שחזור מידע מהטלפון הנייד

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות
שחזור מידע מהטלפון הנייד
שחזור מידע מהטלפון הנייד

לצערנו בעידן של היום ישנם מצבים שהחומר במכשיר הנייד שלנו נמחק ולא ניתן לשחזור. אנשים רבים שומרים חומר רב על מכשיר הנייד שלהם. בין אם זה תמונות, מסמכים, קטעי וידאו, הודעות וקטעי סאונד שונים. ניתן למצוא בפלאפון פתרונות גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי.

שחזור מידע מהטלפון הנייד כאן ועכשיו

במידה שאתה רוצה לבדוק האם בן/בת הזוג שלך מנהלים רומן או במידה שאתם חושדים שהעובדים שלך עושים עבירות מוסר שונות ומעוניינים לבדוק את אמינותם באמצעות משרד חקירות מוביל.

בפלאפונים של היום ניתן למצוא המון תכנים שונים ונתונים על בעל המכשיר: אפשר למצוא בהיסטוריית שיחות של פייסבוק מידע רב, מיילים, הודעות SMS ועוד המון מידע נוסף באפליקציות שונות. כיום כמעט כל ההתנהלות היומית נעשית דרך מכשיר הפלאפון ולכן משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולשחזר מידע ממנו.

ישנם פקטורים רבים כאשר מדברים על שחזור ממכשיר הפלאפון.

• סוג המכשיר.

• כמות המידע שהוא מכיל.

• מהו המידע שאנחנו רוצים להוציא ממנו

הצוות המיומן שלנו כולל חוקר פרטי בכל עיר ועיר ושימוש בציוד מיוחד ומתקדם שמותאם למכשיר הפלאפון ואף מזהה חדירה של תוכנת “ספייפון” (תוכנת למקרה שהפלאפון שלך במעקב) ומסירה גם אותה.

הציוד שאנו משרד חקירות מור משתמשים יוקרתי ונרכש במיוחד בשביל המטרה של איתור ושחזור חומרים שונים במכשיר הפלאפון כגון: הודעות, מיילים, תמונות ועוד. השירות שלנו מקצועי והנתונים מתקבלים בתוך מספר שעות.

כאשר אנו מקבלים מכשיר נייד אנו מחתימים את הלקח על מסמך אשר הוא מאשר שהוא המחזיק החוקי בנייד. לאחר החתימה הוא מקבל דו”ח מפורט על כל הפרמטרים אשר הוא מעוניין לבדוק ואנו, בעזרת חוקר פרטי מיומן מוציאים את כל הפרטים הנכונים.

לפרטים נוספים על המכשיר וביצוע שחזור מקצועי של חומר שנמחק (בזדון או לא) ממכשיר הפלאפון צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעזור לכם.

לקבלת פרטים נוספים בנושא שחזור מידע מהטלפון הנייד
או מסירה משפטית, או כל שירות אחר צרו קשר עכשיו בטלפון: 077-8041396
או לחצו כאן ליעוץ, הכוונה, וליווי

שחזור מידע מהטלפון הנייד
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!