חקירה כלכלית

תוכן עניינים

חקירה כלכלית חושפת את האמת לאמיתה. לפעמים זה אוצר!

נתח גדול מהתיקים בכל משרד חקירות הם חקירות כלכליות. הבקשות מגיעות מצד נושים פרטיים, צדדים לגירושין. וגם חברות כמו: בנקים, חברות ביטוח ועוד.

מי שעוד זקוק לחקירות כלכליות הם בעלי עסקים שמבקשים להכניס לעסק שלהם שותף חדש, על מצבו הכלכלי הם לא יודעים כלום, והם רוצים לדעת, לוודא או לאמת נתונים שיש להם. הרבה פעמים הם מגלים אמת אחרת לגמרי.

מה כוללת חקירה כלכלית?

את כל הפרטים על מהי חקירה כלכלית ומה מיוחד בה תוכלו למצוא כאן. חקירה כלכלית של משרד חקירות כוללת את המידע הבא: פרטים אישיים על האדם. מקום עיסוקו ומשכורתו. מידע על חשבונות בנקים שלו בארץ ובחו"ל. איתור נכסים על שמו בארץ ובחו"ל. כלי רכב, טיס ועוד. נכסי דלא ניידי כמו בתים, קרקעות, מגרשים, ירושות עתידיות ועוד.

חוקר פרטי ידאג לקבל גם נתונים ומידע על קופות גמל או חסכונות שיש לחייב, זכויות בתביעות מול חברות ביטוח, ירושות, תביעות שיש נגדו בבית משפט, תיקי הוצאה לפועל, היקף החובות שלו ועוד.

כל המידע הזה אמור לתת תמונה מקיפה ומפורטת על מצבו הכלכלי של החייב ולהכריע את המשך התהליך.

הרבה פעמים חקירה כלכלית מתחילה בארץ ונמשכת בהתאם לתוצאות בחו"ל.

מי מוסמך לעשות חקירות כלכליות?

משרד חקירות מורשה וחוקרים פרטיים מוסמכים הם אלה שעוסקים בחקירות כלכליות.

כדי להבטיח חקירת אמת ותוצאות, נעזרים החוקרים בשיטות חקירה מקוריות ובציוד טכנולוגי שנועד להבטיח, חקירת עומק יסודית של האדם. יש להדגיש כי חובה על החוקרים לפעול באופן חוקית להשגת הראיות כדי שתהיינה קבילות בבית המשפט.

ויש גם מעקבים: החלק בלתי נפרד בחקירה

בהתאם לתוצאות החקירה הכלכלית, פועלים החוקרים הפרטיים כדי לוודא את הנתונים שיש להם, ומבצעים בהתאם מעקבים אחר האדם או מי ממכריו שיש לו קשר להוכחת קיומם של נכסים, רכוש, חשבונות בנק בחו"ל ועוד.

אנו מתמחים בביצוע חקירות כלכליות אודות פרטיים וחברות, אשר כוללות בתוכן מידע פיננסי מקיף אודות ישויות אלו. במסגרת חקירה
כלכלית אנו פועלים לאתר מידע כלכלי מקיף אודות מושא החקירה, ובמהלך חקירה כלכלית סטנדרטית אנו פועלים לאיתור המידע שלהלן:

  • מידע אישי אודות מושא החקירה ומשפחתו/מידע אודות החברה ופעילותה*
  • כתובת מגורים/משרדים עדכנית*
  • נכסי נדל”ן בבעלות (בתים, מגרשים)כולל נסח רישום*
  • קשרים לחברות עסקיות (חלוקת מניות בעלים, תפקידי הנהלה בחברות)*
  • כלי רכב בבעלות כולל שעבודים*
  • סניפי וחשבונות בנק*
  • ביטוחי חיים / פנסיה / מנהלים וכל פוליסה בה מרכיב חיסכון*
  • פעילות עסקית נוספת*
  • חובות של צד ג’ למושא החקירה*

חקירה כלכלית הינה חקירה מודולרית, וניתן לבצע אותה באופן אשר יתאים לצרכי הלקוח במטרה ולהשיג את המידע הרלוונטי בעבורו. ישנן חקירות כלכליות מורכבות יותר, ובמסגרתן אנו נדרשים לאתר פרטים נוספים אודות מושא החקירה כלקוחות, היקפי פעילות, מחזורים עסקיים וכדומה. יתרות נוכחיות פעולות כספיות

בנוסף לחקירות הכלכליות הסטנדרטיות המבוצעות במשרדנו, אנו מבצעים חקירות מורכבות יותר כחקירות רקע, חקירות מסחריות, חקירות כלכליות במדינות שונות מחוץ לישראל, הן במסגרת עסקית והן במסגרת אישית, המנהלים את פעילותם העסקית במדינות שונות ברחבי הגלובוס. יש לנו חוקר פרטי מקצועי בכל תחום ובכך אנו מגיעים לתוצאות הטובות ביותר.

חקירות כלכליות

מי צריך חקירות כלכליות?

תארו לעצמכם שאתם מבקשים להכניס שותף לעסק הרווחי שלכם. הוא מספר לכם סיפורי נפלאות על ההצלחות הכלכליות שלו, אפילו מראה לכם חשבונות עובר ושב שלו בבנק. מציג לכם מסמכים על רכוש ונכסים שיש לו, ואתם מאמינים. 

למה בעצם שלא תאמינו. הבן אדם נראה בסדר גמור, אפילו יכול להעביר חלק גדול מהמקדמה שאתם דורשים ממנו עבור שותפות בעסק, ובכלל הכרתם אותו דרך בן דוד שלכם, מה יותר מזה? אבל יש לפעמים יותר מזה, ואתם לא יודעים עד כמה המציאות עלולה להיות מפתיעה ולרעה.

מסמכים אפשר לזייף, ואפילו לסדר להם חותמת מקורית של בנק. כל מה שמישהו מראה לכם, עלול להיות מזויף, ולכן עד שלא תעשו חקירה כלכלית על השותף העתידי שלכם, אל תכניסו אף אחד ואל תחתמו על שום מסמך כי זה בקלות יכול להיות חתול בשק.

מסתבר שהשותף חייב המון כסף

אנשים מסתבכים כל הזמן, בכוונה ושלא בכוונה. אתם בקלות יכולים ליפול על מישהו שהסתבך, וחייב מלא כספים לשוק האפור ואין לו מאיפה להחזיר להם את הכסף. בסופו של דבר, מבלי שתדעו בכלל, הוא אמור להעביר להם ממש בקרוב סכום כסף גדול והם רק ביקשו ממנו לדעת מאיפה הוא יביא את זה, והוא כבר מכר להם שהוא שותף שלכם. לא אתם לא תדעו את זה, אבל זה בהחלט יכול לקרות. ואם לא תשכרו משרד חקירות שמבצע חקירות כלכליות, ולא תחשפו את העוקץ. של השותף "המסודר", הוא הולך לטרוף לכם את כל העסק. אתם לא תדעו מזה כמובן, הוא יכניס אתכם לבוץ שלא תדעו איך לצאת ממנו.

לכן מי שמשתמש בדרך כלל בחוקר פרטי כדי לקבל מידע פיננסי על מישהו, יכול לסמוך על כך שאם הוא לא יעשה זאת, הוא לא ידע את האמת לעולם.

מי זקוק לחקירות כלכליות?

* חקירה כלכלית על עסק שרוצים לקנות.

* חקירה כלכלית על עסק שרוצים להכניס אליו שותף.

* מצב כלכלי על בן או בת זוג.

* בדיקת מצב כלכלי של חתן או כלה לעתיד והמשפחות שלהם.

חקירה כלכלית בדרך כלל תתבצע בצורה חוקית, ותביא מידע פיננסי חשוב על הנחקר. למידע הזה צריכה להיות השפעה על מבקש המידע אם זה באופן פרטי או באופן עסקי. אם לא תגיעו למידע זה אתם עלולים להסתבך כלכלית. 

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למידע נוסף על חקירה כלכלית: 

מהי חקירה כלכלית? ומה מייחד אותה מבחינה חוקית?

העולם חי וקיים על כלכלה. כל אחד מאתנו תלוי בכלכלה הפרטית שלו. כאשר אנחנו בעלי עסק לכלכלה שלנו יש השפעה על כל העובדים שלנו ולכן יש לנו אחריות כלכלית גדולה מאוד. במקרים בהם אנחנו חושדים שאחד העובדים שלנו גונב מאתנו ידע, כסף או רכוש או במקרה שבו אנחנו חושדים שאחד העובדים שלנו מרגל עבור עסקים שאנחנו מתחרים בהם בעסק שלנו אנחנו חייבים לרדת לשורש העניין ולבדוק האם החשדות שלנו נכונים או לא.

באמצעות חקירה כלכלית דיסקרטית חוקר פרטי יוכל לאמת או לאשש את הפרטים בהם אנחנו חושדים כך שנוכל לנקוט צעדים משפטיים בעניין כמו פיטורין של העובד, הגשת תלונה נגדו במשטרה או נקיטת תביעה אזרחית לפיתוי כספי ממנו בגין הנזק שהוא גרם לנו.

באיזה מקרים יש לפתוח חקירה כלכלית בעסק?

המקרים בהם יש לפתוח בחקירה כלכלית הם מגוונים מאוד. חקירות כלכליות הן למעשה כל חקירה שיש לה פן כלכלי או שהנושא של הוא כסף או רכוש. גם חקירות בגין יורשה או בגין תשלום דמי מזונות לאחר גירושין יכולות להיחשב כחקירות כלכליות. חקירות אלו דורשות משנה זהירות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים. פעמים רבות אנשים אשר עוסקים בהונאה או הטעייה כלכלית של הצד השני יודעים להסוות את ההרגלים הכלכליים שלהם – כך שתפקידו של החוקר הפרטי או משרד חקירות הוא לחשוף את השקר שלהם.

חקירה כלכלית – זה קורה במשפחות הכי טובות

חקירה כלכלית יכולה להיות נחוצה בכל משפחה ובכל בית עסק. אנשים רבים משבשים את ההתנהגות שלהם כך שהיא הופכת להיות לא חוקית או לא מוסרית במקרים שבהם מעורבים נכסים רבים או ממון רב. במקרה שבו אנחנו חושדים שאדם קרוב לנו או אדם אחר שיש לו אינטרס בנוגע לכסף או לרכוש שלנו לא כדאי לנו להסכין עם החשש וללמוד לחיות אתו. פנייה לחוקר כלכלי מומחה שמתמחה במיוחד בעריכת חקירות בעלות אופי כלכלי רגיש ודיסקרטי תאפשר לנו לדעת אחת ולתמיד אם מי יש לנו עסק והאם האנשים שסמכנו עליהם ראויים לאמון שלנו או לא.

חקירה כלכלית – ממה חשוב להימנע בעת ביצוע חקירה כלכלית?

חקירה כלכלית היא חקירה בעלת רגישות גבוה מאוד. חשוב להדגיש שלחוקרים פרטיים אסור לפי חוק לגשת לחשבונות בנק של נחקרים – ניתן לעשות זאת רק באמצעות צו של בית משפט. האמצעים של החוקרים הפרטיים להתחקות אחר האמצעים או ההרגלים הכלכליים של הנחקרים שלהם הם עקיפים ומתוחכמים. על ידי התחקות אחר הרגלי הקנייה או אורח החיים של הנחקר החוקרים יכולים להסיק האם החשדות נגדו נכונים או לא. גם על ידי חקירת חייו הפרטיים של הנחקר כמו איפה הוא גר, מה המצב המשפחתי שלו והאם חלו שינויים קיצוניים באורח חייו לאחרונה ניתן לקבל מידע האם החשדות נגדו מבוססים או לא.

5/5 - (10 votes)
חקירה כלכלית

לפגישת ייעוץ חינם באופן דיסקרטי

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

דילוג לתוכן