כמה עולה חוקר פרטי בגידות

כחוקר פרטי במשרד חקירות אני יודע כי עולם הבגידות השתנה בעשרים השנים האחרונות. מאז הסמראטפון העולם כולו השתנה ועולם הבגידות בפרט. תמיד בגדו ותמיד יבגדו אבל כחוקר הנשאל פעם אחר פעם ולפחות פעמיים ביום את השאלה כמה עולה חוקר פרטי בגידות הם עניין סופר רלוונטי היום יותר מתמיד. אם בעבר בני או בנות זוג הבוגדים בבני זוגם הסתתרו בקלות יחסית – ונעלמו – היום קל מאוד לאתר את מיקום הפלאפון או הרכב של הבוגד או הבוגדת אבל עדיין יש צורך להביא הוכחות חותכות כמו צילום האקט. פה אנחנו נכנסים לתמונה.

כמה עולה חוקר פרטי בגידות בעולם הדיגיטלי

חוקר פרטי בשנת 2021 חייב להיעזר בהאקר, פצחן בעברית שיודע להתחקות אחר העקבות הדיגטליות והעקבות הכלכליות של הבוגד או הבוגדת. כמה עולה חוקר פרטי בגידות הם עסק לא קל להוכחה. לעיתים קרובות בגלל מניעים כלכליים חשוב שהוכחה תהיה תקפה גם בבית המשפט.  בגידות כיום הם עסק מאוד מתוחכם ישנם אפליקציות ואתרים מיוחדים להיכרויות ואפליקציות המיועדות לבוגדים ולבוגדות. מניסיוני כחוקר הנשכר לברר האם בן או בת הזוג בוגדים. בגידות הם לא תמיד משהו ספונטני ולעיתים מעשה מתוכנן מראש. האקר מוכשר ידע לבדוק ולחקור האם בן או בת הזוג שלכם בחר להירשם לאחת האפליקציות או האתרים. במידה והבוגד או הבוגדת בוגדים יש צורך בהוכחות חותכות. אנחנו שם לספק אותם. כיצד? פה אנחנו הופכים להיות חוקרים אמיתיים שמסתובבים עם מצלמות נסתרות מסרטות לתיעוד בחושך ועם זום גדול . אנחנו מבצעים מעקב וחקירות מיוחדות ודיסקרטיות  של הבוגד או הבוגדת על מנת לתפוס אותם בשעת מעשה.

קצת עלינו – משרד החקירות מור

משרד החקירות שלנו פועל למעלה מעשור, בראש עומד יניב מור חוקר ידוע. בצוות חברים יותר מעשרה חוקרים פרטיים מקצועיים שמבינים כי על מנת להגיע לאמת יש לבצע זאת בצורה דיסקרטית.. אנו מבצעים סוגים שונים של חקירות ובדיקות מקיפות כמו חקירות פרטיות בחשד לבגידה, בדיקת מהימנות לעובדים, בדיקת רקע לפני השכרת נכס, בדיקת פוליגרף, בדיקת רקע ופרופיל עסקי, חקירות כלכליות לאיתור גניבות מהעסק, איתור אנשים ושירותים נוספים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

כמה עולה חוקר פרטי בגידות

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!