חוקר פרטי מחירים

שירותים של חוקר פרטי דרושים בלא מעט סיטואציות בחיים ומקומות בהם אנו חשים בחוסר וודאות, התלבטות או צומת דרכים . שירות כזה נחוץ במקרים כמו חשד לבגידה של בן או בת זוג, יש מי שנעזר באיש המקצוע כדי לקבל הוכחות להונאה, לעיתים החוקר יבצע חקירה כלכלית בתוך ארגון או עבור מי שרוצה לעקוב אחר הוצאות של בן זוג או בן משפחה, בעוד שיש אינספור סיבות לצורך במשרד חקירות החל ממסירות משפטיות או איתור של מי שברח לחו”ל או במקרים בהם צריך לבדוק האם מאזינים לנייד שלכם.

קצרה היריעה מלהכיל את השירותים שמציע חוקר פרטי. בשל הביקוש הרב קיימים מגוון משרדי חקירות שמציעים את שירותיהם ללקוחות. אבל מה מחירה של חקירה פרטית? הנתונים והמספרים בהמשך:

חקירה כלכלית, גילוי בגידות, מעקבים – כולם שירותים שיציע חוקר פרטי עבור כל מי שזקוק למידע שנסתר מעיניו. שירותים כאלה דורשים הערכות מלאה כמו: הכנות מוקדמות והכרות עם מי שדרושה בגינו החקירה, עד לגיוס כוח אדם, שימוש בציוד חקירות כמו מצלמות נסתרות מצלמות כפתור, רחפנים ומצלמות סטילס. לעיתים יהיה צורך ברכבים, הוצאות דלק ושאר הוצאות שמוציא משרד חקירות במקרים שהוא נרתם למשימה.

בכול הנוגע לעלויות, חשוב לדעת כי העלות משתנה מחקירה לחקירה ומשירות לשירות והיא תלויה בכמה משתנים:

1.ההוצאות והתשלומים שעל משרד החקירות לשלם כדי לקבל הוכחות ותוצאות טובות.

2. עלות כוח האדם הנדרש עבור המשימה – יש משימות שלא דרוש להן כוח אדם רב והן מתחילות ונגמרות בבירור קצר, ויש משימות – כמו כאלה שנפרסות על כול רחבי הארץ או דורשות ימי מעקב ארוכים – שמצריכות כוח אדם רב.

3. חוקרים פרטיים זקוקים לעיתים לטוס למדינה אחרת, לנסוע ללון בבתי מלון, ולממן טיסות, לינה ואש”ל. במקרים כאלה המחיר יכול להיות גבוה יותר ממחיר של חקירה בארץ שנמשכת יום או יומיים בלבד.

אז מה מחירה של חקירה פרטית?

בכול הנוגע לתמחור המחיר משתנה מחוקר לחוקר וממשרד למשרד. התמחור קשור להוצאות הדרושות כמו גם לוותק של המשרד, למיומנות והמקצועיות שלו וגם לתוצאות בפועל מהחקירה הפרטית. לעיתים יהיה צורך לשכור חוקר ליום אחד: מה שיתומחר בכמה מאות שקלים ולעיתים יהיה צורך לשלם אלפי שקלים על חקירה ממושכת, כמו בעת חקירה כלכלית או עסקית. לעיתים השירות יהיה חד פעמי ובמחיר נוח (כמו בעת שחזור שיחות והודעות מהנייד) ולעיתים יידרש הון לא מובטל כדי לספק מידע חסוי מתוך מערכת ממוחשבות. לכן חשוב לבצע סקר מחירים ולבחור במשרד המקצועי והטוב ביותר.

החקירות הכלכליות במשרדנו הינן מודולריות ומותאמות לצרכי הלקוח והעלות החל מ 3500 ₪ לחקירה בסיסית . 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!