מעקבים בארץ ובחול: אל תפספסו את זה

מעקבים חוקר פרטיבשירות ‘מור חקירות’ צוות חוקרים מנוסה ומקצועי המסוגל לבצע מעקבים כמעט בכל מקום ברחבי העולם, בשימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

ביצוע מעקבים בארץ ובחול

פעילות המעקבים מתועדת באמצעות הקלטות אודיו, צילומי ווידאו ומפורטת בדו”ח מעקב. המעקבים מבוצעים באופן מקצועי וחוקי בהתאם למקובל בכל מדינה בעולם. החקירה מתבצעת באופן רגיש ודיסקרטי בדגש על מתן מענה מהיר 24/7.

עבודתו של חוקר פרטי העובד אצל משרד חקירות מורשה היא בעלת רבדים שונים של חקירות ומכלול אדיר של בדיקת ומעקבים. כל עוד הכל מבוצע באופן פרטי ומסגרת אזרחית. אנחנו במור חקירות בונים אתכם הלקוחות תכנית עבודה פרטנית, ייחודית ומותאמת אישית לצרכים הנכונים ולחשדות של הלקוח וכמובן כל מקרה לגופו. כי לכל מקרה יש צורך שונה, כל מקרה הוא ספציפי ולכן יש להתייחס אליו בצורה אחרת וזהו הצורך המרכזי בעבודה של בבדיקות ממעקבים לדעת היטב מה הלקוח רוצה וצריך.

המטרה העיקרית של החוקר הפרטי כאשר הוא עוסק בבדיקות ומעקבים היא איסוף מידע, אצלנו במור חקירות אנו משתמשים באמצעים מתקדמים ושיטות חקירה שונות כדי להגיע לפתרון הנכון ביותר בשביל הלקוח, צורך הלקוח משתנה בהתאם לחשדות וכך גם התוצאות. כל חוקר פרטי במשרד מור חקירות מנוסה, מיומן ואמין תוך כדי עבודה מקצועית שמובילה לעובדות בשטח וכך מתן תשובות ללקוח ממקורות מידע אמינים.

לפני החקירה נאסוף פרט פרט

לפני שלב החקירה יש צורך לדעת כל פרט ופרט אשר חשוב לאותו לקוח, פרטים מזהים, מקום מגורים קודם או עדכני, תחביבים, כל פרט שיכול לעזור להתקדמות החקירה. החוקר הפרטי משתמש באותם סממנים ובעזרת כישורי האיתור ואף כישורי התקשורת שלו לגלות מידע נוסף הוא מתקדם לעבר המטרה בצורה הטובה ביותר. כאשר מדברים על חקירות בראש ובראשונה אסור לאדם אשר במעקב להיות מודע לכך ולכן יש לאסוף מידע מודיעיני קודם כדי לדעת את סדר היום שלו תוך כדי השמת לב מלאה למטרת המעקב.

הצוות שלנו עוסק בתחום הבילוש והעיקוב מזה שנים רבים, עוסק בתצפיות ומעקבים תוך כדי שימוש בתיעוד וידאו להצגת ראיות במידה שישנו צורך בכך. משרד חקירות מור חקירות מבצע מעקבים בכל רחבי הארץ וגם בחו”ל ובעל קשרים בכל רחבי העולם ותוצאות מוכחות כך שגם במידה שהמטרה שבה הלקוח מעוניין שנעקוב אחריה לא נמצא בארץ בעזרת קשרים שונים בעולם ושימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים אנו נוכל לאתר את אותה מטרה בצורה המיומנת ביותר. חשוב להזכיר שאנחנו עובדים במסגרת החוק ולכן רק חוקר פרטי מוסמך ממשרד המשפטים יכול לנהל מעקב שכזה.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[contact-form-7 id=”252″ title=”inside”]

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!