חוקר פרטי באשדוד

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטי באשדודמחפשים חוקר פרטי באשדוד? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקות פוליגרף ועוד – כל זאת דרך ניהול מעקבים ותצפיות ברמה הגבוהה ביותר.

במשרדנו אנו מציעים למגזר הפרטי והעסקי שירותי חקירה ובילוש בעיר אשדוד ובסביבה:

ליצירת קשר עם חוקר פרטי באשדוד התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

חקירות פרטיות – בתחום זה ניתן למצוא סכסוכים אישיים, איתור נעדרים וחייבים ,ואיתור נכסים ,כספים,חסכונות חשבונות בנק, מעקבים  אחר בן/בת הזוג,עובדים ,מתחרים עסקיים ועוד …

• סכסוכים אישיים – במשרדנו ניתן לבצע שירות חקירות של סכסוך בין אזרחים, תוך כדי חשיפת פרטים ועובדות לגבי הצדדים בדרכים שונות כדי להגיע לתוצאה המבוקשת מצד מזמין החקירה.

• איתור נעדרים וחייבים – במידה שאתם מעוניינים באיתור קרוב נעדר או אדם אשר חייב לכם ומסתתר הדרך הטובה ביותר לפעול היא באמצעות משרד חקירות. בזמן החקירה נמצא את הפרטים האישיים העדכניים ביותר על האדם. כתובת מגורים נוכחית ודרכי יצירת קשר. כאשר מדובר באיתור נכסים משרדנו מתמקצע בחיפוש ממוקד אחרי כל בקשות לעיקול נכסים אם זה עקב גירושין, בקשות לעיקול או סכסוך עקב ירושה

עוד מתמחה משרד חקירות בחקירות לאיתור חשבונות בנק ,חסכונות כספים ועוד …

• מעקב אחר בן/בת זוג – משבר בזוגיות ומאבק גירושין מעלה שאלות רבות בנוגע לנאמנות של הצד השני, קבלת התמונה הכוללת עליו גורמת לניהול הרצוי בזמן בשביל להקטין את הנזק אשר נגרם למשפחה. משרדנו ימצא את האסטרטגיה הטובה ביותר ויביא לך ראיות מוצקות.

משרדנו מתמחה במגוון תחומים

חקירות כלכליות – בתחום זה ניתן למצוא חקירות אודות הפרט או החברה הרצויה,  בדיקת יכולת אשראי,מידע אשראי ויכולת עמידה בהתחייבויות כספיות , מידע על חברות ועסקים בארץ ובחו"ל לפני תחילת עבודה ועוד

• חקירות אודות אדם או חברה – במשרדנו פועל צוות ותיק אשר מתמחה בחקירות לאגף הפרטי או העסקי, כאשר יש וויכוח כלכלי בין שני הצדדים הדרך לדעת את האמת היא פנייה למשרד חקירות לצורך ביצוע חקירה פיננסית.

• מידע על חברות ועסקים בארץ ובחו"ל לפני תחילת עבודה – תמיד הייתם רוצים לדעת האם העסקה החדשה שאתם רוצים להתחיל כדאית, האם השותף החדש שאתם רוצים להכניס לחייכם בטוח כמו שהוא נשמע, במשרד החקירות מור חקירות אנו עושים בדיקה קפדנית על השותף העסקי במציאת רבדים שונים עליו, אנו מבצעים עבור לקוחותינו בדיקת רקע על אותו אדם או חברה כדי להביא לך את הכלי החיוני ביותר לפני קבלת ההחלטה האם להיכנס עם אותו גוף לתהליך עסקי.

• בדיקת יכולת אשראי  ויכולת עמידה בהתחייבויות כספיות – בחקירה זו משרדנו מבצע הערכת יושר פיננסי ויכולת עמידה בתשלומים על אדם ,בין היתר נהדקיים  החובות שצבר, האם יש לו נכסים מעוקלים, איזה עסקים הוא ביצע לאחרונה מקורות הכנסתו ,הסתבכויות כלכליות ,תיקי הוצל"פ וכינוס נכסים כך אנו חוסכים עגמת נפש והפסדים כספיים לבודק הבדיקה עקב הצבת מידע מדויק על מצב האשראי של הנבדק בנוסף לנתונים על צ'קים חוזרים ותביעות פיננסיות נגדו – המידע יעיל מאד לבעלי נכסים המבקשים לקבל רקע על שוכר פוטנציאלי בטרם עסקה ולכן נדרש חוקר פרטי מקצועי לסוגיה זהו.

בדיקת פוליגרף – דרך משמעותית שעוזרת לבדוק האם הגרסה אשר קיבלת במהלך חקירה היא הגרסה האמתית היא דרך בדיקת פוליגרף נוצרה כדי לדעת כמה אמין ונאמן אותו אדם, הדרך שלנו להגיע לתוצאה הזו היא באמצעות שאלון ממוקד ומדויק לפי בקשת מזמין השירות.

ראן גם: חוקר פרטי בירושלים

מה נחוץ מחוקר פרטי באשדוד?

כאשר אתם שוכרים שרותי חוקר פרטי באשדוד  בדקו האם יש לו ניסיון בתחום החקירות שבו אתם מתעניינים. במידה שאתם מעוניינים בחקירה פרטית איכותית ומקצועית. העדיפות היא שימוש בחוקר פרטי מקצועי מנוסה , חוקר אשר ברשותו רישיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים ומורשה לתת שירות ללקוח פרטי או מוסדי .

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי באשדוד ובסביבה, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא: 077-8041396

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!