חוקר גילה רומן עם השכן

חוקר פרטי

את הסיפור הזה אפשר היה להפוך לסרט. תחילתו בזוג חברים טובים שהתחתנו ועברו להתגורר מול משפחה נחמדה. גבר נחמד עורך דין ואשתו רואת החשבון.

מצאו שני הזוגות מכנה משותף והחלו לבלות ביחד. היו טיולים בארץ עם הילדים (לכל זוג היו שני ילדים) והיו גם טיולים בחו”ל.

הבעל של סוזי כך נקרא לה לצורך העניין לא חשד במאום. הם הרי נשואים באושר כבר חמש עשרה שנה. היא אמרה לו שהוא אהבת חייה, זה בהחלט יכול להיות דמיוני מה שהוא חושב כך אמר לחוקר פרטי אליו פנה לקבל עזרה.

גם אחרי שיום אחד התעורר באמצע הלילה וגילה שאשתו לא במיטה, ובדיוק כאשר הוא יצא לסלון היא נכנסה, הוא האמין לה שהיא הלכה לקנות סיגריות, ובאמת הייתה לה קופסת סיגריות חדשה ביד, אז למה שלא יאמין.

כל יום היא יוצאת להליכה?

פתאום נהייה לה הרגל לצאת כל יום להליכה. הבעל של סוזי לא כל כך הבין למה היא צריכה גם לעשות הליכות כשהיא בכלל מורה לפילאטיס, אבל הוא לא רצה לשאול אותה שום דבר כך אמר לחוקר פרטי אליו פנה, כי הוא לא גבר שמקנא והוא גם לא רצה שהיא תחשוד שהוא מקנא לה. “זה מוריד את מעמד שלך” הסביר לחוקר פרטי, שאמר לו שללא מעקב אחריה הוא לא יוכל לתת לו תמונה אמתית על מה שמתרחש, אם מתרחש.

הבעל סיכם עם משרד חקירות שחוקר פרטי יצא למשימת מעקב אחריה. הוא אמר לו שהיא לא יוצאת בימים קבועים להליכות שלה, אבל הוא ירים להם טלפון כשהיא תצא מהבית.

חוקר פרטי מחכה למטה והחשודה התעופפה

על סמך החשדות של הבעל שהיא עושה הליכה אולי עם איזה גבר, שלח משרד החקירות חוקר פרטי אל הכתובת של בני הזוג. זה הגיע על אופניים כמו איזה בחור שעושה טיולי אופניים וחיכה למטה. הבעל התקשר אליו והודיע לו שהיא יצאה מהבית, חוקר פרטי חיכה למטה אבל היא לא הגיעה. חצי שעה הוא עמד למטה וחיכה לה, אבל היא לא ירדה. הוא התקשר לבעלה ואמר לו שאשתו לא יצאה בכלל מהבניין, ואז ירד גם לחוקר פרטי וגם לבעל האסימון. היא לא מנהלת רומן עם מישהו שהיא עושה אתו הליכות, אלא עם מישהו שהיא לא צריכה ללכת בשבילו יותר מדי, כי הוא שכן…

הבעל חיכה לה במיטה

מה שהיה ברור לבעל זה שהיא משקרת אותו, היא אומרת לו שהיא יוצאת להליכות והיא לא עושה את זה ולכן, הוא רצה לעשות חקירה פרטית ומעקב עליה, ולא הפגין שום חשד לידה, חיכה לה במיטה כאילו כלום וכאשר היא חזרה הביתה הוא שאל אותה איך הייתה ההליכה ולדברי חוקר פרטי היא אמרה לו שהייתה הליכה מצוינת. חוקר פרטי שאל את הבעל אם הוא חושד באיזה שכן וזה אמר לו שיש איזה שכן שהם מיודדים אתו ועם אשתו ואם יש לה רומן, אז זה אתו.

מצלמות בדירתו של השכן קלטו את סוזי נכנסת למיטתו של השכן בעוד אשתו נרדמת מולך הטלוויזיה בסלון ולא חשה במאום. ככה זה נמשך כמה חודשים.

חוקר פרטי מיומן הבין את זה כבר בהתחלה.

פרסום בגוגל

בלי פרסום בגוגל שום משרד חקירות לא יוכל להגדיל את מאגר הלקוחות שלו, או לשמר את הלקוחות שכבר יש לו. קמפיין פרסום בגוגל יכול להיות אורגני או ממומן ובכל מקרה התוצאות מדברות בעד עצמן.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!