חוקר פרטי בנתניה

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חוקר פרטי בנתניה

מכת הפריצות והחוקר הפרטי בנתניה

בערב אחד נפרצו בנתניה 6 חנויות והמשטרה עמדה על הרגליים. אחד מבעלי החנויות שנפרצה ביקש את עזרת חוקר הפרטי,
משום שהוא חשד שיש למי מהעובדים שלו יד בזה אחרת איך יכול להיות שהגנבים הגיעו למקום הסודי של הכסף.

חוקר פרטי – בנתניה התבקש לפצח סוגיה מעניינת בקשר לגניבה שאירעה באחת הפיצוציות בנתניה. השודד נכנס חבוש כובע גרב ואמר למוכר- את הכסף מהמקום הסודי.
בעל הפיצוציה אמר לחוקר פרטי בנתניה כי רק הוא והעובדים יודעים מה זה המקום הסודי אבל איך הוא יכול לחשוד בעובדים שלו כי מדובר בבן שלו ובבן דוד שלו ולא יתכן שהם בגדו בו, הוא פשוט לא האמין.

מצלמות המעקב מתעדות גניבה שיטתית

חוקר פרטי בנתניה הציב בפיצוציה מצלמות מעקב חדשות בזמן שהבן והבן דוד לא היו במקום וכך הם לא ידעו על הצבתן. במשמרת של עבודת הבן התגלה כי הוא לא תמיד מוצא קבלה, ואת הכסף שאינו מכניס לקופה מכניס לכיס. במשמרת של הבן דוד התגלה, כי יש מישהו שבא ונעמד איתו שעות והמצלמה החדשה שהוא לא ידע עליה גם תיעדה אותו מראה לבחור איפה המקום הסודי.
כאשר בעל הפיצוצייה הראה לבן שלו ולבן דודו את התיעוד פרצו שניהם בבכי והסיפור שעמד מאחורי הגניבות והבגידה הזו היה הרבה יותר מסובך ממה שזה נראה.

חוקר פרטי בנתניה גילה: הם נתונים לסחיטה!

מה שהבן והבן דוד סיפרו בחקירה אצלנו משרד חקירות – חוקר פרטי בנתניה הכניס להלם את בעל הפיצוצייה. מסתבר שהבן שלו יחד עם הבן דוד הלכו להמר באיזה שהוא קזינו פרטי והפסידו הרבה כסף.
בצר להם הם פנו לשוק האפור, לקחו הלוואות ענקיות ועכשיו הם צריכים להחזיר את הכסף ואין להם.

השוד שנעשה היה על מנת לאפשר הוצאת כסף מהפיצוצייה כדי לשלם לשוק האפור וזה נעשה ע"י חבר של הבן דוד והבן, אבל זה לא הספיק השוק האפור עדיין רודף אותם ולכן הבן גונב מהקופה והבן דוד ממשיך לשתף פעולה עם הסחטנים. הדבר הראשון שהחליט לעשות בעל הפיצוצייה בעצת חוקר פרטי בנתניה, זה לפטר את ,העובדים "המסורים שלו" כדי שידו של השוק האפור לא תיכנס לפיצוציה שלו.

משרד חקירות מור חקירות – כי לעסק שלך מגיע ביטחון.

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!