חוקר פרטי בדרום

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

מחפשים חוקר פרטי בדרום? הגעתם למקום הנכון!

מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות.

הדרום הוא עצום. הוא כולל את כל הנגב, מאילת שבדרום עד לבאר שבע בצפון הנגב, עוטף עזה, הגבול המצרי, ים המלח, ורצועת החוף הדרומית.

הדרום מורכב מכל מיני סוגי אוכלוסיות בהם יהודים, ערבים, בדואים, חילונים, מסורתיים, דתיים, קיבוצניקים, כפריים, עירוניסטים, מושבניקים ועוד. כדי להצליח להיות חוקר פרטי בדרום, חובה לגור בדרום ולהכיר את הדרום מקרוב.

חוקר פרטי בדרום- מגיע לכל מקום

כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי בדרום, אתם רוצים חוקר פרטי שאשקרה מכיר את הדרום ולא סתם אחד שמגיע מתל אביב ליום- יומיים של טבילה באזור. חוקר פרטי בדרום יכול להשתמש בידע המקומי שלו כדי להשיג מידע שלא יהיה זמין למישהו מבחוץ.

חוקר פרטי בדרום- סיפור

הסיפור שלנו מתחיל בעיר קטנה בעוטף עזה. משפט גירושין ארוך ומסובך, כאשר האישה טוענת שבעלה היכה אותה ואת ילדיה והאב טוען שהיא אם מנכרת. שניהם דורשים משמורת מלאה והסדרי ראייה מוגבלים עבור בן/ת הזוג השניים.

אנחנו קיבלנו פנייה מהאישה במטרה למצוא הוכחות שהאב אכן אלים כלפי ילדיו.

החלטנו שחשוב לשלוח חוקרת על מנת לדובב אותו ולוודא שהוא באמת אלים לפני ששולחים חוקרים עם מצלמות. בזכות המגורים הקרובים שלה היא הצליחה לסדר דייט איתו ובמהלך הדייט להשמיע מספר הערות אלימות כלפי ילדים ברחוב כדי לראות איזו תגובה היא תקבל. הוא לא נראה מוטרד מדי מההערות האלימות שלה והחל לספר לה על הילדים שלו: “לפעמים ילדים צריכים לקבל קצת חגורה על האחוריים כדי ללמוד” הוא אמר לה.

המשפט הזה היווה הוכחה מספקת כדי לעבור למעקב במצלמות

בפעם הבאה שהילדים הלכו אל האב, הם לבשו כולם מצלמת מעקב זעירה בתוך כפתור/ שרשרת. כמה חוקרים בקרבת מקום עקבו אחרי המצלמות כל העת כדי לוודא שהילדים בסדר. בהתחלה הכל היה בסדר, אולם באיזשהו שלב האב התחיל לצעוק בכעס על הילדה שלו בגלל שהיא לא הצליחה להחליט איזה גלידה היא רוצה. האב גם הצליח להנחית מכה על אחד הילדים לפני שהחוקרים התערבו ומנעו מהאלימות להחריף.

האם קיבלה לבסוף את המשמורת והאב קיבל הסדרי ראייה תחת השגחה בלבד כדי לשמור על שלומם של הילדים.

מור חקירות מחזיק בחוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ. ראו גם חוקר פרטי בצפון | חוקר פרטי במרכז

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!