מעקבים בארץ ובחול: אל תפספסו את זה

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות
מעקבים חוקר פרטיבשירות ‘מור חקירות’ צוות חוקרים מנוסה ומקצועי המסוגל לבצע מעקבים כמעט בכל מקום ברחבי העולם, בשימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

ביצוע מעקבים בארץ ובחול

פעילות המעקבים מתועדת באמצעות הקלטות אודיו, צילומי ווידאו ומפורטת בדו”ח מעקב. המעקבים מבוצעים באופן מקצועי וחוקי בהתאם למקובל בכל מדינה בעולם. החקירה מתבצעת באופן רגיש ודיסקרטי בדגש על מתן מענה מהיר 24/7. עבודתו של חוקר פרטי העובד אצל משרד חקירות מורשה היא בעלת רבדים שונים של חקירות ומכלול אדיר של בדיקת ומעקבים. כל עוד הכל מבוצע באופן פרטי ומסגרת אזרחית. אנחנו במור חקירות בונים אתכם הלקוחות תכנית עבודה פרטנית, ייחודית ומותאמת אישית לצרכים הנכונים ולחשדות של הלקוח וכמובן כל מקרה לגופו. כי לכל מקרה יש צורך שונה, כל מקרה הוא ספציפי ולכן יש להתייחס אליו בצורה אחרת וזהו הצורך המרכזי בעבודה של בבדיקות ממעקבים לדעת היטב מה הלקוח רוצה וצריך. המטרה העיקרית של החוקר הפרטי כאשר הוא עוסק בבדיקות ומעקבים היא איסוף מידע, אצלנו במור חקירות אנו משתמשים באמצעים מתקדמים ושיטות חקירה שונות כדי להגיע לפתרון הנכון ביותר בשביל הלקוח, צורך הלקוח משתנה בהתאם לחשדות וכך גם התוצאות. כל חוקר פרטי במשרד מור חקירות מנוסה, מיומן ואמין תוך כדי עבודה מקצועית שמובילה לעובדות בשטח וכך מתן תשובות ללקוח ממקורות מידע אמינים.

לפני החקירה נאסוף פרט פרט

לפני שלב החקירה יש צורך לדעת כל פרט ופרט אשר חשוב לאותו לקוח, פרטים מזהים, מקום מגורים קודם או עדכני, תחביבים, כל פרט שיכול לעזור להתקדמות החקירה. החוקר הפרטי משתמש באותם סממנים ובעזרת כישורי האיתור ואף כישורי התקשורת שלו לגלות מידע נוסף הוא מתקדם לעבר המטרה בצורה הטובה ביותר. כאשר מדברים על חקירות בראש ובראשונה אסור לאדם אשר במעקב להיות מודע לכך ולכן יש לאסוף מידע מודיעיני קודם כדי לדעת את סדר היום שלו תוך כדי השמת לב מלאה למטרת המעקב. הצוות שלנו עוסק בתחום הבילוש והעיקוב מזה שנים רבים, עוסק בתצפיות ומעקבים תוך כדי שימוש בתיעוד וידאו להצגת ראיות במידה שישנו צורך בכך. משרד חקירות מור חקירות מבצע מעקבים בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל ובעל קשרים בכל רחבי העולם ותוצאות מוכחות כך שגם במידה שהמטרה שבה הלקוח מעוניין שנעקוב אחריה לא נמצא בארץ בעזרת קשרים שונים בעולם ושימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים אנו נוכל לאתר את אותה מטרה בצורה המיומנת ביותר. חשוב להזכיר שאנחנו עובדים במסגרת החוק ולכן רק חוקר פרטי מוסמך ממשרד המשפטים יכול לנהל מעקב שכזה. לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[contact-form-7 id="252" title="inside"]

מעקבים מדוע זה נחוץ?

פעמים רבות פונים אנשים משרדי חקירות בתלונה, כי מישהו שחייב להם כסף נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. זוהי התנהגות נפוצה וחמקנית של מי שלווה כספים, אין לו איך להחזיר אותם. עסק שפשט את הרגל ולא סיפק את הסחורה. כל הכשלים הללו מתרחשים במציאות ומהווים בעיה שמשפיעה על הסביבה לה אנשים חייבים כסף. הדבר הראשון שצריך לעשות כדי לנסות ולהחזיר את החוב, הוא לאתר את מיקומו של המתחמק. זה יכול להלך עם פאה נוכרית, להתחפש לאדם חרדי, או לעבור לגור על הר, העיקר שלא יגיעו אליו. לעתים מדובר באנשים מן היישוב שהסתבכו, ולעתים מדובר באנשים שהם מתחזים ורמאים סדרתיים והחוב הזה הוא לא האחרון ולא הראשון שלהם.

כאשר מדובר בחוב לעסק בהיקף גדול, זה עלול לגרום לקריסת העסק הזה. זה עלול לגרום להתמוטטות של משפחה שלמה, והנושה חייב למלוא את החייב, כדי לנסות ולהציל את כספו.

מעקבים הם דרך חוקית ונכונה לעשות איתור חייבים.

תכנון מעקבים!

מעקבים אינם אקט ספונטני והם מחייבים תכנון מוקדם ומדויק, על מיקומו של החייב. בדרך כלל יספקו הנושים פרטים כלשהם שהם יודעים על החייב כולל תמונה עדכנית שלו. הם ינסו לשרטט מסלולי חיים ולספק לחוקרים מידע שיעזור להם לבצע מעקבים. לעתים יש בעיה, ואפילו הכתובת של החייב כבר איננה נכונה, אז צריך משרד החקירות בדרכים שונות וחוקיות, לנסות ולאתר ראשית את מקום מגוריו של החייב.

יש מקרים בהם החייב "מחליף" זהות, עבור לגור במקום אחר ומשאיר אחריו אדמה חרוכה. יש מקרים בהם החייב ממשיך לעקוץ אנשים אחרים ונעלם, הרבה פעמים פשוט אורז את עצמו ונוסע לחו"ל ולעתים מתבצעים מעקבים בחו"ל כדי להתחקות על מיקומו.

לעתים מדובר בהסתבכות חד פעמית של אדם, אשר לא הייתה לו כל כוונת זדון, אבל בגלל שהוא נבהל מהתוצאות של המעשים שלו, הוא בורח כי הוא פוחד ממה שעלול לקרות לו. 

ציוד חדיש, חושים חדים

מעקבים יכולים להתקיים הרבה זמן, עד שעולה איזו תוצאה משביעת רצון. זה גם לא זול, אבל לעתים אין שום דרך וברירה אחרת, אלא לבצע מעקבים. רק כך ניתן להגיע אל אדם המנסה לחמוק מחוב, מעונש, מגירושין או בדרך כלל מאיזה שהיא אמת. נשוי שמתחזה לרווק וחומק לכל הנשים שהוא הבטיח להן נישואין ובדרך גם "לקח" להן את כרטיס האשראי. רמאי סדרתי שעשה קניות וכל השיקים או התשלומים שלו לא כובדו ועוד הרבה הרבה מקרים בהם פשוט חייבים מעקבים כדי להוציא את הצדק לאור.

בדיקת רקע לשוכר נכס

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!