כמה עולה שעת מעקב?

משרד חקירות מוביל אנו נשאלים לעיתים קרובות  את השאלה כמה כסף עולה מעקב או כמה עולה שעת מעקב ? כמה יעלה לי לשכור את שירותכם לכמה שעות מעקב? וכדומה . לפעמים פונים אלינו בבקשה לעקוב אחרי הבעל או האישה רק בקטנה או אחרי העובד רק לשעה. עבודתו של החוקר הפרטי היא לרוב הרבה יותר משעת המעקב בפועל אחרי הנחקר. אנחנו במור חקירות פועלים במקצועיות ושעת המעקב בפועל מגובה בעבודה רבה של עובדי המשרד שלנו. אנו פועלים בשימוש בטכנלוגיה מתקדמת ובפעולות שונות לאיסוף מודיעין מדויק אשר מכינה  את החקירה למעקב בפועל בצורה הטובה ביותר על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בדיסקרטיות מלאה ובזמן הקצר ביותר במינימום עלויות . לא אחת  כדי להגיע אל האמת ולראיות הנדרשות יש לבצע פעולות וחקירות איסוף ורקע שאינן בהכרח מעקב .

מעקב לרוב מתבצע באמצעות צוות עוקבים המורכב ושימוש בלפחות שני כלי רכב ( לרבות אופנוע )

ככל שההכנה למעקב והמידע שיהיה ברשות החוקרים יהיה מדויק יותר כך פעילות המעקב תהיה קצרה יותר ממוקדת וזולה !!!

השימוש בטכנולגיה מתקדמת לאיתור האמת

אנו במשרד החקירות מור חקירות פועלים על מנת להגיע אל האמת. חוקר פרטיבטכנולגיה של שנות האלפים מרגיש כמו ג’ימס בונד או לפחות כמו סוכן בפרק מהסדרה פאודה ברשות החוקרים אמצעים טכנולוגים מתקדמים ידע ויכולות באמצעות לאיסוף מידע רלוונטי ומדויק

אין עשן בלי אש – קשה אבל שווה לבדוק

כמשרד הפועל למעלה מעשור , אנו מודעים לקושי והסיכון של ביצוע בקשה למעקב.הניסיון שלנו מלמד אותנו כי שווה לחקור ולהגיע אל  האמת.הספק הופך אותנו למתוסכלים והאמת כואבת אך משחררת.  אנו במשרד החקירות מור פועלים בצורה סופר דיסקרטית ומקצועית. לא רק באמצעות מעקבים אלא גם על ידי ביצוע  חקירות בדרכים שונות  ומגוונות להגיע אל האמת לעיתים ללא מפגש עם הנחקר.

קצת עלינו – משרד החקירות מור

משרד החקירות שלנו פועל למעלה מעשור, בראש עומד יניב מור חוקר ידוע. בצוות חברים יותר מעשרה חוקרים פרטיים מקצועיים שמבינים כי על מנת להגיע לאמת יש לבצע זאת בצורה דיסקרטית. אנו מבצעים סוגים שונים של חקירות ובדיקות מקיפות כמו  בדיקת מהימנות לעובדים, בדיקת רקע לפני השכרת נכס, בדיקת פוליגרף, בדיקת רקע ופרופיל עסקי, חקירות פרטיות בחשד לבגידה, חקירות כלכליות לאיתור גניבות מהעסק, איתור אנשים ושירותים נוספים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!