חוקר פרטי – לאן נעלם הבעל?

חוקר פרטי

כל משרד חקירות מקבל הרבה מאוד הזמנות לחקירות בנושא של בגידות. בדרך כלל יש לציין כאשר ישנו חשד כלשהו לבגידה, בהמשך מוכח כי הוא אכן נשען על מציאות ולא פרי דמיון.

אנשים החיים ביחד, מודעים  לגמרי להתנהלות של כל אחד מהם, לסדר היום ומכירים זה את זו. כאשר משהו משתבש בסדר היום הזה, עולה חשד כי מדובר במשהו שקורה, וזה אגב לא חייב להיות בגידה. אבל אם בן או בת הזוג מתנהגים באופן משונה פתאום, אפשר לגלות כל מיני דברים.

בסופו של דבר מסביר חוקר פרטי, זו יכולה להיות בגידה, וגם איזה שהוא סוד אחר. אלה יכולים להיות אישה או גבר שמבקרים במועדוני קלפים בלתי חוקיים. פתאום מרגישים שהם במצב רוח לא טוב, הם מתוחים, מתחילים להיעדר בלילות, ובכך יעסוק מאמר זה, בקשר לבקשת מעקב שהגיע למנהל משרד חקירות ע”י לקוחה.

לאן בעלי הולך?

למשרד חקירות נכנסה לפני כמה חודשים אישה בשם יפעת (שם בדוי). היא התלוננה בפני חוקר פרטי בכיר כי יש לה חשד שבעלה בוגד בה עם אחרת, וזה בגלל שהוא פתאום מרבה להיעדר בלילות, חוזר ממש מאוחר באמצע הלילה ושתוי.

כאשר היא פנתה אליו ושאלה אותו על פשר האיחורים והיציאות שלו, הוא אמר לה שהוא הולך לפגוש חברים באיזה בר. אבל היא הרגישה שמשהו מאוד משונה בהתנהגות שלו, ובמיוחד באיזה בוקר בו לא הרגישה טוב, וחזרה מהעבודה במפתיע, היא מצאה אותו יושב ושותה בקבוק יין שלם. כאשר היא שוחחה אתו על כך, הוא אמר לה שהוא הימר בבורסה והפסיד.

האישה לא קנתה את הטיעון הזה, היא ידעה שהמחשבה שלה שהוא בוגד בה, היא כל העניין והחליטה לקחת חוקר פרטי, שיעקוב אחריו ויביא לה ממצאים אמתיים על מה שקורה אתו.

חוקר פרטי במעקב

היא הראתה לחוקר הפרטי צילום של בעלה וכן אמרה לו, מתי בערך הוא יוצא מהבית והוא ישב ברכב שלו וחיכה לו מתחת לבית. בערך בשעה עשר, נראה הבעל יוצא מהבניין, נכנס לרכב שלו ונוסע. חוקר פרטי עקב אחריו. הבעל יצא מתל אביב ונסע לאזור הבורסה. שם באחד הרחובות, הוא החנה את רכבו ויצא ממנו רגלית לכיוון בניין מסוים.

החוקר הלך אחריו, תוך שהוא מנסה להסוות את המעקב שלו. הוא נכנס אחריו גם לבניין, ומצא כי הוא ירד עד למטה, עד מרתף הבניין. שם נעלם הבעל.

הוא דפק על הדלת ופתחה לו בחורה צעירה, היא שאלה אותו מה הוא מחפש והוא כאשר ראה את ההתרחשות בפנים, אמר לה בדיוק את מה שגרם לה להכניס אותו.

חוקר פרטי שלנו אמר לה “קלפים כן”? והיא פתחה את הדלת ואפרה לו להיכנס.

מסתבר בחקירה שערך משרד חקירות ע”י חוקר פרטי, כי לא מדובר בבגידה אבל בהחלט מדובר במהמר כבד.

אם האישה לא הייתה לוקחת חוקר פרטי, עד היום היא הייתה חושבת שמדובר בבגידה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!