חוקר פרטי בכפר סבא

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

משרד חקירות כפר סבא

מחפשים חוקר פרטי בכפר סבא? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקות פוליגרף ועוד – כל זאת דרך ניהול מעקבים ותצפיות ברמה הגבוהה ביותר.

במשרדנו אנו מציעים למגזר הפרטי והעסקי שירותי חקירה ובילוש בעיר כפר סבא:

חקירות פרטיות  – בתחום זה ניתן למצוא סכסוכים אישיים, איתור נעדרים וחייבים ,איתור נכסים ,איתור כספים, חסכונות חשבונות בנק, מעקבים  אחר בן/בת הזוג, עובדים ,מתחרים עיסקים ועוד …

• סכסוכים אישיים – במשרדנו ניתן לבצע שירות חקירות של סכסוך בין אזרחיים, תוך כדי חשיפת פרטים ועובדות לגבי הצדדים בדרכים שונות כדי להגיע לתוצאה המבוקשת מצד מזמין החקירה.

• איתור נעדרים וחייבים- במידה שאתם מעוניינים באיתור קרוב נעדר או אדם אשר חייב לכם ומסתתר. הדרך הטובה ביותר לפעול היא באמצעות משרד חקירות. בזמן החקירה נמצא את הפרטים האישיים העדכניים ביותר על האדם. כתובת מגורים נוכחית ודרכי יצירת קשר. כאשר מדובר באיתור נכסים משרדנו מתמקצע בחיפוש ממוקד אחרי כל בקשות לעיקול נכסים אם זה עקב גירושין, בקשות לעיקול או סכסוך עקב ירושה.

ליצירת קשר עם חוקר פרטי בכפר סבא התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר.

חוקר פרטי בכפר סבא

• מעקב אחר בן/בת זוג – משבר בזוגיות ומאבק גירושין מעלה שאלות רבות בנוגע לנאמנות של הצד השני, קבלת התמונה הכוללת עליו גורמת לניהול הרצוי בזמן בשביל להקטין את הנזק אשר נגרם למשפחה. משרדנו ימצא את האסטרטגיה הטובה ביותר ויביא לך ראיות מוצקות.

חקירות כלכליות – בתחום זה ניתן למצוא חקירות אודות הפרט או החברה הרצויה,  בדיקת יכולת אשראי ויכולת עמידה בהתחייבויות כספיות , מידע על חברות ועסקים בארץ ובחו"ל לפני תחילת עבודה ועוד.

• חקירות אודות אדם או חברה – במשרדנו יושב צוות ותיק אשר מתמחה בחקירות לאגף הפרטי או העסקי, כאשר יש וויכוח כלכלי בין שני צדיים הדרך לדעת את האמת היא פנייה אל משרד חקירות לצורך ביצוע חקירה פיננסית.

• מידע על חברות ועסקים בארץ ובחו"ל לפני תחילת עבודה – תמיד הייתם רוצים לדעת האם העסקה החדשה שאתם רוצים להתחיל כדאית, האם השותף החדש שאתם רוצים להכניס לחייכם בטוח כמו נשמע, במשרד החקירות שלנו. אנו עושים בדיקה קפדנית על השותף העסקי במציאת רבדים שונים עליו, אנו מבצעים עבור לקוחותינו בדיקת רקע על אותו אדם או חברה כדי להביא לך את הכלי החיוני ביותר לפני קבלת ההחלטה האם להיכנס עם אותו גוף לתהליך עסקי.

• בדיקת יכולת אשראי  ויכולת עמידה בהתחייבויות כספיות – בחקירה זו חוקר פרטי מבצע הערכת יושר פיננסי ויכולת עמידה בתשלומים על אדם ,בין היתר נהדקים החובות שצבר, האם יש לו נכסים מעוקלים, איזה עסקים הוא ביצע לאחרונה מקורות הכנסתו ,הסתבכויות כלכליות ,תיקי הוצאה לפועל וכינוס נכסים כך אנו חוסכים עוגמת נפש והפסדים כספיים לבודק הבדיקה עקב הצבת מידע מדויק על מצב האשראי של הנבדק בנוסף לנתונים על צ'קים חוזרים ותביעות פיננסיות נגדו – המידע יעיל מאד לבעלי נכסים המבקשים לקבל רקע על שוכר פוטנציאלי בטרם עסקה.

ראו גם: חוקר פרטי בירושלים

בדיקת פוליגרף – דרך משמעותית שעוזרת לבדוק האם הגרסה אשר קיבלת במהלך חקירה היא הגרסה האמתית היא דרך בדיקת פוליגרף נוצרה כדי לדעת כמה אמין ונאמן אותו אדם, הדרך שלנו להגיע לתוצאה הזו היא באמצעות שאלון ממוקד ומדויק לפי בקשת מזמין השירות.

מה נחוץ מהחוקר הפרטי בכפר סבא?

כאשר אתם שוכרים את שרותי חוקר פרטי בכפר סבא בדקו האם יש לו ניסיון בתחום החקירות שבו אתם מתעניינים. במידה שאתם מעוניינים בחקירה פרטית איכותית ומקצועית. העדיפות היא שימוש בחוקר פרטי מקצועי מנוסה, חוקר אשר ברשותו רשיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים ומורשה לתת שירות ללקוח פרטי או מוסדי .

במשרדנו עומד צוות מקצועי , מיומן ובעל ניסיון רב. אנו מבטיחים דיסקרטיות מלאה ופרטיות מרבית למזמין החקירה. השירות המוצה פונה לציבור הפרטי והעסקי.

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי בכפר סבא, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא: 077-8041396

 

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!