חקירה כלכלית

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חקירה כלכלית

חקירה כלכלית חושפת את האמת לאמיתה. לפעמים זה אוצר!

נתח גדול מהתיקים בכל משרד חקירות הם חקירות כלכליות. הבקשות מגיעות מצד נושים פרטיים, צדדים לגירושין. וגם חברות כמו: בנקים, חברות ביטוח ועוד.

מי שעוד זקוק לחקירות כלכליות הם בעלי עסקים שמבקשים להכניס לעסק שלהם שותף חדש, על מצבו הכלכלי הם לא יודעים כלום, והם רוצים לדעת, לוודא או לאמת נתונים שיש להם. הרבה פעמים הם מגלים אמת אחרת לגמרי.

מה כוללת חקירה כלכלית?

את כל הפרטים על מהי חקירה כלכלית ומה מיוחד בה תוכלו למצוא כאן. חקירה כלכלית של משרד חקירות כוללת את המידע הבא: פרטים אישיים על האדם. מקום עיסוקו ומשכורתו. מידע על חשבונות בנקים שלו בארץ ובחו"ל. איתור נכסים על שמו בארץ ובחו"ל. כלי רכב, טיס ועוד. נכסי דלא ניידי כמו בתים, קרקעות, מגרשים, ירושות עתידיות ועוד.

חוקר פרטי ידאג לקבל גם נתונים ומידע על קופות גמל או חסכונות שיש לחייב, זכויות בתביעות מול חברות ביטוח, ירושות, תביעות שיש נגדו בבית משפט, תיקי הוצאה לפועל, היקף החובות שלו ועוד.

כל המידע הזה אמור לתת תמונה מקיפה ומפורטת על מצבו הכלכלי של החייב ולהכריע את המשך התהליך.

הרבה פעמים חקירה כלכלית מתחילה בארץ ונמשכת בהתאם לתוצאות בחו"ל.

מי מוסמך לעשות חקירות כלכליות?

משרד חקירות מורשה וחוקרים פרטיים מוסמכים הם אלה שעוסקים בחקירות כלכליות.

כדי להבטיח חקירת אמת ותוצאות, נעזרים החוקרים בשיטות חקירה מקוריות ובציוד טכנולוגי שנועד להבטיח, חקירת עומק יסודית של האדם. יש להדגיש כי חובה על החוקרים לפעול באופן חוקית להשגת הראיות כדי שתהיינה קבילות בבית המשפט.

ויש גם מעקבים: החלק בלתי נפרד בחקירה

בהתאם לתוצאות החקירה הכלכלית, פועלים החוקרים הפרטיים כדי לוודא את הנתונים שיש להם, ומבצעים בהתאם מעקבים אחר האדם או מי ממכריו שיש לו קשר להוכחת קיומם של נכסים, רכוש, חשבונות בנק בחו"ל ועוד.

אנו מתמחים בביצוע חקירות כלכליות אודות פרטיים וחברות, אשר כוללות בתוכן מידע פיננסי מקיף אודות ישויות אלו. במסגרת חקירה
כלכלית אנו פועלים לאתר מידע כלכלי מקיף אודות מושא החקירה, ובמהלך חקירה כלכלית סטנדרטית אנו פועלים לאיתור המידע שלהלן:

  • מידע אישי אודות מושא החקירה ומשפחתו/מידע אודות החברה ופעילותה*
  • כתובת מגורים/משרדים עדכנית*
  • נכסי נדל”ן בבעלות (בתים, מגרשים)כולל נסח רישום*
  • קשרים לחברות עסקיות (חלוקת מניות בעלים, תפקידי הנהלה בחברות)*
  • כלי רכב בבעלות כולל שעבודים*
  • סניפי וחשבונות בנק*
  • ביטוחי חיים / פנסיה / מנהלים וכל פוליסה בה מרכיב חיסכון*
  • פעילות עסקית נוספת*
  • חובות של צד ג’ למושא החקירה*

חקירה כלכלית הינה חקירה מודולרית, וניתן לבצע אותה באופן אשר יתאים לצרכי הלקוח במטרה ולהשיג את המידע הרלוונטי בעבורו. ישנן חקירות כלכליות מורכבות יותר, ובמסגרתן אנו נדרשים לאתר פרטים נוספים אודות מושא החקירה כלקוחות, היקפי פעילות, מחזורים עסקיים וכדומה. יתרות נוכחיות פעולות כספיות

בנוסף לחקירות הכלכליות הסטנדרטיות המבוצעות במשרדנו, אנו מבצעים חקירות מורכבות יותר כחקירות רקע, חקירות מסחריות, חקירות כלכליות במדינות שונות מחוץ לישראל, הן במסגרת עסקית והן במסגרת אישית, המנהלים את פעילותם העסקית במדינות שונות ברחבי הגלובוס. יש לנו חוקר פרטי מקצועי בכל תחום ובכך אנו מגיעים לתוצאות הטובות ביותר.

מי צריך חקירות כלכליות?

תארו לעצמכם שאתם מבקשים להכניס שותף לעסק הרווחי שלכם. הוא מספר לכם סיפורי נפלאות על ההצלחות הכלכליות שלו, אפילו מראה לכם חשבונות עובר ושב שלו בבנק. מציג לכם מסמכים על רכוש ונכסים שיש לו, ואתם מאמינים. 

למה בעצם שלא תאמינו. הבן אדם נראה בסדר גמור, אפילו יכול להעביר חלק גדול מהמקדמה שאתם דורשים ממנו עבור שותפות בעסק, ובכלל הכרתם אותו דרך בן דוד שלכם, מה יותר מזה? אבל יש לפעמים יותר מזה, ואתם לא יודעים עד כמה המציאות עלולה להיות מפתיעה ולרעה.

מסמכים אפשר לזייף, ואפילו לסדר להם חותמת מקורית של בנק. כל מה שמישהו מראה לכם, עלול להיות מזויף, ולכן עד שלא תעשו חקירה כלכלית על השותף העתידי שלכם, אל תכניסו אף אחד ואל תחתמו על שום מסמך כי זה בקלות יכול להיות חתול בשק.

מסתבר שהשותף חייב המון כסף

אנשים מסתבכים כל הזמן, בכוונה ושלא בכוונה. אתם בקלות יכולים ליפול על מישהו שהסתבך, וחייב מלא כספים לשוק האפור ואין לו מאיפה להחזיר להם את הכסף. בסופו של דבר, מבלי שתדעו בכלל, הוא אמור להעביר להם ממש בקרוב סכום כסף גדול והם רק ביקשו ממנו לדעת מאיפה הוא יביא את זה, והוא כבר מכר להם שהוא שותף שלכם. לא אתם לא תדעו את זה, אבל זה בהחלט יכול לקרות. ואם לא תשכרו משרד חקירות שמבצע חקירות כלכליות, ולא תחשפו את העוקץ. של השותף "המסודר", הוא הולך לטרוף לכם את כל העסק. אתם לא תדעו מזה כמובן, הוא יכניס אתכם לבוץ שלא תדעו איך לצאת ממנו.

לכן מי שמשתמש בדרך כלל בחוקר פרטי כדי לקבל מידע פיננסי על מישהו, יכול לסמוך על כך שאם הוא לא יעשה זאת, הוא לא ידע את האמת לעולם.

מי זקוק לחקירות כלכליות?

* חקירה כלכלית על עסק שרוצים לקנות.

* חקירה כלכלית על עסק שרוצים להכניס אליו שותף.

* מצב כלכלי על בן או בת זוג.

* בדיקת מצב כלכלי של חתן או כלה לעתיד והמשפחות שלהם.

חקירה כלכלית בדרך כלל תתבצע בצורה חוקית, ותביא מידע פיננסי חשוב על הנחקר. למידע הזה צריכה להיות השפעה על מבקש המידע אם זה באופן פרטי או באופן עסקי. אם לא תגיעו למידע זה אתם עלולים להסתבך כלכלית. 

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירה כלכלית

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!