השתלטות מרחוק על טלפון – ריגול סטייל איראן

פעם קראו לזה סוס טרואיני אח”כ דיברו על וירוס מסתורי של האיראנים באתרים ישראלים. עולם הסייבר מאפשר לאויבים שלנו לפגוע בנו על ידי פעולה פשוטה כמו השתלטות מרחוק על טלפון סוללרי. כמשרד חקירות מוביל אנו מחוייבים להישאר מעודכנים בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הסייבר כדי למנוע האזנות וריגול תעשייתי. אספנו עבורכם כמה נקודות למחשבה בנושא מתקפות סייבר וכמה זה קל דווקא בימים אלו.

השתלטות מרחוק על טלפון– איך זה קורה?

עבודתו של בלש, חוקר פרטי השתנתה מקצה לקצה בשנים האחרונות. משרד חקירות מקצועי חייב יחידת סייבר איכותית אשר מסוגלת לאתר ולמנוע חדירה לרשתות הארגון. האקרים המומחים באיתור פרצות באבטחת המידע של הארגון חודרים לרשת הארגונית, לרוב באמצעות עמדת קצה כמו השתלטות מרחוק על טלפון סוללרי או עמדת מחשב. מעמדת הקצה הם יכולים להגיע לכל מחשב בארגון ולכל חדר במשר וניתן לבצע האזנות סתר לכל ישיבה ולהעתיק כל מסמך.

השתלטות מרחוק על טלפון– איך מנטרלים את זה?

איתור הפריצה הוא לא סוף פסוק! חשוב מאוד לנהל חקירה לאיתור מקור הנזק, המניעים והאחראים. ללמוד לעומק מה הודלף וכיצד על מנת למנוע פגיעה אנושה בחברה. תחקור מתקפת הסייבר ופרצת אבטחת המידע היא חשובה. כך ניתן ללמוד כיצד התבצעה הפריצה האם על ידי השתלטות מרחוק על טלפון סוללרי של המנכ”ל או פריצה לעמדת המחשב של הסנמכ”ל ? יש לחקור לעומק איזה מידע הודלף ולאתר ראיות דיגטליות המצביעות על פעולות בלתי חוקיות, הונאה ומרמה של עובדים או גורמים חיצוניים.

השתלטות מרחוק על טלפון– איך מונעים את זה

עולם הריגול התעשייתי התפתח מאוד בשנים האחרונות. כיום לא מספיקה רק תוכנת אבטחה משודרגת להגנה על מחשבי החברה.אבטחת מידע חייבת להגן על כל הנכסיים הדיגטליים של החברה ולמנוע השתלטות מרחוק על טלפון סוללרי, רשת האינטרנט האלחוטית והמחשבים הניידים.  כיצד להימנע מהאזנות סתר ודליפת המידעעל ידי ביצוע סקרסיכוניםאבטחתמידעומבדקיחדירות לרשת הארגונית.

ברשותנו מגוון כלים למתן הגנה מקיפה על הטלפונים והמחשבים שברשותכם לרבות תוכנות מתקדמות לאיתור פריצות למכשירים ומניעתם

כיצד? פנו אלינו אל משרד החקירות מור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!