חוקר פרטי בירושלים

חוקר פרטיזה מה שגילה חוקר פרטי מירושלים על אברך שלומד בישיבה גבוהה.

אל משרד החקירות מור חקירות פנתה משפחה של אברך הלומד בישיבה בירושלים ובפיה טענות משונות. הוא לא רוצה שום שידוך, כל שידוך שמציעים לו הוא פוסל. הוא כבר בן 25 וזה נחשב גיל מתקדם מאוד בעדה החרדית, ויש לנו הרגשה שהוא מסתיר מאיתנו משהו, כך טענו הוריו בפני חוקר פרטי בירושלים ממשרד החקירות מור חקירות.

ההורים מסרו לאותו משרד חקירות את פרטיו של הבחור וכן צילום, ומשום מה כאשר הם מסרו את תמונתו אל אותו חוקר פרטי, היה נדמה לו שהוא מכיר את הפנים הללו מאיזה שהוא מקום, אבל הוא לא אמר להורים מילה על כך.

ליצירת קשר עם חוקר פרטי בירושלים התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

אחרי שהוריו של "מנחם" (שם בדוי) הלכו ניסה חוקר פרטי זה להבין מאין הוא מכיר את הפנים של האברך הזה. הוא היה בטוח שהוא פגש אותו, ואף דיבר אתו שהיה לו איזה שהוא דיבור אתו.

אותו חוקר פרטי לא הצליח להיזכר בפרטים, הוא לקח את התיק על עצמו והתכוון ללכת לישיבה, ולעקוב כבקשת הוריו של הבחור אחר מעשיו ואולי תתברר הסיבה לחוסר הרצון שלו להקים בית בישראל.

כדי להסוות את עצמו בישיבה של מנחם, החליט אותו חוקר פרטי להתחזות למי שמתעניין בישיבה עבור אחיו שחזר בתשובה.

וזה מה שגילה חוקר פרטי בירושלים

בבוקר בדרך אל המשימה, עצר חוקר פרטי כהרגלו בכל בוקר לשתות קפה בבית קפה בוהמי קטן באחת השכונות בירושלים, וככל שהוא התקרב לאזור הוא הבין מאיפה הוא מכיר את הבחור. נדמה לו שהוא ראה אותו ויותר מפעם אחת במטבח של בית הקפה, שוטף כלים, היתכן?

כשהגיע לבית הקפה, הוא ראשית נכנס פנימה וראה בחור ליד הבר. הפעם היה בטוח, זה הוא. הפאות הוסתרו מאחורי האוזניים, הכיפה הוסרה וידו חיבקה את המלצרית היפה.

הוא כבר ידע מדוע בחור הישיבה לא רוצה להתחתן, עכשיו הוא רק היה צריך להכין את הדו"ח. משרד חקירות מורשה צלח בעוד חקירה.

חוקר פרטי מקצועי יכול להפוך כל מקרה חקירה לסיפור הצלחה, חוקר פרטי אשר מיומן בתחום וגם מכיר את איזור החקירה יפתור את המקרה במהירות, ביעילות ויביא את האמת כפי שהיא צריכה להיות. משרד חקירות מור חקירות מעסיק חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ שמכירים את האיזור חקירה, מכירים את האנשים, הסביבה ובכך יעזרו לכל תעלומה להיפתר.

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי בירושלים, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא: 077-2305116

Comments are closed