חקירות לחברות וארגונים – לקחת את החוק לידיים!

יותר ויותר ארגונים וחברות שוכרים את שירותיו של משרד חקירות, כדי לשים את ידיהם על מידע חיוני החשוב להם. עבודתו של משרד חקירות מזרזת וחושפת צדק שלעיתים הוא עניינם של משרתי החוק, אבל אנשים סומכים רק על עצמם.

קניין רוחני, זיופים, העתקת מוצרים, יבוא מקביל ועוד, אלה הם רק חלקי מתחומי החקירות בגינן פונים מנהלי חברות למשרד חקירות כמו שלנו, וזאת כדי לחשוף מידע רגיש וחשוב בצורה מקצועית ובמינימום זמן.
חלק מהחקירות שהמשרד שלנו חושף הם בעלי אופי פלילי ומהווים עבירה על החוק. נכון שאם בעל חברה יפנה עם הקייס הזה למשטרה, הוא יטופל, אבל הרבה אנשים מעדיפים לשלם ולהיות בתמונה. לדעת איך מתקדמת החקירה, באיזה כיוונים היא מתבצעת. מה כבר התגלה, מי מעורב בזה, איפה הכול קורה ואיך מתבצע התיעוד? חוקרים פרטיים עובדים כמובן גם כדי לשרת את החוק והוא אחד- זה צריך להיות חוקי מה שקורה, חוקי, מוסרי, מצפוני וכו’. כל מה שלא נופל בקטגוריה הזו הוא סיבה למלאכת בילוש, מעקב בארץ ובחו”ל והוכחות.  חקירה זו כוללת גם בדיקת רקע על שותף עסקי עתידי .
בעל המשרד יניב מור אומר כי אנשים סומכים על משרדי חקירות כאשר יד להם חשדות לכאורה לעבירות בבית העסק שלהם, בחברה או חשד ליבוא מקביל, זיופים, העתקת מוצרים ועוד. כל אלה פוגעים בראש ובראשונה בכל עסק ולכן בעל העסק לוקח את מה שנקרא “החוק לידיים” ופונה למשרד חקירות.
בשלב מאוחר יותר אחרי שכבר יש נתונים, מידע, מקום ותיעוד לוקח הלקוח את החומר הזה אל נציגי החוק, או שאותו משרד חקירות עצמו מעביר להם את המידע והתיעוד.

זכותו של הלקוח לדעת

בניגוד לתיקי עבירות הנפתחים במשטרה תחת הכותרת של זכות הציבור לדעת, הרי במקרים של חקירות כמו ריגול תעשייתי, זיופים ועוד הכותרת המובילה היא זכותו של הלקוח לדעת.
כל המקרים בהם עוסקים חוקרי המשרד הם לרוב פליליים, לא חוקיים ומתקיימים מתחת לאפם של שומרי החוק. לבתי עסק וחברות העלולים להיפגע מפעילות זו או אחרת יש עניין ואינטרס למנוע פגיעה במקור הפרנסה שלהם והם מעדיפים לשכור את שירותיו של משרד חקירות כדי לחקור חשדות שבדרך כלל גם מתגלים כקיימים במציאות.
כל חוקר פרטי אצלנו במשרד טורח ימים כלילות ומבצע עבודת קודש כדי למנוע מעשים פליליים, שעלולים לגרום לקריסה כלכלית של עסקים וחברות כולל גדיעת מקור פרנסה של משפחות רבות, מתוך רצון לפעול בנחישות ולהביא לדין את אלה שאינם בוחלים בשום אמצעי כדי לעשות הון באמצעים לא כשרים.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page