טביעות אצבע לביצוע צוואה

צוואה היא לרוב עניין לא מורכב, מסמך משפטי אשר מחלק את הנכסים בין היורשים. כחוקר פרטי מור חקירות אנו מכיר מקרים רבים בו כתיבת צוואה היא עניין משפטי סופר מורכב. הידעתם השימוש בטביעות אצבע לביצוע צוואה הינו חוקי במדינת ישראל. גם כאשר החותם בטביעת אצבע יודע קרוא וכתוב בצוואה בנוכחות עדים, רשאי לחתום על צוואה באמצעות טביעת אצבע. טביעת אצבע היא אישית, לכל אדם טביעת אצבע משלו. 

טביעות אצבע לביצוע צוואה

כמשרד חקירות מוביל חקרנו בעבר מקרים רבים בתחום הצוואות. לאחרונה נקראו לחקור מקרה מעניין בתחום טביעות אצבע לביצוע צוואה. מקרה שקרה כך קרה, עמרם וראשל עלו ממרוקו בשנות השישים, שני אנשים פשוטים ולא משכילים, אפילו קרוא וכתוב לא ידעו.  השניים , זוג נדירים, עמלו שנים בעבודות ניקיון וגידלו בית לתפארת חמישה ילדים מדהימים – האחת שופטת בבית הדין לעבודה, השנייה רופאת עור בבית החולים תל השומר, השלישי רואה חשבון בעל משרד מוביל, הרביעי עורך דין פלילי מוביל. הבת החמישית והמפונקת מעצבת תכשיטים מוצלחת שנישאה לגבר עם עבר מפוקפק. האחים כולם טיפלו בהורים יחדיו באהבה רבה. השניים נפטרו באותה שבוע בשיבה טובה. לאחר חודש התכנסו האחים לאזכרה. ארבעת האחים הבוגרים הופתעו לגלות כי האחות החמישית שלפה פתאום צוואה. הצוואה הורישה לה את הדירה של ההורים. האחים פקפקו בצוואה וכשירותה ופנו עלינו לבדיקה. הוריהם לא ידעו קרוא וכתוב ועל הצוואה שהציגה האחות הופיעה טביעת אצבע של ההורים כפי שנדרש בחוק. האחים כאבו לא על הכסף בעיקר על העלבון. האחים פנו עלינו לבדיקה. ערכנו חיפוש בדירה והצלחנו לאתר את טביעות האצבעות של ההורים (על חפצים אישיים רק להם) וטביעות האצבע של האחים והנכדים. בדיקה מעמיקה במעבדה הופתענו לגלות כי טביעות האצבע בצוואה זויפו.  

טביעות אצבע לביצוע צוואה – מה חשוב לדעת 

השימוש ב טביעות אצבע לביצוע צוואה הינו חוקי אבל יש לערוך צוואה שכזו תחת תנאים מסויימים ומספר עדים חוקי. משרדינו בעל ניסיון רב בחקירות בתחום צוואות וירושות. המשרד מעניק שירותי חקירה מכל הסוגים: חקירה כלכלית, איתור וזיהוי טביעות אצבע מעקב אחר אנשים, חקירת גירושין ובגידות, חקירות פליליות, בדיקות האזנות סתר, איתורים ומסירות, בדיקות פוליגרף, חקירות ביטוח, חקירות זכויות יוצרים ועוד..

משרדנו מפעיל מעבדת מז”פ להשוואת טביעות אצבע ומתן חוות דעת בבימ”ש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!