גילוי בגידות

גילוי בגידות על ידי חוקר פרטיכשהאישה חושדת – ברור שיש מאהבת…

99% ממקרי החשדות של נשים בנושא של בגידה מתגלים כמוצדקים כשהן עולות על סימני בגידה. כמו שאין עשן בלי אש, ככה אם את לא קנאית אובססיבית סימן שאת צודקת ומעבר לחשד יש רומן שמתהווה ובעל בוגד. זה בדיוק הזמן לפנות למשרד חקירות לגילוי בגידות.

גילוי בגידות

כל משרד חקירות מכובד יאמר לך כי ב-99% מהמקרים בהם נכנסת למשרד אישה והסיפור שלה מעלה חשדות של בגידה מצד הבעל שלה, מתגלה כי אכן מדובר ברומן ויש לו מה להסתיר. לנשים יש אינטואיציה חזקה ובעיקר כלפי היחס של הבעל שלהם וכל שינוי, התנהגות חדשה, עיסוקים ותחביבים שתכליתם להסתיר מאהבת, צפים על פני השטח מהר מאוד. וזה בדיוק הזמן לפנות למשרד חקירות ולחשוף את האמת המרה.

סימני בגידה – 10 סיבות לחשוד בבן הזוג

• פתאום יש לו לקוח בצפון והוא נוסע אליו המון…

• פתאום הוא קונה לעצמו מלתחה חדשה ויוצא מתוקתק לעבודה כמו דוגמן

• יש לו טלפונים בשעות מוזרות והוא עונה בלחש או מנתק כשאת מגיעה.

• הוא מתחיל לשאול אותך על עיסוקייך כל יום

• הוא קונה לך פרחים שלא כהרגלו וגם מפרגן באופן מוגזם

• הוא לא עונה לך בשעות מסוימות בטלפון

• הוא חוזר הביתה עצבני כמו אחרי מלחמה (רגשי האשם והפחד שתגלי…)

• הוא שולח אותך לחו"ל עם אחותו…

• הוא נוסע לחו"ל בפתאומיות

• הוא מתחיל לבוא אלייך בכל מיני טענות (מתחיל את הפרידה…)

חוקר פרטי: כל הבגידות בסוף מתגלות

בעידן הזה השקוף להחריד, שכל אחד מסתובב עם פלאפון ומתעד את עצמו ואת העולם- קשה מאוד להסתיר בגידה. זה עלול לקרות אם חלילה כשהיית במסיבה עם המחזר שלך צולמת ומישהו ממש תמים העלה את זה לפייסבוק. בדיוק כשבעלך יושב במשרד של חוקר פרטי ומזמין חקירה עלייך, עולה תמונה בפייסבוק והוא לא מגלה אותה, אלא איזה מישהו שמכיר אתכם מהילדות. איך תרגישי כשתחזרי הביתה והתמונה הזו תתנוסס על הפלאפון שלו?

נורא ואיום. וגם אם זה היה הפוך זה נורא ואיום. ובמקרה הזה יש הוכחה ניצחת על שקר (על בגידה עדיין לא, כי היא תמיד יכולה לטעון שהם סתם ידידים), אבל לא כל מערכת יחסים מחוץ לנישואין מתועדת להיפך, הזהירות היא החוק הראשון במערכות הללו ולכן כל בגידה יכולה להיחשף רק בעזרת חוקר פרטי.

אני חושדת שזו החברה הכי טובה שלי…

בדרך כלל כשיש חשדות גם קורה משהו (אלא אם כן מדובר באישה קנאית בצורה חולנית). אנשים לא מדמיינים ובדרך כלל באופן טבעי דווקא החושים והאינטואיציה מתגלים כנכונים. הרבה פעמים חשד לבגידה באמת מוביל לחשיפת סיפור בגידה, למרות שהרבה פעמים יש גם הפתעות. כי לא מדובר ממש בבגדיה ולפעמים רק בקשר אחר, אבל גם כדי לחשוף את זה צריך חוקר פרטי.

המון תיקים בכל משרד חקירות פרטי נוגעים לחשדות לבגידה ויש המון המון הפתעות, שחושפות בפני נשים וגברים סיפורים ומידע מסמר שיער.

חוקר פרטי- החשד הפך לשערורייה!

לפעמים זה מפליא עד כמה גברים וגם נשים לא יודעים כלום על בני הזוג שלהם. חלקם הם כאלה שחיים כמו בנות יענה, טומנים את הראש בחול ומעדיפים לא לדעת כלום, כדי להגן על עצמם וגם משום שהם לא יודעים להתמודד עם מידע קשה.

חלקם פשוט לא רוצים לחשוב שמשהו לא בסדר, כי הדבר האחרון שהם רוצים, זה לגלות משהו שהם לא יודעים ושיכה אותם בתדהמה, או לגלות משהו שהם ממש לא רוצים לגלות על בני הזוג.

חלק מהם בטוחים שיש להם אהבה שלמה וששום דבר לא יכול להפריע להם. הם גם בטוחים שבני הזוג לא יבגדו בהם לעולם. לפעמים זה נכון ולפעמים לא ובדיוק בשביל לגלות זאת יש חוקר פרטי.

הוא מתקן לחברה שלי את כל הבית!

סיפור אחד כזה הגיע למשרדו של חוקר פרטי. הייתה זו לקוחה שבאה וסיפרה כי היא גילתה שבעלה נוהג לבקר אצל חברתה הגרושה הרבה מאוד. מצד אחד זוהי חברתה הטובה ביותר והיא לא מאמינה שיש לו משהו אתה, אבל מצד שני מה הוא עושה שם כל כך הרבה?

חברתה סיפרה לה כל מיני סיפורים. כיוון שמדובר בהנדי מן אז היא אמרה לה כל מיני דברים. פעם הוא בא לתקן לה את הברז, פעם לתלות לה מדף ופעם פה ופעם שם.

האישה לא התנגדה שבעלה יעזור לחברה שלה אבל כשהביקורים כבר הפכו קבוע לפעמיים בשבוע זה כבר לא ממש מצא חן בעיניה.

בייאושה פנתה האישה אל חוקר פרטי וזה ביצע מעקב אחר בעלה של האישה. הוא אכן ראה אותו מגיע לביתה של האישה ואפילו טמן מצלמה נסתרת.

אבל מה שהוא גילה היה רחוק מלהיות בגידה ולא קשור בכלל לחברה.

חברתה של האישה יצאה מהבית, והבעל נותר בו אבל לא לבד, אלא עם ידיד מאוד טוב שלה אתו מסתבר הוא מנהל רומן.

בגידות בעידן האינטרנט

shutterstock_354127460אין ספק כי רשת האינטרנט שינתה לחלוטין את אפשרויות החשיפה וקבלת המידע על אנשים ובעיקר כאשר מדובר על משרד חקירות המצויד בכל
הטכנולוגיה החדישה כדי להוציא מהרשת את כל האמת. היום יותר מתמיד המידע הוא נגיש וחשוף , אבל באותה מידה יש את
האפשרות להציג מידע שקרי ולכן אף פעם אי אפשר לדעת אם המידע הוא נכון.

מה שכן – האינטרנט עצמו הוא מקום מפגש חדש לבוגדים ולכן אצל משרד חקירות מקצועי יש תוכנות מיוחדות שמאפשרות לנו להגיע למידע שאנחנו
רוצים להגיע אליו.

כך למשל עזרנו ללקוח שלנו שהצליח לראות במחשב של אשתו סרט בעל אופי מיני שלה. בשיחה ביניהם טענה האישה כי היא עשתה את זה למענו, אבל מעקבים אחר תפוצתו של הסרט ברשת הובילו למסקנות מפתיעות לגמרי. מסתבר שהסרט לא נועד לו אלא לה- לאישה שהייתה ביניהם מערכת יחסים
לבסוף היא אכן הודתה כי היא מאוהבת באישה.

בגידה עמוק בארון

היום יותר מתמיד יכולים גם גברים ונשים שהם הומוסקסואליים או לסביות להישאר עמוק בארון ולנהל את היחסים שלהם דרך הרשת.
הרבה חקירות של חשדות לבגידה חשפו דווקא כי גברים או נשים שנחשדו בבגידה ע"י בני זוגם ואשר התגלו כמי שמעדיפים את בני מינם.
יש לציין כי עד כמה שזה מוזר כי הרי בגידה זו בגידה, היחס של בני הזוג אל אהבה לבני מינם היא יותר סלחנית ופחות פגועה מגבר שבוגד באשתו עם אישה.
נשים יקבלו יותר בהבנה (אם כי בהפתעה גמורה) את משיכתו של בן מינן לגבר מאשר אם יבגוד בהן עם אישה. כך למשל חשף לקוח שלנו אשר פנה אלינו, משרד חקירות בעקבות חשד לבגידה
מצד אשתו, כי הרומן שיש לה הוא בכלל לא עם גבר אלא עם מדריכת הכושר שלה. זה לא אומר שזה פחות מפתיע ופחות כואב וזה לא אומר שמשפחה לא מתפרקת אחרי גילויים כאלה, אבל זה מה שנקרא "הרע במיעוטו",
זה לא חושף את בני הזוג לקנאה ולכעס שמעבירים אותם על דעתם.

חושד/ת בבגידה? רוצים לגלות את האמת על הבן/בת זוג?

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

אנא דרגו את המידע
גניבת זרע
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page