בדיקות פוליגרף

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

בדיקת פוליגרףבדיקות פוליגרף מתבצעת כאשר ישנו צורך להגעה לאמת, במידה שזה למטרת משפט או למטרת תעסוקה. ההנחה היא שאדם משקר שהוא נמצא בלחץ וכאשר הוא חש באי נוחות. הוא לא יכול לתפקד על מערכת העצבים האוטונומית שלו בשום צורה. והגוף שלו מראה סממנים שונים כגון דופק, לחץ דם ונשימות מרובות. מכשיר הפוליגרף הוא בעצם שורה של גלאים שמחוברים בצורה נמדדת לאזורים שונים בגוף האדם ומטרתם היא לעקוב אחרי השינויים במדדים שונים בגוף האדם.

איך מבוצעת בדיקת הפוליגרף

השיטה הנפוצה ביותר היא "שקר קרוב לוודאי" הדרך שבה היא נעשית היא באמצעות שלושה סוגי שאלות בעוד האדם מחובר לאלקטרודות.

  • שאלות סרק – שאלות כגון "בן כמה אתה?" , "איפה את גר?", "איך קוראים להורים שלך"? וכדומה. המטרה של שאלות אלו להגברת האמון של הנבדק לבדיקת הפוליגרף.
  • שאלות השוואה – שאלות כגון " האם אתה מעשן?", "האם גנבת בחצי שנה האחרונה?" , "האם השתמשת בסמים?", המטרה של שאלות אלו לעורר לחץ מסוים ואי נוחות על האדם וכך לבדוק איך המדדים נראים כאשר הוא נמצא בלחץ.
  • שאלות רלוונטיות – שאלות כגון " האם אתה נמצא בחוב כספי? " , "האם הובחנת בעבר בבעיות פסיכולוגית?" , שאלות אלו נועדו לבדוק את מטרת הפוליגרף והן בעצם תלוי חקירה.

בזמן הבדיקה, הבודק מייחס כל שאלה לנושא שלה וכך בודק איך היא השפיעה על הפרמטרים השונים. בדיקה זה יכולה לספק נתונים רבים בשביל חוקר פרטי בשלב חקירה.

בישראל לא קיים חוק רישוי של בודקי פוליגרף, אך אם זאת יש לדרוש בודק פוליגרף מיומן שחבר בארגון פוליגרף כלשהו, וכך גם הגעה לתוצאות הנכונות ביותר. אצל משרד חקירות מקצועי נמצאים בודקי פוליגרף אשר עברו השכלה מתאימה, ללא עבר פלילי, עם ניסיון בתחום אשר עברו מבחני קלה מתאימים.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות עם חוקר פרטי  – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

מור חקירות – משרד חקירות בשביל השקט הנפשי שלך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקות פוליגרף

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!