מעקבים בארץ ובחול

תוכן עניינים

מעקבים חוקר פרטיבשירות ‘מור חקירות’ צוות חוקרים מנוסה ומקצועי המסוגל לבצע מעקבים כמעט בכל מקום ברחבי העולם, בשימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

ביצוע מעקבים בארץ ובחול

פעילות המעקבים מתועדת באמצעות הקלטות אודיו, צילומי ווידאו ומפורטת בדו”ח מעקב. המעקבים מבוצעים באופן מקצועי וחוקי בהתאם למקובל בכל מדינה בעולם. החקירה מתבצעת באופן רגיש ודיסקרטי בדגש על מתן מענה מהיר 24/7.

עבודתו של חוקר פרטי העובד אצל משרד חקירות מורשה היא בעלת רבדים שונים של חקירות ומכלול אדיר של בדיקת ומעקבים. כל עוד הכל מבוצע באופן פרטי ומסגרת אזרחית. אנחנו במור חקירות בונים אתכם הלקוחות תכנית עבודה פרטנית, ייחודית ומותאמת אישית לצרכים הנכונים ולחשדות של הלקוח וכמובן כל מקרה לגופו. כי לכל מקרה יש צורך שונה, כל מקרה הוא ספציפי ולכן יש להתייחס אליו בצורה אחרת וזהו הצורך המרכזי בעבודה של בבדיקות ממעקבים לדעת היטב מה הלקוח רוצה וצריך.

המטרה העיקרית של החוקר הפרטי כאשר הוא עוסק בבדיקות ומעקבים היא איסוף מידע, אצלנו במור חקירות אנו משתמשים באמצעים מתקדמים ושיטות חקירה שונות כדי להגיע לפתרון הנכון ביותר בשביל הלקוח, צורך הלקוח משתנה בהתאם לחשדות וכך גם התוצאות. כל חוקר פרטי במשרד מור חקירות מנוסה, מיומן ואמין תוך כדי עבודה מקצועית שמובילה לעובדות בשטח וכך מתן תשובות ללקוח ממקורות מידע אמינים.

לפני החקירה נאסוף פרט פרט

לפני שלב החקירה יש צורך לדעת כל פרט ופרט אשר חשוב לאותו לקוח, פרטים מזהים, מקום מגורים קודם או עדכני, תחביבים, כל פרט שיכול לעזור להתקדמות החקירה. החוקר הפרטי משתמש באותם סממנים ובעזרת כישורי האיתור ואף כישורי התקשורת שלו לגלות מידע נוסף הוא מתקדם לעבר המטרה בצורה הטובה ביותר. כאשר מדברים על חקירות בראש ובראשונה אסור לאדם אשר במעקב להיות מודע לכך ולכן יש לאסוף מידע מודיעיני קודם כדי לדעת את סדר היום שלו תוך כדי השמת לב מלאה למטרת המעקב.

הצוות שלנו עוסק בתחום הבילוש והעיקוב מזה שנים רבים, עוסק בתצפיות ומעקבים תוך כדי שימוש בתיעוד וידאו להצגת ראיות במידה שישנו צורך בכך. משרד חקירות מור חקירות מבצע מעקבים בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל ובעל קשרים בכל רחבי העולם ותוצאות מוכחות כך שגם במידה שהמטרה שבה הלקוח מעוניין שנעקוב אחריה לא נמצא בארץ בעזרת קשרים שונים בעולם ושימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים אנו נוכל לאתר את אותה מטרה בצורה המיומנת ביותר. חשוב להזכיר שאנחנו עובדים במסגרת החוק ולכן רק חוקר פרטי מוסמך ממשרד המשפטים יכול לנהל מעקב שכזה.

מעקבים מדוע זה נחוץ?

פעמים רבות פונים אנשים משרדי חקירות בתלונה, כי מישהו שחייב להם כסף נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. זוהי התנהגות נפוצה וחמקנית של מי שלווה כספים, אין לו איך להחזיר אותם. עסק שפשט את הרגל ולא סיפק את הסחורה. כל הכשלים הללו מתרחשים במציאות ומהווים בעיה שמשפיעה על הסביבה לה אנשים חייבים כסף. הדבר הראשון שצריך לעשות כדי לנסות ולהחזיר את החוב, הוא לאתר את מיקומו של המתחמק. זה יכול להלך עם פאה נוכרית, להתחפש לאדם חרדי, או לעבור לגור על הר, העיקר שלא יגיעו אליו. לעתים מדובר באנשים מן היישוב שהסתבכו, ולעתים מדובר באנשים שהם מתחזים ורמאים סדרתיים והחוב הזה הוא לא האחרון ולא הראשון שלהם.

כאשר מדובר בחוב לעסק בהיקף גדול, זה עלול לגרום לקריסת העסק הזה. זה עלול לגרום להתמוטטות של משפחה שלמה, והנושה חייב למלוא את החייב, כדי לנסות ולהציל את כספו.

מעקבים הם דרך חוקית ונכונה לעשות איתור חייבים.

תכנון מעקבים!

מעקבים אינם אקט ספונטני והם מחייבים תכנון מוקדם ומדויק, על מיקומו של החייב. בדרך כלל יספקו הנושים פרטים כלשהם שהם יודעים על החייב כולל תמונה עדכנית שלו. הם ינסו לשרטט מסלולי חיים ולספק לחוקרים מידע שיעזור להם לבצע מעקבים. לעתים יש בעיה, ואפילו הכתובת של החייב כבר איננה נכונה, אז צריך משרד החקירות בדרכים שונות וחוקיות, לנסות ולאתר ראשית את מקום מגוריו של החייב.

יש מקרים בהם החייב "מחליף" זהות, עבור לגור במקום אחר ומשאיר אחריו אדמה חרוכה. יש מקרים בהם החייב ממשיך לעקוץ אנשים אחרים ונעלם, הרבה פעמים פשוט אורז את עצמו ונוסע לחו"ל ולעתים מתבצעים מעקבים בחו"ל כדי להתחקות על מיקומו.

לעתים מדובר בהסתבכות חד פעמית של אדם, אשר לא הייתה לו כל כוונת זדון, אבל בגלל שהוא נבהל מהתוצאות של המעשים שלו, הוא בורח כי הוא פוחד ממה שעלול לקרות לו. 

ציוד חדיש, חושים חדים

מעקבים יכולים להתקיים הרבה זמן, עד שעולה איזו תוצאה משביעת רצון. זה גם לא זול, אבל לעתים אין שום דרך וברירה אחרת, אלא לבצע מעקבים. רק כך ניתן להגיע אל אדם המנסה לחמוק מחוב, מעונש, מגירושין או בדרך כלל מאיזה שהיא אמת. נשוי שמתחזה לרווק וחומק לכל הנשים שהוא הבטיח להן נישואין ובדרך גם "לקח" להן את כרטיס האשראי. רמאי סדרתי שעשה קניות וכל השיקים או התשלומים שלו לא כובדו ועוד הרבה הרבה מקרים בהם פשוט חייבים מעקבים כדי להוציא את הצדק לאור.

מעקבים והדרישה בביצועם עולים מכל חקירה בהתאם לנסיבות. כאשר החקירה אינה מתקדמת, אין שיתוף פעולה וקשה להשיג הוכחות לקיומו של חשד כלשהו, יבצע חוקר פרטי מעקב.

יש כל מיני סוגי מעקב לכל מיני סוגי חקירות. לפעמים אין ברירה וללא המעקב הזה, יתקשה כל חוקר פרטי להגיע למידע חשוב למען הלקוח שלו. למידע אודות מה מותר מבחינת מקצועית בחקירות כלכליות פרטיות לחץ כאן.

מי צריך מעקבים?

מעקבים לבדם אינם מספיקים כדי להוכיח משהו, והם בדרך כלל מהווים השלמה של חקירה מקיפה שכוללת שיטות שונות וגם ביצוע מעקבים.

יש מקרים כמו למשל במקרים של חשד לבגידה שאין דרך אחרת להוכיח אותם חוץ ממעקבים.

חוקר פרטי יחשוף בגידה!

בני זוג החושדים בבגידה של הצד השני, לא תמיד יכולים ולא תמיד רוצים לעשות מעקב או לצותת לצד השני, או לפעול באיזה שהיא צורה כדי לגלות משהו.

לפעמים זה נובע גם מהפחד לגלות, וגם כאשר הם פונים לחוקר פרטי כדי שיבצע עבורם מעקב כדי לחשוף אולי בגידה, בתוך תוכם הם מתפללים שזה לא יהיה נכון, שהוא לא יוכיח כלום ושהכל בראש שלהם.

יש תוכנית ידועה בארה"ב שקוראים לה "בוגדים". התוכנית הזו מתחילה במעקב של חוקר פרטי אחר בן זוג שחשוד כבוגד ובמשך זמן מסוים מצלמים ומתעדים כל צעד שלו, עד שיש מספיק חומר כדי לערוך עימות בינו ובין מי שהזמין את המעקב וחשד בבגידה.

לא תמיד הזמנה לחקירה על בגידה היא באמצעות צד בקשר אומר חוקר פרטי בבאר שבע, לפעמים זו יוזמה של עורך דין, על זוג שמצוי בהליכי גירושין או שהאישה חושדת בבעל או להיפך, וההוכחות והמעקבים אמורים לשרת את תיק התביעה. למידע אודות חקירות גירושין.

חוקר פרטי יחשוף "נכה" מתחזה

לא פעם כבר שמענו וראינו סרטוני פלא בהם "נכה" שהתלונן על שיתוק כללי ותבע את חברת הביטוח, בגין תאונת דרכים וטען שהוא לא יכול לעשות צעד, התגלה כשחקן טניס או מטקות מצוין. ומי תיעד אותו משחק, כמובן חוקר פרטי שהוזמן ע"י חברת הביטוח שנתבעה על ידו במיליונים, כי לאבד את כושר ההליכה זו באמת פגיעה קשה מאוד…

יש המון שחקני אובדן כושר בסיפור הזה של חברות ביטוח, שעושים הצגות ומתנהגים כמי שלא מסוגלים לזוז, ואף מצטיידים בכיסאות גלגלים, כאשר בעצם כאשר הם לא חשבו שמצלמים אותם באיזה שבת בבוקר הם יצאו לריצה…

חוקר פרטי שנותן לחברת ביטוח הוכחות שהתובע הוא בעצם אצן נהדר, בניגוד לטענות שלו על שיתוק כללי, בעצם גורם לביטול התביעה ולהקטנת הפיצוי המגיע לתובע באופן משמעותי וחוסך הרבה כסף לחברות הביטוח.

חקירה כלכלית- חוקר פרטי!

חקירה כלכלית יכולה להיות מוזמנת גם ע"י חברה וגם ע"י אדם פרטי, אומר חוקר פרטי עם ניסיון רב בחקירות כלכליות. אם למשל אדם מסוים רוצה לחבור לעסק מסוים, להשקיע בו ולהפוך לחלק ממנו והוא נענה לאיזה שהיא מודעה ברשת, והוא לא מכיר את הנפשות הפועלות ולא יודע מה באמת מצבו של העסק "המצליח" הזה, איך הוא יכול באמת לדעת עליו פרטים?

זהו תפקידו של כל חוקר פרטי, להתחקות אחר עקבותיו של מיש מעניין את הלקוח, לעקוב אחריו וגם לצותת לו במידה שהחוק מתיר כדי להגיע למידע המעיד על יכולתו או חוסר יכולתו הכלכלית.

הרבה פעמים חקירה כזו של משרד חקירות מבטלת שותפויות או דווקא מאיצה אותם, הכול תלוי מה העלתה החקירה אומר חוקר פרטי.

ראה גם: חוקר פרטי בירושלים

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

5/5 - (4 votes)
בדיקת רקע לשוכר נכס

לפגישת ייעוץ חינם באופן דיסקרטי

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

דילוג לתוכן