חוקר פרטי במודיעין

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטי במודיעיןמחפשים חוקר פרטי במודיעין? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות כלכליות, מעקבים ותצפיות, האזנות סתר ועוד – כל זאת דרך ניהול כל שלבי החקירה ברמה הגבוהה ביותר.

במשרדנו אנו מציעים למגזר הפרטי והעסקי שירותי חקירה ובילוש בעיר מודיעין:

ליצירת קשר עם חוקר פרטי במודיעין התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

נציין כי העיר מודיעין ידועה כאחת הערים התוססות בארץ בהן אחוז בוגדים ומתגרשים גבוהה ,ככזו משרדנו מתמחה במתן שרותי חקירה ובילוש בעיר זו .

משרד חקירות פרטיות במודיעין

חקירות כלכליות – בתחום זה ניתן למצוא חקירות אודות הפרט או החברה הרצויה,  בדיקת יכולת אשראי ויכולת עמידה בהתחייבויות כספיות , מידע על חברות ועסקים בארץ ובחו"ל לפני תחילת עבודה ועוד

• חקירות אודות אדם או חברה – במשרדנו יושב צוות ותיק אשר מתמחה בחקירות לאגף הפרטי או העסקי, כאשר יש ויכוח כלכלי בין שני הצדדים הדרך לדעת את האמת היא פנייה למשרד חקירות לצורך ביצוע חקירה פיננסית

• מידע על חברות ועסקים בארץ ובחו"ל לפני תחילת עבודה – תמיד הייתם רוצים לדעת האם העסקה החדשה שאתם רוצים להתחיל כדאית, האם השותף החדש שאתם רוצים להכניס לחייכם בטוח כמו שהוא נשמע, במשרד החקירות מור חקירות, אנו עושים בדיקה קפדנית על השותף העסקי במציאת רבדים שונים עליו, אנו מבצעים עבור לקוחותינו בדיקת רקע על אותו אדם או חברה כדי להביא לך את הכלי החיוני ביותר לפני קבלת ההחלטה האם להיכנס עם אותו גוף לתהליך עסקי.

• בדיקת יכולת אשראי ויכולת עמידה בהתחייבויות כספיות – בחקירה זו משרדנו מבצע הערכת יושר פיננסי ויכולת עמידה בתשלומים על אדם ,בין היתר נהדקיים  החובות שצבר, האם יש לו נכסים מעוקלים, איזה עסקים הוא ביצע לאחרונה מקורות הכנסתו ,הסתבכויות כלכליות ,תיקי הוצל"פ וכינוס נכסים  כך אנו חוסכים עגמת נפש והפסדים כספיים לבודק הבדיקה עקב הצבת מידע מדויק על מצב האשראי של הנבדק בנוסף לנתונים על צ'קים חוזרים ותביעות פיננסיות נגדו – המידע יעיל מאד לבעלי נכסים המבקשים לקבל רקע על שוכר פוטנציאלי בטרם עסקה.

מעקבים ותצפיות – חוששת שבעלך מנהל יחסית מערכת נוספת? אשתך לא מגיע הביתה מיד אחרי העבודה? לא בטוח בשותף העסקי שלך?

עבודתו של חוקר פרטי במודיעין

כאשר נוגעים בנושא זה קיימות כמה שיטות מעקב אשר משתנות בהתאם לשיטות העבודה של משרד חקירות מקצועי:

המעקב זה מתבצע בצורה סמויה וצמודה דרך שימוש בציוד מתוחכם לצורך מעקב באמצעות צילום או ראיות. החוקר מתעד את כל תנועותיו של האדם אשר אתה מעוניין לדעת פרטים נוספים עליו בצורה הטובה והמבוקרת ביותר.

האזנות סתר – משרדנו מציע שרותי בדיקת האזנה מכל הסוגים רבים לכל אמצעי התקשורת השונים:. במשרד, בבית או ברכב. משרדנו תומך בבדיקות לכל סוגי הסמרטפונים כך שאין מה לדאוג האם זה אפשרי במכשיר הפלאפון אשר בבעלתו. חוקר פרטי מטעמנו מבצע בדיקות האזנות לחשיפה וגילוי האזנות סתר מכל סוג ,כמו כן גילוי מצלמות סמויות .

• מידע בין בני הזוג – חושש שאשתך או בעלך עושים משהו לא כראוי? פעילות מודיעינית של משרדנו יביא אותך  למסקנה הנכונה ביותר תוך ימים ספורים ותדעו  והאם יש ראיות מוחשיות לכך האם יש ראיות מוחשיות לכך.

• מידע דולף בחדרי חדרים – היית באמצע אירוע או פגישה ואתה חושש שאמרת משהו שהגיע לאדם הלא נכון? מעקב אחרי מי שתרצה יביא לבדיקה האם הוא באמת שמע מה שחשבת.

• מידע מתוך החברה למתחרים – חושש שעובד חברה פנימי או אדם חיצוני מדליף מידע למתחרים? .ביכולתנו לבדוק דליפת מידע חשוב לגורמי חוץ.

מה נחוץ מהחוקר הפרטי?

כאשר אתם שוכרים שרותי חוקר פרטי במודיעין  בדקו האם יש לו ניסיון בתחום החקירות שבו אתם מתעניינים. במידה שאתם מעוניינים בחקירה פרטית איכותית ומקצועית. העדיפות היא שימוש בחוקר פרטי מקצועי מנוסה , חוקר אשר ברשותו רשיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים ומורשה לתת שירות ללקוח פרטי או מוסדי.

ראו גם: חוקר פרטי בירושלים

במשרדנו עומד צוות מקצועי , מיומן ובעל ניסיון רב. אנו מבטיחים דיסקרטיות מלאה ופרטיות מרבית למזמין החקירה. השירות המוצע פונה לציבור הפרטי והעסקי.

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי במודיעין ובסביבה, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא 077-8041396

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!