו שום מקום לספק.

דפנה מתעמתת עם נדב

הדבר האחרון שדפנה רצתה לדעת זה שהחשדות שלה אומתו, שנדב אכן בוגד בה. חוקר פרטי שלנו דורון הכין לה דו”ח מפורט וגם השמיע לה הקלטה שביצע במקום.

אין שום צד בזוגיות שיהיה מוכן לבל בשלווה בשורה כזו של בגידה. דפנה פרצה בבכי אבל החליטה להתעמת עם נדב וגם להפריד את החבילה.

היא אמרה לחוקר פרטי דורון כי עצם העובדה שהיא הצליחה להתעמת עם נדב, נתנה לה את הכוח להפריד את החבילה. כבר באותו לילה, עזב דורון את הבית ועבר להתגורר בסטודיו. עכשיו לפחות ידעה דפנה שאף אחד לא משקר אותה יותר.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!