חוקר פרטי בירושלים

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

זה מה שגילה חוקר פרטי מירושלים על אברך שלומד בישיבה גבוהה.

אל משרד החקירות מור חקירות פנתה משפחה של אברך הלומד בישיבה בירושלים ובפיה טענות משונות. הוא לא רוצה שום שידוך, כל שידוך שמציעים לו הוא פוסל. הוא כבר בן 25 וזה נחשב גיל מתקדם מאוד בעדה החרדית, ויש לנו הרגשה שהוא מסתיר מאיתנו משהו, כך טענו הוריו בפני חוקר פרטי בירושלים ממשרד החקירות מור חקירות.

ההורים מסרו לאותו משרד חקירות את פרטיו של הבחור וכן צילום, ומשום מה כאשר הם מסרו את תמונתו אל אותו חוקר פרטי, היה נדמה לו שהוא מכיר את הפנים הללו מאיזה שהוא מקום, אבל הוא לא אמר להורים מילה על כך.

ליצירת קשר עם חוקר פרטי בירושלים התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

אחרי שהוריו של "מנחם" (שם בדוי) הלכו ניסה חוקר פרטי זה להבין מאין הוא מכיר את הפנים של האברך הזה. הוא היה בטוח שהוא פגש אותו, ואף דיבר אתו שהיה לו איזה שהוא דיבור אתו.

אותו חוקר פרטי לא הצליח להיזכר בפרטים, הוא לקח את התיק על עצמו והתכוון ללכת לישיבה, ולעקוב כבקשת הוריו של הבחור אחר מעשיו ואולי תתברר הסיבה לחוסר הרצון שלו להקים בית בישראל.

כדי להסוות את עצמו בישיבה של מנחם, החליט אותו חוקר פרטי להתחזות למי שמתעניין בישיבה עבור אחיו שחזר בתשובה.

וזה מה שגילה חוקר פרטי בירושלים

בבוקר בדרך אל המשימה, עצר חוקר פרטי כהרגלו בכל בוקר לשתות קפה בבית קפה בוהמי קטן באחת השכונות בירושלים, וככל שהוא התקרב לאזור הוא הבין מאיפה הוא מכיר את הבחור. נדמה לו שהוא ראה אותו ויותר מפעם אחת במטבח של בית הקפה, שוטף כלים, היתכן?

כשהגיע לבית הקפה, הוא ראשית נכנס פנימה וראה בחור ליד הבר. הפעם היה בטוח, זה הוא. הפאות הוסתרו מאחורי האוזניים, הכיפה הוסרה וידו חיבקה את המלצרית היפה.

הוא כבר ידע מדוע בחור הישיבה לא רוצה להתחתן, עכשיו הוא רק היה צריך להכין את הדו"ח. משרד חקירות מורשה צלח בעוד חקירה.

חוקר פרטי מקצועי יכול להפוך כל מקרה חקירה לסיפור הצלחה, חוקר פרטי אשר מיומן בתחום וגם מכיר את איזור החקירה יפתור את המקרה במהירות, ביעילות ויביא את האמת כפי שהיא צריכה להיות. משרד חקירות מור חקירות מעסיק חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ שמכירים את האיזור חקירה, מכירים את האנשים, הסביבה ובכך יעזרו לכל תעלומה להיפתר.

חוקר פרטי כיום

כל משרד חקירות מחזיק צוות של חוקרים, אשר בסופו של דבר לכל אחד מהם יש התמחות מסוימת. מקרה מיוחד שהגיע למשרד חקירות שלנו היה על עסק של מוצרי קוסמטיקה שנפתח ממש מול עסק אחר, וגם כמעט לקריסת העסק- עד שהתבררה האמת.

כל החיים שלה חלמה אניטה שיהיה לה מכון קוסמטי משלה, ובשביל זה הייתה מוכנה לעשות את כל הקורסים שבעולם. אחר כך גם הלווה בעלה מהבנק כסף, כדי שאניטה תוכל לפתוח מכון קוסמטי ולהתפרנס.

אבל עבר חודש סיפרה אניטה והעסק עבד נחמד, והנה מולה נפתח עסק נוסף של קוסמטיקה. במרכז מסחרי אחד, כמה כבר יכולים להרוויח שני מכונים.

לא רק זה אמרה אניטה לעידו חוקר פרטי ממשרד חקירות, אלא שהקוסמטיקאית ממול לוקחת חצי מהמחיר שלה, מיילא את זה עוד אפשר להבין אבל איך היא יכולה לקחת חצי מחיר על מוצרים. בדיוק בנקודה הזו נכנס משרד חקירות לפעולה.

מעקב אחרי קוסמטיקאית

עידו חוקר פרטי החליט לבדוק איך זה באמת שהמתחרה ממול- אנה שמה, יכולה להוריד מחיר של מוצרי קוסמטיקה לחצי. זה לא נשמע לו הגיוני. נכון שיש תחרות והיא רוצה שיגיעו אליה, אבל איך היא יכולה למכור מוצרים שהעלות שלהם היא יותר ממה שהיא מוכרת. אז איפה הרווחים שלה.

עוד סיפרה אניטה כי הרבה פעמים כאשר היא נשארת עד מאוחר, היא רואה שמגיעה אליה סחורה, וזה אותו ספק שמספק לה, רק שלה הוא מספק ביום ולאנה בלילה.

בעל משרד חקירות נדב, הנחה את עידו לבצע מעקב אחר המכון הזה, ודווקא לא בשעות הפעילות הרגילות שלו.

עידו החליט ערב אחד להתייצב מול המכון, וכמו שאניטה סיפרה לו זה היה יום חמישי והוא ראה רכב מסחרי עם כתובת של חברה לאספקת מוצרים קוסמטיים, עוצר מול המכון של המתחרה אנה, וגבר מתחיל לפרוק סחורה מהטנדר למכון.

חוקר פרטי הרגיש שמשהו לא כשורה מתנהל פה, כי אחרת למה הסחורה מגיעה בלילה.

חוקר פרטי במעקב אחרי הספק

חוקר פרטי הרגיש שיש פה מה לחקור ולכן החליט לנסוע אחרי הטנדר כדי לחשוף את זהותו של הספק. הוא נסע אחריו בתוך רמת-גן עד אשר הוא נכנס לתוך איזו חניה של בניין ועצר שם. חוקר פרטי לא ויתר ונכנס אחריו לתוך הבניין בעודו עושה עצמו מחפש שכן מסוים.

על תיבת הדואר ממנה הוציא האיש דברי דואר, הוא ראה שרשום: אנה ויוסי. חוקר פרטי הבין מיד שמדובר בבעלה של אנה הקוסמטיקאית המתחרה.

חקירה נוספת שהוא עשה בעצה של נדב מנהל משרד חקירות הייתה לה בין מדוע הסחורה מסופקת בלילה.

מהר מאוד הסתבר כי יוסי בעלה של אנה עובד בחברת מוצרי הקוסמטיקה והמוצרים שהוא מספק, בכלל גנובים.

רק משרד חקירות טוב יכול לעלות על סיפור כזה.

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי בירושלים, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא: 077-8041396

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!