גילוי האזנות סתר

מתעורר בכם חשד כלשהו שעוקבים אחריכם? אתם חוששים שישנו תיעוד של הקלטה, תצלום או האזנת סתר כלשהי? גילתם תוכנת ריגול במכשיר הפלאפון שלכם?

יניב מור- חוקר פרטי מיומן ומוסמך בעל ניסיון רב בתחומי החקירות השונים

לשקט הנפשי שלך

✔️ תהליך איתור האזנות הסתר מלווה באמצעים הטכנולוגים המתקדמים ביותר.

✔️ יניב מור זמין בכל שעות היממה ונגיש למקרים מיוחדים שדורשים טיפול מיידי.

✔️ התחייבות לשירות מקצועי, איכותי ואמין ללא תחרות ולפי עמידה בזמנים.

✔️ עבודה עם מומחים בתחום גילוי האזנות סתר לאיתור תוכנות ריגול במחשבים וטלפונים ניידים.

למה זה כדאי?

★ ליווי ויחס אישי – בכל תהליך איתור האזנת הסתר אני אעמוד לצד הלקוח ויחזיר לו את הפרטיות – והחופש.

★ ניסיון רחב – מעל 18 שנות ניסיון וידע רחב בתחומי החקירות השונים מחקירות פרטיות ועד חקירות כלכליות.

★ חסכון בזמן – שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר יבטיחו תוצאות אפקטיביות ומיידיות שיעזרו ללקוח.

★ למידה עתידית – לאחר איתור האזנה אני אעביר ללקוח הדרכה כיצד להימנע מהאזנות ודליפת מידע עתידית.

חושדים שמאזינים לכם ,עוקבים אחר תנועותיכם 24 שעות ביממה ,מרגלים אחר כל מייל או מסרון שאתם כותבים בטלפון הסלולרי או במחשב הנייד?
לתיאום פגישת ייעוץ דיסקרטית ללא התחייבות צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו מיידית למספר 077-8041396 

האזנות סתר

בדיקת האזנות

מור חקירות הוא משרד חקירות מוביל בישראל עם שלל ניסיון וידע רב בתחום גילוי האזנות משרדנו מציע ללקוחות השונים שירותים מקיפים בהם נבדוק ונחשוף כל מכשור מעקב כלשהו ששומש במטרה להאזין, לתעד וכמובן לעקוב אחר כל מהלך שלכם.

כיום יותר מתמיד עם התקדמות הטכנולוגיה ובכך שלכל אדם יש פלאפון חכם בר השגה שבו הוא יכול להקליט כל מהלך של אדם אחר ללא ידיעתו ובנוסף הקלות שבה אפשר לרכוש אמצעים טכנולוגיים רבים הכוללים אפשרות לעקוב אחרי אדם באמצעות GPS וכלים נוספים כגון מיקרופון וציוד אודיו סמוי, מצלמה סמויה ואף כלים שיאפשרו הקשבה לשיחות טלפון וכך מעקב אחרי האדם וידיעת פרטים אישיים עליו.

בתדירות הולכת וגוברת, מכשירי האזנה לא חוקים נקנים באופן מקוון. הייצור והניטור של ציוד האזנת סתר לא חוקי זה ענף של מיליארדי דולרים, וההערכה היא שיותר מ -100 מיליון דולר בשנה בארצות הברית בלבד.
מרבית מוצרי האזנות הסתר הללו נמכרים ברשת, אך גם בחנויות ריגול שצצו לכאורה בכל פינה ברחבי הארץ. ניתן לרכוש ציוד איכותי דומה לזה המשמש את רשויות אכיפת החוק וזה עולה בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים. פשוטו כמשמעו יש אלפי חברות שמוכרות את ציוד האזנת האזנה הלא חוקי הזה ברחבי העולם.
כמו כן, כל מי שיש לו אפילו הבנה בסיסית באלקטרוניקה יכול לתכנן ולבנות מכשיר האזנת סתר לא חוקי. ניתן להשיג את החומרים בקלות בחנויות אלקטרוניות שונות או לבנות אותם באמצעות טלפונים אלחוטיים, מערכות אינטרקום וטלוויזיות.

האזנות סתר – מישהו מקשיב לי?

האזנת סתר היא כשמה – האזנה ללא ידיעה של הצד שנעקב. כאשר אדם מקשיב, מאזין מקליט או שומר שיחה שמתנהלת בפרטיות ללא ידיעה או הסכמה. חשוב לזכור כי האזנת סתר אסורה לפי החוק ובכך כל עוד אין צו משפט המאפשר קיום האזנת סתר, העבירה היא פלילית לפי חוק הגנת הפרטיות.

מה אומר החוק בנושא האזנות סתר

במדינת ישראל נושא האזנות הסתר מוסדר בחוק משנת 1979. חוק האזנות סתר עבר תיקון נרחב בשנת 1992.
מה מתיר החוק
שימו לב, החוק מתיר לבצע סוג מסויים של האזנות סתר ללא צורך באישור כלשהו לדוגמא

  • האזנה לתדרים אלחוטיים של חובבי רדיו או של שידורים לציבור.
  • האזנה באקראי ובתום לב לשיחה המתקיימת ברשות הרבים כלומר מקום ציבורי.
  • הצנזורה הצבאית רשאית להאזין לשיחות בינלאומיות ללא צורך בהיתר.
  • הקלטת שיחה או שיחת טלפון או וידאו אפשרית עם הסכמת כל הצדדים.
  • האזנות סתר למטרות ביטחון המדינה באישור ראש הממשלה או שר הביטחון.
  • האזנה למטרת גילוי ומניעת עבירות, מבוצעת על ידי המשטרה או על ידי גופי חקירה אחרים (כמו רשות ניירות ערך או הרשות להגבלים עסקיים).

משרדנו מור חקירות מפעיל מומחים המבצעים בדיקות לגילוי האזנות מכל סוג ,איתור תוכנות ריגול במחשבים ובטלפונים ניידים ומשתמש בציוד טכנולוגי משוכלל לאיתור מצלמות סמויות.

האזנות סתר בעולם דיגיטלי

פעם זה היה כמו בסרטים הישנים, סוכני FBI מאזינים לפושעי מאפיה בחדרון קטן עם ציוד לא כל כך מתוחכם. בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים – גוגל, פייסבוק ואינסטגרם מאזינים לנו כל הזמן. רק נסו לדבר על פיצה ותראו כמה מודעות של פיצה יופיעו בכל מקום. איך נגן על עצמנו ועל העסקים שלנו מפני האזנות סתר חמורות יותר שלא יסתיימו במגש פיצה חם וכמה מאות קלוריות ממש מיותרות. אנחנו במור חקירות מאתרים את כל סוגי האזנות לטלפון הנייד, במשרד, בבית, במחשבים.

איך בודקים האזנות סתר?

כאשר נוצר חשד מינימלי להאזנות סתר יש לפנות מיידית לכל משרד חקירות המתמחה באיתור האזנות סתר, בין אם זה בבית או במשרד. חוקר פרטי בעל ניסיון ישתמש בכל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים כדי לבדוק וחשוב מכך לאתר את אותו גורם המאזין לכם ללא ידיעתכם. חוקר פרטי מיומן יוכל באמצעות אותם אמצעים טכנולוגיים לאתר ולזהות את אותם מקלטים והמשדרים אשר גונבים מידע ללא ידיעתם ובכך לעזור לכם ולהחזיר את השקט הנפשי המבוקש. חשוב לזכור שבדיקה שכזו יכולה לקחת בין כמה שעות לכמה ימים ולכן לקבלת תוצאות יש להיות סובלני ולהבין שנעשית עבודת מחקר אשר תמנע מאותו גורם להאזין לכם שוב.

זמן הבדיקה נעשית לפי כמות המידע ההתחלתי של חוקר פרטי, מהו היקף השטח הנדרש לפעולה זו? בכמה קווים המאזין משתמש? יש להפיק לקחים וללמוד את אותם אלמנטים כדי לבדוק בצורה מקיפה ובכך להגיע לתוצאה הטובה ביותר בזמן הטוב ביותר. האם הגורם השלישי משתמש בתוכנות? האם הוא משתמש בכלים כגון מיקרופונים נסתרים, מערכות סלולאריות, מצלמות ועוד. כאשר חוקר פרטי חוקר ועוקף את טווח השטח הוא יכול לגלות עוד ועוד מכשירי מעקב ובכך להגיע לתוצאה הפרקטית ביותר. חוקר פרטי מקצועי בעל ניסיון רב יבצע את העבודה בצורה מקצועית, אידיאלית ויסודית ובכך ימנע מהאזנות סתר עתידיות.

משרדנו כפי שנדרש כאשר שוכרים משרד חקירות מקצועי , מבצע מזה כ 18 שנה בדיקות האזנה במשרדי ממשלה ,בשגרירויות בארץ ובחו"ל ,ברשויות מקומיות ובמרבית החברות הגדולות במשק בנוסף אנו מדריכים את לקוחותינו כיצד ניתן למנוע האזנות ודליפת מידע כדי להימנע מכך בעתיד.

מניעת האזנות סתר

ההבנה הראשונה להאזנות סתר היא צלילים מוזרים במכשיר הפלאפון. כאשר ישנו רעש או צפצוף שלא הופיע קודם ייתכן שאכן יש מעקב אחרי הפלאפון שלכם – ובכך מעקב אחריכם. חשוב להזכיר כי משרדנו איננו מבצע מעקב של האזנת סתר לבן או בת הזוג אלא רק במידה שישנה סיבה מוצדקת ואמינה למעקב כגון חומרים רגישים, חומרים מהעבודה ועוד נושאים רבים שישנה חשיבות יתרה וסיבה מוצדקת לאותו למעקב. לאחר הבדיקה ובתאום עם המזמין נפעל לביצוע חקירה שתוביל לאיתור מתקין ההאזנה וחשיפתו ובכך במידת הצורך הכנת תיק ראיות והעברתו לטיפול רשויות החוק.

מהם הכלים למניעת האזנות סתר?

ישנים כלים רבים לבדיקת האזנות, ציוד הריגול וההאזנה זול יחסית ופשוט להפעלה ולפיכך גורמים פרטיים ומוסדיים המבקשים לאסוף נתונים על אותו אדם או חברה מתפתים לפעול בדרך זו למרות שהיא אסורה ע"פ חוק. המערכת המוכרת ביותר הינה Spectum Analzyer. מערכת זו הינה ציוד מדידה אשר מזהה ומדמה תרמיות שונות. המערכת סורקת ומודדת חלקים שונים אשר חשודים בהאזנה. ישנם כלים נוספים כגון מכשיר האנדוסקופ, מכשיר שנותן את האפשרות לצפות באיזורים אשר קשים לגישה בנוסף גם מכשור שמאתר אביזרים שצורכים חשמל באספקט נמוך או מכילים סוגים שונים של מתכות. וכמובן, התעסקות רחבה ברשת המחשבים ואיתור תוכנות ריגול לפי IP.

איתור האזנות סתר אצלנו מור חקירות

מור חקירות הוא בין המשרדים היחידים בארץ, המשתמשים באנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון ממשי באיתור מכשירי שידור והאזנה.
עד כמה אתה בטוחים שאנשים לא מורשים מאזינים לשיחות הרגישות שלכם או לפגישות עסקיות שלכם במשרדי ההנהלה, בחדרי הישיבות או במשרד הפרטי שלכם? מי ירוויח מצוטט לכם לשיחות – האם השותפים שלכם או המתחרים שלכם?
חוקר פרטי חסר מצפון המתחזה ללקוח חדש או עובד ממורמר, זקוקים רק מספר שניות להניח מכשיר האזנה. ומה לגבי בלילה, כאשר העובדים נעלמים, והמשרדים עומדים לרשות אנשי התחזוקה, הקבלנים, המאבטחים וכו '?
איתור האזנות סתר, באמצעות ציוד אלקטרוני חדיש, המתבצעת על ידי אנשי מקצוע והאקרים שהוכשרו להתקין מכשירים אלה בבתי מגורים, משרדים, כלי רכב וכו 'באישור בית משפט מתאים ומאתרים עבורכם האזנות הסתר בארגון, בחברה או בבית.

יש לכם טלפון חכם? מישהו מאזין לכם!
כל מה שרציתם לדעת על פרשיית הריגול פגסוס שמשגעת את המדינה ולא העזתם לשאול, כי מישהו מאזין לכם.
משרד חקירות – מור חקירות מעניק לכם מידע וטיפים איך ניתן לבדוק אם עוקבים אחריכם, אילו פעולות מומלץ לנקוט ואיך ניתן לאבטח את הפרטיות שלכם. 

בנוסף, מחיר מבצע של הגנה מפני האזנות ב549 ש"ח! למידע נוסף צרו קשר: 077-8041396

1/5 - (1 vote)
חוקר פרטי

לפגישת ייעוץ חינם באופן דיסקרטי

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

דילוג לתוכן