חוקר פרטי – הייתה הלוואה?

חוקר פרטי

למשרד חקירות מוביל בתל אביב, נכנס גבר שביקש להזמין חקירה סביב נסיבות הלוואה שנתן לחברתו שלעבר ואשר לא הוחזרה לו.

בשיחה עם החוקר הפרטי סיפר כי לפני שנה הוא הכיר אישה ונקשרו ביניהם יחסי אהבה. הוא קנה לה בגדים ותכשיטים, וגם הזמין אותה לטייל בחו”ל. הוא פינק אותה וטרח להגשים כל חלום וכל משאלה שלה והיו לה הרבה אמר.

הוא גם סיפק למנהל משרד חקירות שלקח את המקרה לידיו, שהרכישה האחרונה אותה עשה למען אישה זו הייתה שבירת תוכנית חיסכון שכן היא ביקשה ממנו הלוואה כדי לקנות רכב. היא הציגה את זה כאילו היא מלווה ממני ולכן הסכמתי אמר, היא גם אמרה לי שהיא תחזיר לי את זה כי היא מחכה לפיצויים מהעבודה הקודמת שלה בתור קוסמטיקאית, אבל שום דבר מזה לא קרה.

לפני חודש סיפר הבחור למנהל משרד חקירות, בעצמו חוקר פרטי היא החליטה לנתק את היחסים עמו בתואנה שהיא מרגישה “נחנקת”. כאשר דיבר אתה על ההלוואה שנתן לה, היא הכחישה שהוא נתן לה כסף כלשהו.

הייתה או לא הייתה הלוואה?

חוקר פרטי אומר כי הוא מכיר את הסיפורים האלה, ויש די הרבה לקוחות שמגיעים למשרד חקירות כדי שחוקר פרטי כלשהו יוציא מידע על כך שניתנה הלוואה ולא מתנה. גם במקרה הזה נדרש חוקר פרטי להגות סיפור כיסוי מספיק משכנע כדי לקבל את המידע האמתי מדי הבחורה. הוא קיבל מהחבר שלה לשעבר שלצורך העניין נקרא לו קובי, מידע על הכתובת שלה וכן כתובת מקום העבודה שלה.

סיגלית, זהו שמה של הבחורה עבדה כקוסמטיקאית במקום חדש. למרות שאסף חוקר פרטי שמונה לבצע את החקירה, לא ממש חסיד של קוסמטיקה, הוא כן נכנס למכון היופי שהיא עבדה בו והחליט לעשות פדיקור.

לא סתם נשלח אסף החתיך לעשות פדיקור דווקא אצל סיגלית, כי זה היה ברור שכעת היא פנויה והוא יכול לנסות ליצור אתה קשר, כדי להוציא ממנה מידע. הם קבעו פגישה בערב והיא הגיעה לאסוף אותו עם המכונית החדשה שלה.

כמובן שאסף החליט לדבר על המכונית שלה.

אתה יודע מי קנה לי את האוטו?

אסף מיד הבין שסיגלית היא טיפוס שאוהב להשוויץ ולהתפאר בכך שגברים נופלים לרגליה, ולכן הוא לחץ בדיוק על הנקודות האלה בעודו מקליט אותה מתוודה. כיאה לתפקיד של חוקר פרטי מקצועי הוא שאל אותה מאיפה יש לה כל כך הרבה כסף לקנות אוטו חדש מעבודה כקוסמטיקאית והיא אמרה לו שהחבר שלה לשעבר היה כל כך מאוהב בה ולכן הוא קנה לה את האוטו. ומידע אחד היא כבר הסגירה שאת הכסף היא קיבלה מקובי.  אז לחץ אסף על הנקודה החשובה ואמר לה שקובי יכול לבוא כל יום ולבקש ממנה את הכסף של הרכב, והיא אמרה לו אז אני אגיד שהוא נתן לי את זה במתנה שיוכיח שלו.

חוקר פרטי יודע על מה ללחוץ…

אז אסף חוקר פרטי ממשרד חקירות מוביל בתל אביב, לחץ בדיוק על סיגלית במקום הנכון,ואמר תגידי שהוא נתן לך את זה במתנה, אל תגידי שהוא הלווה לך כסף.

מה פתאום שאני אגיד שהלוותי ממנו, אני אגיד שהוא רצה לתת לי. ואז אסף משך אותה בלשון עד שהיא הודתה שהיא זו שביקשה את הכסף, היא זו שרצתה הלוואה ומהתביעה כבר לא היה לה לאן לסגת, כיוון שחוקר פרטי של משרד חקירות מוביל העיד על מה ששמע וגם הצהיר על כך בתצהיר שבועה בחתימתו. סיגלית התחילה לשלם את ההלוואה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!