חוקר פרטי בחולון

חוקר פרטי בחולון

חוקר פרטי בחולון – על שכנים מהגהנום וכלב לא מחונך, על סיפור כזה על חוקר פרטי, לא שמעתם אף פעם.

אל משרד החקירות שלנו הגיעה לקוחה אשר ביקשה לשים קץ לבעיית הרטבת כלבים ליד הדלת של דירתה בבניין באחד האזורים הטובים שבחולון, כיוון שהיא גרה בחולון היה ברור שהיא תזמין חוקר פרטי בחולון, באזור הגיאוגרפי שלה.

לדבריה של הלקוחה, בבניין שלה יש פנסיון כלבים על הגג ובקומה מתחתיו גרה דיירת שיש לה כלבה. היא לא ידעה לומר מי מהכלבים נוהג לעשות את צרכיו ליד דלת ביתה, היא רק ביקשה בכל מחיר להתקין מצלמות נסתרות בחדר המדרגות משום שלדבריה הדבר נמשך זמן רב ולא נפסק למרות מחאותיה מול בעל הפנסיון והשכנה בעלת הכלבה.

הלקוחה מסרה את המידע הנחוץ בשיחת טלפון לאותו חוקר פרטי כי השכנה בעלת הכלבה מאשימה את בעל פנסיון הכלבים שהוא זה שהכלבים שלו “מטנפים” את חדר המדרגות וזה בדיוק מה שהוא גם אמר עליה. לא נותרה ברירה בידי השכנה הסובלת אלא להתקין מצלמות שיספרו את הסיפור האמיתי.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

מצלמות נסתרות זה דבר יקר ערך

משרד חקירות: מצלמות מעקב

בעבר היה השימוש במצלמות נסתרות כרוך בעלויות גבוהות, היום המחירים מאוד סבירים ולכן אנשים רבים שמבקשים לתעד אירועים או מעשים, או לעקוב אחר התנהגות מסוימת של אדם מסוים מזמינים התקנת מצלמות נסתרות.

צוות של משרד חקירות הגיע בכיסוי אל הבניין האמור ואל חדר המדרגות והתקין מצלמה בזוית שמראה את סף דלתה של השכנה הסובלת מהרטבת הכלבים. המצלמה לא הייתה בולטת ובקושי ניתן היה לראות אותה בכלל, מדובר היה בעינית קטנה וסמויה שהוכנסה לתוך שקע חשמלי “מת” ולא פעיל.

מה אמרה המצלמה?

כבר למחרת בבוקר תיעדה המצלמה את ירידת בעל פנסיון הכלבים עם שלושה כלבים מהגג. הם ירדו במדרגות ואכן לא עשו מאום, לא הייתה שום הרטבה ליד דלתה של השכנה. אבל- הכלב הפרטי של בעל הפנסיון, חמק החוצה מהדלת, ירד עד לדלת השכנה עשה מה שעשה וברח חזרה.

על התיעוד הזה לא היה לבעל הפנסיון מה לומר, הסתבר שהכלב הפרטי שלו משום מה אוהב לעשות את צרכיו ליד הדלת הזו, וכאשר הראתה לו השכנה את הצילומים ואת מה שעשה הכלב, לא נותר לו אלא להתנצל בפניה וגם בפני השכנה את כלבתה האשים בעבירה. עוד מקרה שטופל ע”י משרד חקירות מורשה הגיעה לסופו.

חוקר פרטי: מעקב ברחוב

חוקר פרטי והשכן מהגיהנום

כולם ידעו שאחרי שההורים שלו נפטרו הוא נהיה קצת קוקו, אוסף בקבוקים ברחוב. כל פעם ראו אותו באיזה חור אחר עם שקיות מלאות בקבוקים ולא שהיה חסר לו כסף, הוא פשוט היה קמצן כל כך קמצן, שבדיוק בגלל זה הגיע אחד השכנים שלו למשרד חקירות וטען שגונבים לו את העיתונים מתיבת הדואר ולא רק אותם, גם את כל שטיח הסף שהוא קונה וכל בגד שנופל לו מחבל הכביסה, נאסף מיד ולטענתו על ידי השכן המוזר.

השכן לא הראה אמפטיה גדולה כלפי השכן האספן, אבל הוא הרגיש מאוד לא בטוח לגור אתו באותו בניין. משום מה הוא חשב שההתנהגות המוזרה שלו לא מתבטאת רק בזה משום שהוא גם אדם רע אמר לחוקר פרטי והוא גם שם לב שלפעמים חתולים פצועים בכל מיני פצעים מוזרים והוא השכן חובב החתולים רוצה לדעת מי פוגע בהם.

חוקר פרטי וחתולים

חוקר פרטי איתר את השכן המוזר, זה לא היה כל כך קשה לדעת מיהו. כשהוא ישב על ספסל בגינה מול הבית שלו, הוא ראה אותו מתהלך ומחטט בכל הפחים. הוא ראה דבר נוסף, כאשר השכן התקרב לחתולים, הם נמלטו ממנו. זה סימן חשב חוקר פרטי שהם מכירים אותו, אבל לא מכירים צד טוב שלו, עושה רושם שהם פוחדים ממנו.

דבר ראשון ביקש משרד חקירות להתקין מצלמה נסתרת באזור החתולים, והלקוח מזמין החקירה הסכים. לשום שכן לא יכולה להיות טענת נגד, משום שמדובר באזור ציבורי.

במשך שבוע פעלה המצלמה הנסתרת ולא העלתה דבר. חוקר פרטי כבר חשב שאולי השכן בודה מלבו סיפורים, אבל את מה שהוא ראה, הוא לא דמיין בחלומות הכי פרועים שלו.

מתעלל בחתולים – חוקר פרטי

לילה אחד תיעדה המצלמה את השכן יורד באמצע הלילה, כאשר כל השכנים ישנו וכמעט אין איש ברחוב, עם קומקום חשמלי ממנו יצאו אדים.

המנוול החל להשפריץ על החתולים מים רותחים, פגע בכמה מהם והם החלו לברוח על נפשם וליילל.

המעשה הזה תועד במצלמה אותה התקין החוקר ולמחרת כאשר הראה את הממצאים לשכן מזמין החקירה, הוא הזדעזע והלך למשטרה להגיש תלונה נגד השכן. יש חוק נגד התעללות בבעלי חיים וזה עלול גם להגיע לשלוש שנות מאסר. השכן לא הסתפק בזה. כיוון שמזה זמן הוא לוקח את החתולים בגלל כל מיני פציעות לטיפולים וטרינריים, הוא החליט לתבוע את השכן על כל ההוצאות שהיו לו בגין הטיפולים.

שכן רע דורש חוקר פרטי

אם חוקר פרטי לא היה מתערב ועוקב אחר השכן, ומתקין מצלמה כדי לתעד את המעשים שלו, לא היה לשכן שום קייס בבית משפט. אין ספק שתיעוד היום הוא חלק חשוב מכל תביעה שבאה להוכיח, ועם מצלמה אי אפשר להתווכח.

חוקר פרטי גם הציע לשכן להשאיר את המצלמה במקומה כדי שאם חלילה יקרה שוב משהו, או יתרחשו מעשים אחרים זדוניים נוכחותה של המצלמה תתעד אותם.

יש לציין שבהרבה בניינים לפעמים רק כדי להרתיע ולהבריח עבריינים, יש עדשה של מצלמת אבטחה בלי מצלמה בכלל, אבל זה מספיק מרתיע.

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי בחולון, ללא כל תשלום, התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה