אודות המשרד

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

משרד חקירות

משרד חקירות מור לשירותך 24/7

משרד חקירות פרטיות יניב מור חוקר פרטי ותיק ומנוסה קיים כבר 20 שנה ומציג הישגים מרשימים בתחומי פעילות שונים של המשרד.
המשרד מונה כ-15 אנשי צוות, כולם חוקרים מיומנים עם שנות ניסיון, ותק וכישורים הפועלים ביחד ולחוד למען כל לקוח, כדי למצות ולחשוף את האמת קטנה כגדולה, בשיטות וטכניקות מעקב וחקירה הייחודיות לכל משרד חקירות רציני. "לשקר אין רגליים" אומר יניב מור בעל המשרד "אבל צריך רגליים כדי לגלות אותו" והוא מתכוון לזה שהחוקרים במשרד עושים לילות וימים, גם במעקבים רגליים אם צריך כדי לחשוף ולהגיע לאמת החשובה ללקוחות.

לשכת חוקרים פרטים בישראל

"השאיפה, הנחישות וההשקעה משתלמים בסוף" הוא מוסיף ומסביר כי כדי להגיע לתוצאות בכל חקירה מדובר על חריצות, השקעה, התמדה ומסירות אין קץ שבלעדיהם אי אפשר יהיה להגיע לאמת.
יניב מור מדבר על כך שהרבה פעמים כמו שאתה כחוקר פרטי מנסה לחשוף את האמת, יש מי שמנסה למנוע ממך אותה ולכן, צריך להיות חוקר פרטי אשר מספיק מנוסה עם כישורים ואינטואיציה ואמונה בעבודה שלך וזה מה שמביא לתוצאות. משרד יניב מור עוסק בתחום החקירות הכלכליות של מוסדות ואנשים פרטיים. חקירות בתחום המעמד האישי (בגידות, חקירות רקע ועוד). קניין רוחני, בדיקות האזנה, איתור חייבים, ביצוע מסירות משפטיות עבור עורכי דין בפרישה ארצית.
כמו כן פועל משרד חקירות יניב מור מול חברות הביטוח מהגדולות במשק בתחום חקירות בתחום הנזיקין וכן מול חברות גדולות בתחום חקירות עובדים, שותפים עסקיים ועוד.

"כיוון שהמידע זמין, היום בודקים כל דבר" אומר יניב מור ומסביר כי לא מדובר בגחמה של רצון לחקירה "הרבה פעמים החקירה הפרטית אכן מניבה מידע שמשנה גורלות" הוא אומר "אם זה שותף עסקי שמתגלה כבעל חובות, עובד שסרח במקום עבודה אחר וגם דירה שלא כדאי לך לקנות כי בדיוק מולה גר אוליגרך רוסי שיש לו חשבון עם המאפיה הגרוזינית".

תגיעו אלינו לפגישת ייעוץ חינם

משרד חקירות יניב מור חוקר פרטי שמח לענות לכם על כל שאלה, ולתת לכם ייעוץ שוטף ומקצועי בתחום החקירות.
אחד הפרמטרים החשובים שעליכם לבדוק לפני שאתם פונים למשרד חקירות , זה לוודא שאכן הגעתם למשרד מקצועי שפועל בצורה חוקית אבל יודע בטקטיקות מקצועיות, לספק ללקוחות שלו את המידע שמוביל אותם לקבלת ההחלטות הנכונות בחיים הפרטיים ובחיים העסקיים. יניב מור חוקר פרטי – משרד חקירות המובילה בישראל.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו עכשיו: 077-8041396 או צרו קשר

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!