חוקר פרטי – הסיפור על הכלה המיועדת

חוקר םרטי

זה ידוע שבעדה החרדית יש דברים שלא מדברים עליהם. למשל ילדים מפגרים או מחלות נפש בתוך המשפחה, עלולים

לחבל בכל שידוך (כי זה ידוע שמחלות נפש עוברות בגנטיקה בתוך המשפחה). לכן, לצערנו בעדה החרדית נהוג להסתיר מקרים של מחלות נפש, כי אף אחד מבני המשפחה לא יוכל למצוא שידוך טוב, אם יודע כי במשפחה יש היסטוריה של מחלות נפש.

בדרך כלל כמו שאנחנו יודעים, השדכנים עובדים קשה מאוד כדי לזווג זוגות. בדרך כלל הם עושים את זה בהתאמה מוחלטת כמעט אומר חוקר פרטי שטיפל בתיק מיוחד הקשור לשידוכים. חוקר פרטי מסביר כי השדכן צריך להתאים בין הרמה והסטטוס של המשפחה, לפני שהוא מנסה לשדך. הנושא של מעמד ושם טוב הוא הדבר הראשון בחברה החרדית, ולפי זה מציעים כלות וחתנים. משפחה טובה היא משפחה שהילדים שלה לומדים במוסדות חינוכיים טובים, שהמצב הכלכלי שלהם שפיר, ולכן השידוך יהיה בהתאם מסביר חוקר פרטי.

מי זה החתן הזה?

שנה אחרי שהשתקעה משפחה דירה בבני ברק, מספר מנהל משרד חקירות, פנתה משפחה אחרת כדי לערוך חקירה אחר המשפחה הזו, שבתה הוצעה לבן של אחד הרבנים הגדולים. אבל מה? לשדכן וגם לסביבה הקרובה, לא היה מספיק מידע על המשפחה. הם היו חדשים באזור והם הגיעו מירושלים והיו שייכים לחצר חסידית מסוימת, שם לא אומרים מילה על אף אחד והכול בסודי סודות.

חוקר פרטי נאלץ לבצע מעקבים אחר ההורים וכן אחר החתן המיועד כדי להבין מי הם, ולאשר שהם משפחה עובדת, פעילה ובעלת הסטטוס הגבוה שהם הציגו.

חוקר פרטי קיבל תמונות של כל בני המשפחה ולכן ידע אחרי מי הוא צריך לעקוב.

המשפחה התגוררה בבית רחב ידיים בבני ברק, והבת המיועדת להיות כלה הייתה נערה יפה מאוד. חוקר פרטי החליט תחילה להתמקד במעקב אחר הנערה.

האם היא לומדת באולפנה?

חוקר פרטי של משרד חקירות גדול, התייצב מתחת לבית המשפחה בבני ברק והחליט לעקוב אחר הנערה המיועדת לשידוכים. הסיבה לכך הייתה שהוא קלט את אביה יום אחד, נוזף בה, ובהמשך בתיעוד שהועבר, גם ראה איזה חוסר שביעות רצון מצדו של האב כלפי הנערה והוא רצה להבין מה הסיבה. האם הנערה הזו סובלת ממשהו? האם היא פרועה, לא מחונכת אולי?

האב הסיע את בתו מחוץ לעיר בני ברק, וחוקר פרטי איבד אותו שלוש פעמים ולא הצליח להבין איך הוא נעלם לו. איך שהם הגיעו לצומת גהה, נעלם האב עם המכונית. חוקר פרטי לא הבין לאן האב נוסע ומדוע הוא נעלם.

בנסיעה שהוא ערך לבד, כדי להבין מה הסיבה שהאב נעלם לו, הוא גילה כי בצומת גהה בתחת הדלק ממש מאחוריה, יש מוסד לאנשים מוגבלים, וכן- האב הסיע את הבת שלו לשם.

חוקר פרטי של משרד חקירות גדול הביא למשפחה את המידע הקשה שהבת המיועדת להיות כלה סובלת כנראה ממוגבלות מסוימת והשידוך בוטל.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!