סיפורי בגידות – הדרך לאמת

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטי בגידותזמן רב כבר משה חשש שאחד העובדים אצלו בעבודה לא נאמן למקום העבודה. הוא גישש ושאל מסביב והכל נראה תקין, גם שאר העמיתים לעבודה אמרו שהם לא ראו שום דבר מיוחד אך משה היה בטוח שמשהו לא תקין ולכן פנה ושכר חוקר פרטי שיגשש בדיוק אחר הנעשה עם העובד.
הרי לא יכול שהמתחרה הכי גדול של משה תמיד מקדים את החברה שלו ברכישה הבאה ואיכשהו תמיד ראשון לפני הכל. יותר מזה – משה עמד להוציא לוגו חדש לחברה שלו והחברה המתחרה הוציאה העתק דומה בדיוק כמה ימים לפני ההפצה הרשמית. משהו מסריח בממלכה והגיע הזמן להוציא את האמת האור!
משה הביא לי תמונת רקע קצרה על העובד, דפוס התנהגות, זמן הגעה ועוד פרטים אשר יעזרו לי לגלות מידע מדוייק על העובד ובכך להקל על עבודתו של חוקר פרטי.

חוקר פרטי בגידות

העובד (נקרא לו מתן לצורך דיסקרטיות) היה נראה בהתחלה בסדר גמור, בעבודה הוא עשה הכל כרגיל, בדיקה בהיסטוריית גלישה תקינה, הכנסת התקנים חיצוניים והעתקת קבצים הייתה אפסית. אך עדיין משהו בו לא היה נראה לי בסדר. לפעמים הוא היה מסתכל לצדדים. לפעמים הוא היה מקיש בשולחן, מסתכל על השעון יותר מדי פעמים במשך היום ונראה ממהר ללכת הביתה.
אך עדיין, כפי שכל חוקר פרטי יודע, לא תמיד זה אומר שאותו אדם אשם. אולי קרה לו משהו משפחתי, אולי יש לו בעיות כלכליות… עד שלא תעשה בדיקה מקיפה על האדם גם מחוץ לעבודה, לעולם לא נדע תשובה.

כך נעשה, חוקר פרטי גם עובד בשטח, עוקב ובודק גם את ההתנהלות היום יומית של האדם החשוד, הרי בעבודה חוץ מקצת לחץ הוא לא מראה יותר מדי אי נאמנות לחברה. אז יוצאים ובודקים מה קורה בחוץ, כי לפעמים האמת נמצאת במקומות הכי לא צפויים…

חוקר פרטי בשטח

מיד לאחר יום העבודה עקבתי אחרי מתן, ממשה הבנתי שמתן גר בתל אביב (המשרד נמצא ברמת גן) אבל הוא בכלל היה בדרך צפונה. לכיוון נתניה. כבר הסקרנות החלה לצוץ ובכך המעקב המשיך ונהיה יותר מאתגר. אך עדיין, ללא ראיות אין שום הוכחה, אולי יש לו משפחה, חברים, אולי סתם הרגיש שבא לו לטייל. פה חוקר פרטי מתחיל לעבוד ולבדוק מה מתן הולך לעשות והאם זה קשור לכך שמקום עבודתו מתחיל לעבד כסף בגלל המתחרים.

מתן נראה נכנס למסעדה, יושב עם אדם ומשוחח איתו רבות. כמובן, אי אפשר להיות קרוב מדי, כי אז נוצר חשש של מעקב. המקום ישיבה היה בדיוק בזווית שצריך להיות. המצלמה הייתה מוכנה לכל ראייה כלשהי שתצוץ ובזמן שמתן הלך לשירותים, הספקתי לשים איזה מכשיר האזנה בדיוק ליד השולחן שלו. התוצאה? מתן שוחח עם המנכ"ל של החברה המתחרה והעביר לו תדפיסים על ההכנסות של החברה שהוא עובד בה. החברה שמשה מעסיק אותו.  ועכשיו? המשטרה מטפלת במתן ומשה נושם לרווחה. עוד מקרה חקירה של משרד חקירות פרטיות נגמר. והצדק נעשה.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

חוקר פרטי בגידות

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!