מי צריך מעקבים?

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטי

מעקבים והדרישה בביצועם עולים מכל חקירה בהתאם לנסיבות. כאשר החקירה אינה מתקדמת, אין שיתוף פעולה וקשה להשיג הוכחות לקיומו של חשד כלשהו, יבצע חוקר פרטי מעקב.

יש כל מיני סוגי מעקב לכל מיני סוגי חקירות. לפעמים אין ברירה וללא המעקב הזה, יתקשה כל חוקר פרטי להגיע למידע חשוב למען הלקוח שלו. למידע אודות מה מותר מבחינת מקצועית בחקירות כלכליות פרטיות לחץ כאן.

מעקבים לבדם אינם מספיקים כדי להוכיח משהו, והם בדרך כלל מהווים השלמה של חקירה מקיפה שכוללת שיטות שונות וגם ביצוע מעקבים.

יש מקרים כמו למשל במקרים של חשד לבגידה שאין דרך אחרת להוכיח אותם חוץ ממעקבים.

חוקר פרטי יחשוף בגידה!

בני זוג החושדים בבגידה של הצד השני, לא תמיד יכולים ולא תמיד רוצים לעשות מעקב או לצותת לצד השני, או לפעול באיזה שהיא צורה כדי לגלות משהו.

לפעמים זה נובע גם מהפחד לגלות, וגם כאשר הם פונים לחוקר פרטי כדי שיבצע עבורם מעקב כדי לחשוף אולי בגידה, בתוך תוכם הם מתפללים שזה לא יהיה נכון, שהוא לא יוכיח כלום ושהכל בראש שלהם.

יש תוכנית ידועה בארה”ב שקוראים לה “בוגדים”. התוכנית הזו מתחילה במעקב של חוקר פרטי אחר בן זוג שחשוד כבוגד ובמשך זמן מסוים מצלמים ומתעדים כל צעד שלו, עד שיש מספיק חומר כדי לערוך עימות בינו ובין מי שהזמין את המעקב וחשד בבגידה.

לא תמיד הזמנה לחקירה על בגידה היא באמצעות צד בקשר אומר חוקר פרטי בבאר שבע, לפעמים זו יוזמה של עורך דין, על זוג שמצוי בהליכי גירושין או שהאישה חושדת בבעל או להיפך, וההוכחות והמעקבים אמורים לשרת את תיק התביעה. למידע אודות חקירות גירושין.

חוקר פרטי יחשוף “נכה” מתחזה

לא פעם כבר שמענו וראינו סרטוני פלא בהם “נכה” שהתלונן על שיתוק כללי ותבע את חברת הביטוח, בגין תאונת דרכים וטען שהוא לא יכול לעשות צעד, התגלה כשחקן טניס או מטקות מצוין. ומי תיעד אותו משחק, כמובן חוקר פרטי שהוזמן ע”י חברת הביטוח שנתבעה על ידו במיליונים, כי לאבד את כושר ההליכה זו באמת פגיעה קשה מאוד…

יש המון שחקני אובדן כושר בסיפור הזה של חברות ביטוח, שעושים הצגות ומתנהגים כמי שלא מסוגלים לזוז, ואף מצטיידים בכיסאות גלגלים, כאשר בעצם כאשר הם לא חשבו שמצלמים אותם באיזה שבת בבוקר הם יצאו לריצה…

חוקר פרטי שנותן לחברת ביטוח הוכחות שהתובע הוא בעצם אצן נהדר, בניגוד לטענות שלו על שיתוק כללי, בעצם גורם לביטול התביעה ולהקטנת הפיצוי המגיע לתובע באופן משמעותי וחוסך הרבה כסף לחברות הביטוח.

חקירה כלכלית- חוקר פרטי!

חקירה כלכלית יכולה להיות מוזמנת גם ע”י חברה וגם ע”י אדם פרטי, אומר חוקר פרטי עם ניסיון רב בחקירות כלכליות. אם למשל אדם מסוים רוצה לחבור לעסק מסוים, להשקיע בו ולהפוך לחלק ממנו והוא נענה לאיזה שהיא מודעה ברשת, והוא לא מכיר את הנפשות הפועלות ולא יודע מה באמת מצבו של העסק “המצליח” הזה, איך הוא יכול באמת לדעת עליו פרטים?

זהו תפקידו של כל חוקר פרטי, להתחקות אחר עקבותיו של מיש מעניין את הלקוח, לעקוב אחריו וגם לצותת לו במידה שהחוק מתיר כדי להגיע למידע המעיד על יכולתו או חוסר יכולתו הכלכלית.

הרבה פעמים חקירה כזו של משרד חקירות מבטלת שותפויות או דווקא מאיצה אותם, הכול תלוי מה העלתה החקירה אומר חוקר פרטי.

ראה גם: חוקר פרטי בירושלים

חוקר פרטי
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!