חוקר פרטי גירושין

מי שחושב שהוא לא יוכל להתגרש טועה טעות מרה ועליכם לדעת כי גם הזוגות שנראים החזקים ביותר יכולים לסיים בבית הדין הרבני. אתם לא יכולים לדעת מה החיים יזמנו לכם ולאן תגיעו ועליכם לקחת בחשבון כי פעמים רבות בן הזוג או בת הזוג שלכם יבגוד באמון שלכם או אפילו יבגוד בכם עם מישהו או מישהי אחרים. על רקע זה יש לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה עם מה אתם מגיעים אל בית הדין ואילו הוכחות יש לכם על הנכסים שיש לצד השני, על הבגידות של הצד השני ועל הטיעונים שהצד השני מציג לבת המשפט. לכן פניה אל חוקר פרטי היא משהו שתמיד אבלהליכי גירושין תמיד כדאי לשקול במקרה של הליכי גירושין והוא פעמים רבות יוכל לסייע לכם רבות להתגבר על כל קושי שאתם נמצאים בו ולהבטיח כי אתם תקבלו את המגיע לכם מבחינת הרכוש והמשמרות על הילדים.

על מה תמיד אבל תמיד חוקר פרטי לגירושין צריך להקפיד?

כאשר אנחנו שוכרים חוקר פרטי אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יבצע את העבודה הטובה ביותר וזאת בכדי שנדע הכל על הצד השני. ככל שהחוקר יעשה עבודה טובה כך יהיו לנו הוכחות טובות יותר וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. אך באותה נשימה כאשר אנחנו מדברים על חוקר פרטי אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי אותו חוקר חייב להקפיד על החוק. קודם כל החוקר חייב להקפיד על החוק בכדי שהראיות שלו יהיו קבילות בבית המשפט ושנית כל החוקר חייב להקפיד על החוק בכדי שלא יעצרו אותו על כך שהזמנו עבודה בלתי חוקית מן החוקר הפרטי. לכן, החוקר הפרטי חייב לעבוד בשיתוף פעולה עם עו”ד לדיני משפחה.

למה אנו צריכים לפנות אל חוקר פרטי לגירושין ולא אל המשטרה?

עולה השאלה למה במקרה של גירושין אנו צריכים לפנות אל חוקר פרטי ולא אל המשטרה? האם המשטרה לא יכולה לסייע לנו במקרים אלו? אם כן אתם חייבים להבין שכל עוד לא נעברה עבירה על החוק המשטרה לא תתערב בעניינים כאלו. מכיוון שבגידה היא לא עבירה על החוק ומכיוון זה חוקי להתגרש בישראל המשטרה לא תתערב בעניינים כגון אלו. על כן אתם צריכים להבין כי היחיד שיכול לסייע לכם להתגבר על הבעיה הזאת זה החוקר הפרטי והוא היחיד אשר יבטיח כי אתם תקבלו את המגיע לכם וכי הזכויות שלכם תישמרנה בבית המשפט ובהליכי הגירושין שאתם עומדים להתחיל.

מור משרד חקירות מזמינה אתכם לייעוץ חינם: 077-8041396

ראו גם: חוקר פרטי בירושלים | האזנות סתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!