חוקר פרטי לפני הנישואין

חוקר פרטי

למשרד חקירות במרכז, נכנסו הוריה של צעירה ובפיהם בקשה- לנסות ולחקור מיהו אותו בחור עמו היא מסתובבת. מדובר היה בבחורה בת 30, שלמדה ראיית חשבון, אבל משום מה משכיתה לגברים הייתה לא מושכלת והוריה לא סמכו על הבחירות שלה. בעבר היא התרועעה עם נרקומן ולא הבינה אפילו שהוא נרקומן.

לכן כאשר הגיעה בתם ומסרה להם שיש לה חבר מאוד רציני שאף מעוניין להתארס עמה אחרי חודש של יחסים, הם פערו עיניים גדולות ואמרו לה שלא מתארסים עם בחור אחרי חודש, ויש בזה משהו מאוד חשוד מבחינתם.

היא אמרה להם שלא ידאגו, מדובר בבחור שעובד במשרד הביטחון בתפקיד מאוד בכיר, ושהגיע אליה עם בגדי צבא בדרגת סגן אלוף.

מצד אחד הם מאוד התרשמו מהסיפור, מצד שני הם ידעו שהבת שלהם פתיה מדופלמת.

חוקר פרטי החליט לבקש מהם מידע כדי שיקל עליו לבצע מעקב אחר הבחור ולהבין במי מדובר.

תמונה ומידע- חוקר פרטי

ראשית ביקש מהם חוקר פרטי שינסו להביא לו תמונה של הבחור המדובר, כדי שיוכל להבין אחרי מי הוא צריך לעקוב. דבר  שני הוא ביקש שידובבו את הבת שלהם וינסו להוציא ממנה מידע על מקום המגורים שלו. בלי המידע הזה אי אפשר לעקוב אחרי שום אדם.

הוריה של הבחורה מאוד חששו מפלישה לפריטים הפרטיים שלה כמו למשל הפלאפון כדי להגיע אולי לתמונה שלו, אבל בצורה מאוד קלילה וכדי שלא תחשוד ביקשו ממנה להראות להם תמונה שלו והיא אכן הראתה להם תמונה בפלאפון. הם חיכו לשעת כושר וכאשר היא נכנסה להתקלח, הם לקחו מיד את הפלאפון, הגיעו לתמונה של הבחור וצילמו אותה. ארח כך הם ישבו כולם לשוחח ושאלו אותה לאן היא יוצאת והיא אמרה שהיא הולכת אתו לאיזה בית קפה. הם שאלו אותה איפה הוא גר והיא לא יכלה לומר משום שגם היא לא יודעת. כאשר אמרו לה שזה מוזר שהיא לא יודעת איפה הוא גר, היא טענה בפניהם שהוא אמר לה שאסור לו למסור פרטים אישיים על עצמו כי משרד הביטחון דורש ממנו דיסקרטיות מלאה.

ההורים ביקרו שוב אצל חוקר פרטי, הם מסרו לו את הצילום והוא ביקש מהם שיודיעו לו כאשר בתם יוצאת עם הבחור, הוא יגיע אליה, משרד חקירות של החוקר לא נמצא רחוק מהם, ויעשה מעקב אחרי הבחור.

יוצאים לסיבוב- חוקר פרטי

באותו שבוע התכוננה בתם לצאת שוב עם החבר הבכיר ממשרד הביטחון ואיך שהם הבינו שהיא מתכוונת לצאת, הם הזעיקו את החוקר הפרטי וגם הודיעו לו איפה הבת שלהם מחנה את הרכב.

הוא חיכה שהיא תיכנס לאוטו וממקום המעקב שלו נסע הוהגיעה לבת-ים, שם עצרה את הרכב שלה ליד מסעדת דגים בטיילת. שם חיכה לה הבחור.

חוקר פרטי תיעד את כל המפגש. הם נכנסו וסעדו את לבם, וכאשר סיימו הם נסעו ברכב שלה לחוף הים, שם ישבו זמן מה. חוקר פרטי ידע שמה שהוא בעצם רוצה לדעת זה איפה מתגורר הבחור.

אחרי שהם יצאו מחוף הים, הורידה הבחורה את הבחור במרכז בת-ים וחוקר פרטי עקב אחריו.

הוא ראה אותו נכנס למקום מסוים שנראה כמו בית קפה. והוא ירד מהאוטו ונכנס אחריו.

היה זה קזינו פרטי של קלפנים שמוקם במבואה של לכאורה פיצוציה. כאשר הבין חוקר פרטי שזה המקום, הוא ביקש גם להיכנס ולשחק והם אפשרו בו ולא חשדו בו.

כל הערב הוא שיחק קלפים ותעד את איש הביטחון הסודי, מהמר הקלפים כשהוא טורח גם לענוד חזרה את טבעת הנישואין שלו.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!