חוקר פרטי ברמת גן

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטי ברמת גןבשנים האחרונות ניכרת מגמה בקרב הציבור החרדי. הם שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי לפני שידוך כדי להבין האם הנתונים על החתן או הכלה הפוטנציאלים אכן כפי שהם. לא מעט בתים התפרקו בבני ברק כי התגלה שלחתן יש מחלת נפש והכלה לא ממש תמימה. אז לפני שמשתדכים בודקים.

זוג הורים מודאגים הגיעו אל משרד חקירות של חוקר פרטי ברמת גן ובפיהם סיפור מאוד מוזר. הבת שלהם לאה (שם בדוי) אף שהגיעה לפרקה מסרבת לכל שידוך שמוצע לה מזה שנים. מצד אחד היא אומרת שהיא רוצה להקים בית ולהתחתן ומצד שני כל שידוך נתקל בהתנגדות.

אבל הסיבה שהביאה את ההורים למשרד חוקר פרטי ברמת גן הייתה הרבה יותר דחופה, הם מצאו אצלה בתיק ספר חילוני "צופן דה וינצ'י" רחמנא ליצלן ומה זה בדיוק עושה בתיק שלה במקום תהילים.

בנוסף דיווחו ההורים לחוקר פרטי ברמת גן, כי לאה מאז ומעולם הייתה ילדה סקרנית ששאלה יותר מדי שאלות ואף הרחיקה לכת והעזה לשאול אותם פעם "האם אלוהים קיים?", ממש כך.

החקירה של חוקר פרטי ברמת גן – מי זו לאה?

כבר למחרת ועפ"י הנתונים שההורים של לאה מסרו, חיכה חוקר פרטי ברמת גן מול האולפנה בה למדה לאה. הוא זיהה אותה בין עשרות התלמידות שיצאו וראה שהיא הולכת בלוית נערה נוספת. הוא עקב אחרי הבנות. הן הלכו ברחוב רבי עקיבא בבני ברק והגיעו לאזור רחוב ז'בוטינסקי ברמת גן. שם הן וגם החוקר הפרטי שלנו עלו על מונית שרות, ושתי הבנות הגיעו לאזור מוזיאון תל אביב. מראה מוזר היה לראות את שתי הדוסיות החביבות עושות את צעדיהן לספריית בית אריאלה.

ממה שראה חוקר פרטי ברמת גן עולה, כי הן לא התעניינו בספרות קודש, גם לא בפרשנות, שתי הבנות פנו אל מדפי הספרות היפה וישבו ועיינו בספרים שבחברה שלהם נחשבים למוקצים. חוקר פרטי ברמת גן ראה שלאה קוראת בשקיקה את הספר "מאהביה  של ליידי צ'טרלי" וחברתה עיינה בהנאה רבה בספר של יוכי ברנדס "גמר טוב", כזה שמספר בדיוק על אישה שמתרחקת מהדת ומתחילה לגלות עניין בעולם החילוני.

וזה בדיוק מה שסיפר חוקר פרטי ברמת גן להורים ההמומים של לאה, ולפחות הם הבינו ששידוך בקרוב לא בא בחשבון. תודות לפנייה ובדיקה של משרד חקירות המתמחה בחקירות ברמת גן.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!