זיהוי טביעות אצבע

תמיד בסדרות המשטרה מגיעים האנשים עם הסרבלים הלבנים בחיפוש אחרי איתור וזיהוי טביעות אצבע . החיים הם לא סדרת משטרה אבל  כחוקר פרטי יצא לי יותר מפעם האחת לחקור ולעבוד עם טביעות אצבע. היום יותר מתמיד אנחנו משתמשים בטביעת האצבעות שלנו, בכניסה לטלפון הנייד או המחשב המשרדי, בהחתמת שעון בכניסה וביציאה מהעבודה. 

זיהוי טביעות אצבע – מה הכוונה 

כאשר אנו לוחצים עם האצבע על משטח חלק תמיד תשאר טביעת אצבע. טביעת האצבע היא אישית ונדיר שישנם טביעת אצבע זהה לשני אנשים. טביעת אצבע היא אישית לאדם ואינה משתנה במהלך חייו. זיהוי טביעות אצבע היא דרך מקובלת לזיהוי אנשים ברשויות החוק וארגוני בטחון כמו המשטרה והצבא. גם אנחנו מור חקירות משרד חקירות משתמשים בטביעות אצבע למטרות זיהוי. טביעות אצבע אשר אינן נראות לעין נקראות טביעות לטנטיות ויש להשתמש באבקה או אמצעים כימיים שונים על מנת לאתר אותם. לאחרונה נקראו לחקור מקרה מעניין בתחום זיהוי טביעות אצבע. עמרם וראשל עלו ממרוקו בשנות השישים, שני אנשים פשוטים ולא משכילים, אפילו קרוא וכתוב לא ידעו.  השניים , זוג נדירים, עמלו שנים בעבודות ניקיון וגידלו בית לתפארת חמישה ילדים מדהימים. השניים נפטרו באותה שבוע בשיבה טובה. לאחר חודש התכנסו האחים לאזכרה. ארבעת האחים הבוגרים הופתעו לגלות כי האחות החמישית שלפה פתאום צוואה. הצוואה הורישה לה את הדירה של ההורים. האחים פקפקו בצוואה וכשירותה ופנו עלינו לבדיקה. הוריהם לא ידעו קרוא וכתוב ועל הצוואה שהציגה האחות הופיעה טביעת אצבע של ההורים כפי שנדרש בחוק. האחים פנו עלינו לבדיקה. ערכנו חיפוש בדירה והצלחנו לאתר את טביעות האצבעות של ההורים (על חפצים אישיים רק להם) וטביעות האצבע של האחים והנכדים. בדיקה מעמיקה במעבדה הופתענו לגלות כי טביעות האצבע בצוואה זויפו.  

טביעות אצבע לביצוע צוואה – זה אנחנו

השימוש בטביעות אצבע לביצוע צוואה הינו חוקי אבל יש לערוך צוואה שכזו תחת תנאים מסויימים ומספר עדים חוקי. משרדינו בעל ניסיון רב בחקירות בתחום צוואות וירושות. המשרד מעניק שירותי חקירה מכל הסוגים: חקירה כלכלית, איתור וזיהוי טביעות אצבע מעקב אחר אנשים, חקירת גירושין ובגידות, חקירות פליליות, בדיקות האזנות סתר, איתורים ומסירות, בדיקות פוליגרף, חקירות ביטוח, חקירות זכויות יוצרים ועוד..

משרדנו מפעיל מעבדת מז”פ להשוואת טביעות אצבע ומתן חוות דעת בבימ”ש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!