חוקר פרטי בבאר שבע

חוקר פרטי בבאר שבע

מה עשתה הקטינה בחברתו של הצעיר הבדואי?

אל משרד החקירות מור חקירות הגיע אבי נערה קטינה נעדרת וביקש את עזרת המשרד לעלות על עקבותיה של בתו בת ה-16, שאחרי ריב קולני ביניהם ברחה מהבית, וכבר שלושה ימים היא נעדרת.

למשפחה לא היה עניין לשתף בזה את המשטרה מהסיבה הפשוטה. אביה של הנערה הוא שוטר, שהתבייש במעלליה של בתו המרדנית שנהגה לברוח מן הבית וללכת לדור לעיתים אצל חברותיה.

החוקר הבין מהאב שלבת יש קשר עם בחור בשם משה. והאב גם הראתה לו צילום שלו כפי שתועד אצלו בסלולרי. הוא נראה לו מבוגר מדי לגילה של בתו,  על הרקע הזה הוא הסתכסך אתה, כי אסר עליה להיות בקשר עם בחור מבוגר למדי. היא אמרה לו שהיא ניתקה את הקשר אתו אבל הוא היה בטוח שההיעלמות שלה עכשיו קשורה לבחור הזה, כך מסר האב לחוקר.

ליצירת קשר עם חוקר פרטי בבאר שבע התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

עבודת הבילוש מתחילה

הדבר הראשון שחוקר פרטי בבאר שבע עשה זה לנסות ולאתר את הבחור שאתו היה לנערה קשר. האב מסר להם כי הוא סיפר לו שהוא עובד באחד המינימרקטים בשכונה מסוימת.

משרד חקירות מור חקירות בשיתוף חוקר פרטי בבאר שבע אשר ביקר והגיע למינימרקט הגדול באזור, אחרי שעשה סיבוב בתוך החנות, זיהה את הבחור עובד במחסן שמחוץ לסניף. הוא נשאר שם כמה שעות במעקב אחר הבחור, עד אשר סיים את עבודתו וכאשר רכב על אופניו הוא עקב אחריו.

כך נמצאה הנערה

חוקר פרטי כבר הבין כמו ששמו האמיתי של הבחור הוא חסן ולא משה וכי הוא מהפזורה הבדואית, עקב אחר הבחור עד שהגיע לדירה בשכונה צמודה. שם בדירה, אחרי שדפק בדלת בסיפור כיסוי זיהה החוקר את הנערה הקטינה. הוא הזעיק מיד את האב שלקח את בתו, אבל גם דאג שתגיע ניידת לאסוף את הבחור המתחזה ליהודי.

הוא כבר לא חשב על הבושה אלא על הנערות התמימות כמו הבת שלו שעלולות ליפול בפח של בדואי שקורא לעצמו משה. אכן עוד מקרה קלאסי של משרד חקירות מנוסה.

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי בבאר שבע, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא: 077-2305116

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page