חוקר פרטי בדרום

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

מחפשים חוקר פרטי בדרום? הגעתם למקום הנכון!

מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. יש לה משרד בבאר שבע, במרכז ובצפון.

הדרום הוא עצום. הוא כולל את כל הנגב, מאילת שבדרום עד לבאר שבע בצפון הנגב, עוטף עזה, הגבול המצרי, ים המלח, ורצועת החוף הדרומית.

הדרום מורכב מכל מיני סוגי אוכלוסיות בהם יהודים, ערבים, בדואים, חילונים, מסורתיים, דתיים, קיבוצניקים, כפריים, עירוניסטים, מושבניקים ועוד. כדי להצליח להיות חוקר פרטי בדרום, חובה לגור בדרום ולהכיר את הדרום מקרוב.

חוקר פרטי בדרום- מגיע לכל מקום

כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי בדרום, אתם רוצים חוקר פרטי שאשקרה מכיר את הדרום ולא סתם אחד שמגיע מתל אביב ליום- יומיים של טבילה באזור. חוקר פרטי בדרום יכול להשתמש בידע המקומי שלו כדי להשיג מידע שלא יהיה זמין למישהו מבחוץ.

מה הכוונה לא זמין למישהו מבחוץ

כמו שירושלים קוראים לסוכריה על מקל מציצה לדרום הארץ יש סגנון משלו. חוקר פרטי דואג לשמור על קשרים בכל המקומות החשובים. אם זה בסמטת המוטלים הסודית בבאר שבע לשם מגיעים לעיתים קרובות בוגדים ובוגדות, אם זה בפזורה הבדואית לשם מגיעים הרבה צעירים שמחפשים לרכוש סמים או לשם מתגלגלים רכבים גנובים, אם זה מקומות הבילוי של החבר'ה הצעירים – הבארים של הסטודנטים. אם זה מקומות בילוי בדימונה ובערד. חוקר פרטי שומר על קשרים במקומות הנכונים ויודע להיטמע בכל סביבה.

מה הופך את דרום הארץ לאזור מורכב

לכאורה חקירה של חשד בבגידה או חקירה כלכלית אינה שונה אם היא נחקרת בתל אביב או קרית שמונה. חוקר פרטי מקצועי יידע לספק את התוצאה ולהגיע לאמת. אבל כאשר אתה שוכרים חקר פרטי אתם רוצים להגיע לחקר האמת מהר ומבלי טעויות עדיף לכם ללכת על חוקר פרטי מקומי.

כמה יתרונות שיש לחוקר פרטי בדרום:

העסקת חוקר פרטי היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אל האמת ולאתר מידע מוסתר במהירות. לפני שאתם שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי בדרום אל תשכחו לשאול אותו את הפרטים הבאים:

האם אתה חוקר מורשה עם רישיון תקף ?

מדינת ישראל חוקקה את חוק חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה, כבר בשנת 1972. על מנת לקבל רישיון חוקר פרטי בישראל על החוקר לבצע התמחות של שלוש שנים במשרד חקירות ומחויב לעבור מבחן הסמכה של משרד המשפטים. על החוקר הפרטי לחדש את הרישיון כל שנה לכן חשוב לבדוק את תוקף הרישיון. על מנת לקבל רישיון לניהול משרד חקירות יש לצבור ותק של לפחות חמש שנים כחוקר פרטי מורשה, ולעבור אישור של ועדה של משרד המשפטים. אנו במור חקירות, משרד חקירות מורשה ממליצים להקפיד לבדוק את נושא הרישיון והסמכה – יש הרבה חאפרים באזור הדרום.

1. איזה סוג הכשרה קיבלת?

חשוב לוודא כי בחרתם את האיש הנכון למשימה – ישנן סוגים רבים של חקירות וחשב לבדוק האם החוקר הפרטי מכיר את סוג החקירה. בדקו האם לחוקר יש רקע משטרתי או צבאי? האם הם עובדים במשרד חקירות המספקת גם הכשרה? הכשרה נכונה תלמד חוקרים פרטיים כיצד לעיין במסמכים ומה לחפש במסמכים. הם גם למדו כיצד לנהל מעקב חוקי וסמוי וכן כיצד לאסוף כראוי ראיות שניתן להשתמש בהן בבית המשפט. חוקר פרטי שלא הוכשר כהלכה לא יהיה בעל כל הכישורים הללו, כלומר יתכן שהוא אינו מתאים לחקירה. חוקר פרטי בדרום צריך להכיר את האזור ובעל ניסיון בחקירות שונות ומגוונות באזור.

2. האם יש לך המלצות?

חוקר פרטי מנוסה ובעל מוניטין יוכל לספק רשימת המלצות. המלצות אלו צריכות לכלול לקוחות עבר שיכולים להעיד על יכולותיו, המקצועיות וההצלחה של משרד החקירות וחוקריו. אם אתם תושבי הדרום אנו ממליצים לבקש מהחוקר המלצות של לקוחות באזור הדרום. אם החוקר שלכם לא מספק המלצות, זה כנראה דגל אדום שמשמעותו כנראה שהם לא מנוסים או שלעתים קרובות לא מצליחים. הקפד לבדוק את המלצות של חוקר פרטי כדי לוודא שיש להם רקורד מוכח של הצלחה.

3. אילו סוגי מקרים טיפלתם?

חוקרים פרטיים שונים עשויים להיות בעלי התמחויות שונות. אם החברה שלכם מנהלת חקירת הונאה, אתה כנראה לא רוצה חוקר פרטי שתופס בדרך כלל בני זוג בוגדים. חשוב לבחון את מקרי העבר של החוקר הפרטי או משרד החקירות כדי לוודא שיש להם ניסיון מתאים בסוג החקירה שלכם. חשוב מכך, תרצו לברר האם הם הצליחו בסוג החקירה שלכם. כאשר החוקר הפרטי שלכם יכול לספק היסטוריה מפורטת של מקרי העבר שנחקרו על ידי או משרד החקירות בו הוא מועסק, אתם יכולים להרגיש בטוחים בידיעה שהוא מוכן לטפל בחקירה שלכם.

4. האם תספק דו"ח סיכום?

רוב החוקרים הפרטיים מספקים דיווחים על חקירתם ללקוחותיהם. עם זאת, כדאי לשאול את החוקר הפרטי מה יכלול דוח זה. האם הם יספקו עדויות צילום? אם המקרה שלכם כולל משפט, עליכם לשאול את החוקר הפרטי אם הוא יספק מסמכים שניתן להשתמש בהם בבית משפט. חשוב לברר לאיזה סוג דוח לצפות בסוף התיק כדי להיות בטוחים שהם יספקו את כל צרכיכם.

5. לאילו סוגי כלים יש לך גישה?

לחוקרים הפרטיים הטובים ביותר יש כלים וציוד מיוחד שעוזרים להם לבצע את עבודתם. יכול להיות שיש להם ציוד מעקב ורכב ידידותי למעקב. בהתאם למקרה, הם עשויים להזדקק להתקני הקלטה סמויים או ציוד מעקב GPS. במקרים מסוימים לא יהיה צורך בטכנולוגיה ספציפית. עם זאת, אם המקרה שלך זקוק לציוד ספציפי כדי לבצע את העבודה הנכונה, חשוב לוודא שלחוקר הפרטי שלך יש גישה לכל הכלים שהוא זקוק לה.

חוקר פרטי בדרום- סיפור

הסיפור שלנו מתחיל בעיר קטנה בעוטף עזה. משפט גירושין ארוך ומסובך, כאשר האישה טוענת שבעלה היכה אותה ואת ילדיה והאב טוען שהיא אם מנכרת. שניהם דורשים משמורת מלאה והסדרי ראייה מוגבלים עבור בן/ת הזוג השניים.

אנחנו קיבלנו פנייה מהאישה במטרה למצוא הוכחות שהאב אכן אלים כלפי ילדיו.

החלטנו שחשוב לשלוח חוקרת על מנת לדובב אותו ולוודא שהוא באמת אלים לפני ששולחים חוקרים עם מצלמות. בזכות המגורים הקרובים שלה היא הצליחה לסדר דייט איתו ובמהלך הדייט להשמיע מספר הערות אלימות כלפי ילדים ברחוב כדי לראות איזו תגובה היא תקבל. הוא לא נראה מוטרד מדי מההערות האלימות שלה והחל לספר לה על הילדים שלו: "לפעמים ילדים צריכים לקבל קצת חגורה על האחוריים כדי ללמוד" הוא אמר לה.

המשפט הזה היווה הוכחה מספקת כדי לעבור למעקב במצלמות

בפעם הבאה שהילדים הלכו אל האב, הם לבשו כולם מצלמת מעקב זעירה בתוך כפתור/ שרשרת. כמה חוקרים בקרבת מקום עקבו אחרי המצלמות כל העת כדי לוודא שהילדים בסדר. בהתחלה הכל היה בסדר, אולם באיזשהו שלב האב התחיל לצעוק בכעס על הילדה שלו בגלל שהיא לא הצליחה להחליט איזה גלידה היא רוצה. האב גם הצליח להנחית מכה על אחד הילדים לפני שהחוקרים התערבו ומנעו מהאלימות להחריף.

האם קיבלה לבסוף את המשמורת והאב קיבל הסדרי ראייה תחת השגחה בלבד כדי לשמור על שלומם של הילדים.

מור חקירות מחזיק בחוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ. ראו גם חוקר פרטי בצפון | חוקר פרטי במרכז

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!