חשיבות זיהוי טביעת אצבע –זיהוי אמיתי

כיום אנו יכולים לשנות כמעט הכל – את האף, את עיניים, מבנה הגוף, השפתיים. יש איבר אחד שאישי ולא ניתן לשנות. שלא משנה מה ואיזה אסון יקרה תמיד יכולו לזהות אותנו באמצעותו. טביעת האצבע שלנו היא אישית, באמצעות זיהוי טביעות אצבע אפשר להגיע אל האמת ולזהות אנשים.  טביעות אצבע היא אחת  הטכניקות הראשונות ששימשו לזיהוי אוטומטי של בני אדם ובמציאות המודרנית וגם כיום זיהוי טביעות אצבע היא אחת מן הטכניקות הביומטריות הכי טרנדיות ואפקטיביות.

מה היא טביעת אצבע וכיצד ניתן לבצע זיהוי טביעות אצבע

טביעת אצבע היא בעצם  ייצוג של רכסי העור של האצבע. רכסי עור נוצרים על ידי סינרגיה של גורמים גנטיים וסביבתיים; הקוד הגנטי ב- DNA נותן הוראות כלליות על צורת ההיווצרות של העור בעובר המתפתח, אבל האופן הספציפי שהוא נוצר הינו תוצאה של אירועים אקראיים, כמו למשל – המיקום הספציפי של העובר ברחם ברגע נתון. זה הינו הגורם שאף טביעות האצבעות של תאומים זהים שונות. טביעות אצבע נוצרות במלואן כ- שבעה חודשים של התפתחות העובר ותצורות רכס האצבע לא משתנות למשך חיי האנשים.

זיהוי טביעות אצבע למטרות חקירה

כמשרד חקירות מוביל נקרא אחד מנציגינו נכנה אותו כ ג’  חוקר פרטי ממשרד חקירות באר שבע לעזור לחברת היי טק מובילה במיגון החברה. החוקר הפרטי המליץ להם להיעזר בטכלוגיה של זיהוי טביעות אצבע באצמעות סורקים ניידים ברחבי המשרד. אנו למדים כי את אבטחת המידע של כל חברה ניתן לפרוץ והדרך הכי קלה למנוע פריצה היא באצמעות שימוש בטביעות אצבעות של העובדים. כך אפשר לדעת מי נכנס לאיפה והיכן היה בכל שנייה. זיהוי טביעות אצבע הפך לטכנולוגיית הזיהוי הביומטרי הכי שכיחה בעשור האחרון, אפשר למצוא קורא טביעות אצבע כמעט בכל מחשב נייד. בשדה התעופה אפשר לדלג על התור בביקורת הגבולות על ידי מכשור לזיהוי כף היד; כל מי שטס לארצות הברית נדרש למסור טביעת אצבע ולהצטלם לשם זיהוי;מחשבים ניידים שמשתמשים בטכנולוגיית של זיהוי פנים והן הטכנולוגיה לזיהוי קול נכנסת לשימוש בהרבה גופים.

קצת על משרדינו –מור חקירות

משרד החקירות ומודיעין מור מעניק  שירותי חקירה מכל הסוגים: ביצוע מעקבים , חקירה כלכלית, חקירת גירושין ובגידות, חקירות פליליות, בדיקות האזנות סתר, איתורים ומסירות, בדיקות פוליגרף, חקירות ביטוח, חקירות זכויות יוצרים ,  זיהוי טביעות אצבע ועוד..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!