מודיעין עסקי

מודיעין עסקי הרבה יותר ממגרסה

בעבר העולם עבד אחרת – עבדנו עם דף ונייר, חשבנו שלמנוע גניבות מהעסק מספיק היה שנגרוס מסמכים. אח"כ עברנו לעבוד עם מחשבים וחשבנו שמספיק חלוקת הרשאות ואנטי וירוס מתקדם. כמה שלא ננסה להתגונן, כמה שלא נתאבזר במערכות מתקדמות. אנו עדיין חייבים להסתמך על אנשים. כן, אנשים זרים להם נחשוף את הרעיונות שלנו, הסודות שלנו, העתיד שלנו ושל לקוחותינו.

כמשרד חקירות מוביל אנו מבינים כי המציאות עולה על כל דימיון בעבודתינו בעבור חברות ממגזרים שונים ומגוונים במשק אנו נחשפים וחושפים גניבת מודיעין עסקי על בסיס יומיומי.

גניבת מודיעין עסקי

סיפור שהיה כך קרה – אל חברת הייטק ביקשה להתקבל בחורה ושמה תמר. הציגה עצמה כבעלת תואר ראשון במדעי המדינה, ששירתה כפקידה במשרדו של ראש לשכה נחשב. מנהלת כוח האדם לא חשדה במהומה , שוחחה עם מי שהוצג כמפקדה בצבא וקיבלה את תמר לתפקיד המזכירה של צוות הפיתוח הכי נחשב בחברה. תמר, חובבת מותגי היוקרה, קיבלה את מלואה הערכה על עבודתה הקשה. לעיתים נשארה אחרונה במשרד, ליוותה בצורה מסורה את צוות הפיתוח. לאט לאט התחילו שמועות ברשת על הגרסא החדשה שעומדת לצאת. המנכ"ל פחד מגניבת מודיעין עסקי, כל הונו ועתיד משפחתו היו מושקיעים בחברה. המנכ"ל פנה אלינו וביקש לבדוק את העניין. בדיקה מהירה העלתה כי תמר, חובבת המותגים, המזכירה המסורה, היא אקרית שנשכרה להעתיק את הגרסה החדשה של מוצר הדגל של החברה. נשמע לכם כמו סדרת פרק מסדרה מובילה?

האם אתה באמת מכיר את צוות העובדים שלך?

אמון הוא התנאי הבסיסי בחיים, אז מה קורה שאתם חושדים כי אותו אמון נפרץ – חקירות כלכליות. בחקירה בה ישנו חשד בגניבת מודיעין עסקי, החוקר יוכל לאמת או לאשש את החשדות שלכם בצורה דיסקרטית כך במידה ויש צורך תוכלו לנקוט צעדים משפטיים בעניין כמו פיטורין של העובד, הגשת תלונה נגדו במשטרה או נקיטת תביעה אזרחית לפיצוי כספי.

חקירה דיסקרטית – מה הכוונה?

כל חקירה מובלת על ידי חוקר פרטי מוסמך הפועל במשנה זהירות ובחשאיות מלאה על מנת להגן על מפעילו. האמצעים להתחקות אחר האמצעים או ההרגלים הכלכליים של הנחקרים שלהם הם עקיפים ומתוחכמים היות ואנו פועלים במסגרת החוק. התחקות אחר אורח החיים של הנחקר או נחקרים יכולה ללמד האם החשדות נגדו נכונים או מופרכחים.

אז גם אם אתם לא בטוחים ורוצים ללמוד כיצד להגן על העסק שלכם צרו קשר: 077-8041396

אז מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!