מי זה השכן הזה?

חוקר פרטידירה זה אחד הדברים הכי משמעותיים ויקרים שכל אדם רוכש בחייו. לכן חשוב מאוד, מעבר לבדיקת הדירה עצמה, גם לבדוק את האזור בו אתם מתכוונים לרכוש דירה מכל מיני בחינות. האם זה אזור רועש. האם יש בו מספיק גני ילדים ופארקים, מוסדות חינוך ובתי ספר. כל אלה אמורים לגרום לכם לקבל החלטה אם לרכוש דירה באזור הזה. אבל יש עוד דבר מאוד חשוב שחייבים לבדוק לפני שרוכשים דירה וזה, מיהם השכנים שלכם.

שכן אחד רע או מטורלל עלול לעשות לכם את החיים לכל כך קשים, שתצטערו על הרגע שרכשתם דירה מתחתיו או מעליו.

יש לציין כי קשה מאוד לעשות חקירה על שכנים, כאשר מדובר בדירה חדשה, כי לא תמיד יודעים עד שנכנסים לדירה מי הולכים להיות השכנים שלך, מסביר חוקר פרטי, אבל כאשר מדובר בדירה מיד שנייה, חשוב להבין עם מי אתה הולך לגור, כי שכנים במובן רחב, הם אלה שאתה הולך לגור גם אתם.

השכן שאוסף בקבוקים –חוקר פרטי

גם אם תסתכלו על השכנים שאתם הולכים לגור בבניין שלהם בו רכשתם דירה, לא יכול להיות לכם מושג מי הם ומה הם. מה הם עושים. האם הם עושים רעש? האם הם צועקים, רבים, משתוללים. מפרים את השקט.

האם יש לכם פסנתרנית בבניין. עם כל הכבוד למוזיקה, לשמוע כל היום נגינה על פסנתר זה לא הנאה של כל השכנים וזה עלול להיתפס למרבה הצער כמפגע רציני אם רוצים לרכוש דירה בבניין הזה.

יש כל מיני אנשים שבהתחלה יכולים להיראות לכם בסדר גמור, אבל כדי לרדת לעומקם ולהבין מי הם השכנים שלכם לבניין, חשוב לקחת חוקר פרטי ולבקש ממנו לחקור מיהם השכנים. בדרך כלל פונים לכל משרד חקירות באזור.

במקרה אחד למשל גילה חוקר פרטי, כי ממש בלילה, אבל כל לילה, יוצא אחד השכנים כדי לאסוף בקבוקים והוא כל כך מרעיש שהוא מפריע לכל השכנים לישון.

חוקר פרטי- גילוי האמת

כאשר קונים דירה, בדרך כלל מגיעים אליה ביום וגם בלילה, כדי לבחון את הרעש באזור, וגם את התנהלות השכנים. במקרה של השכן אספן הבקבוקים, כיוון שהפעילות שלו מתחילה בחצות, רוכשי הדירה לא הצליחו להבין כי יש להם אספן בקבוקים בבניין והשכנים שפחדו ממנו, כולל מי שמכרו להם את הדירה הסתירו את המידע הזה. כמובן שהם הסתירו, כי הסיבה שבגללה הם עזבו את הדירה הייתה כי הוא גר מעליהם וממרר להם את החיים עם הבקבוקים והרעש ולא רק זה, אלא שיש לו גם ילד קטן שלא מפסיק לצרוח, וזה מטרד מספיק גדול כדי לא לרכוש את הדירה.

כיוון שהם נפלו בפח, ולא רק הם, מבינים היום הרבה רוכשי דירות כי הם חייבים לפנות לכל משרד חקירות ולשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיעזור להם להבין מי השכנים שלהם.

חוקר פרטי עלול לגלות כל מיני דברים שחשוב לכם לדעת, לפני שאתם מוציאים כל כך הרבה כסף וקונים דירה.

שכן אוליגרך- חוקר פרטי

במקרה של משרד חקירות בתל אביב, סיפר חוקר פרטי כי הוא התבקש ע”י משפחה לברר מיהם השכנים בבניין בו הוא עומד לרכוש פנטהאוז.

מסתבר לא פחות ולא יותר שהשכן שלו לגג הוא אוליגרך ידוע שבפתח הדריה שלו, שהדלת שלה נמצאת מול הדלת של השכן שרצה לקנות את הדירה, יושב כל היום שומר פרטי.

מי מוכן להגיע כל יום הביתה ולהיות תחת מעקב של חוקר פרטי? זה הדו”ח שכל משרד חקירות יגיש אם תרכשו דירה בבניין עם אוליגרך. ללא חוקר פרטי, הם היו נופלים בפח.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!