שחזור שיחות וואטסאפ

העולם המתקדם שלנו הופך את התקשורת הבינאישית ליעילה ומהירה יותר. כיום, יותר אנשים מעדיפים להתכתב במייל או בהודעת וואטסאפ כדי לתאם פגישות/ לנהל מערכת יחסים/ כדי לעבוד וכולי, בעוד ששיחות הטלפון הארוכות כמעט ואינן נחשבות יעילות או ממוקדות. בין היתר קל יותר למי שרוצה לבצע פעולות בסתר או מבלי שהן יתועדו, לתקשר עם בסביבה שלו באמצעות הודעות וואטסאפ אותן ניתן לשלוח מהר ולמחוק באותה המהירות. במקרים בהם אתם זקוקים לשחזור הודעות – בין אם עבור הטלפון שלכם או עבור טלפון של מישהו מבני המשפחה, מהעובדים או בני הזוג – תוכלו להיעזר בשירותים של משרד חקירות כדי לשחזרן.

מתי כדאי לבצע שחזור שיחות וואטסאפ?

שחזור שיחות או הודעות יכול להתבצע במקרים בהם יש חשד למחיקת הודעות ‘מפלילות’. בין היתר אפשר לבצע את הפעולה בזמן שהנייד נרטב או אבד, במקרים של שבר בנייד או בכול מקרה שבו נמחקה הודעה וכעת יש לשחזר אותה. כדי לעשות זאת מומלץ לפנות אל משרד חקירות שיודע לבצע שחזור מידע מהטלפון הנייד ובכך להשיב את המידע שאבד או שנמחק. הפעולה מאפשרת לרבים למצוא מידע אבוד החל מהודעות בין בני זוג עד להודעות של עובדים, מנהלים, של גורמים עבריינים וכדומה. בין היתר דרושה הפעולה במקרים של חקירה כלכלית שמטרתה להוכיח עבירות רכוש וצווארון לבן או עבירת מרמה כאלה ואחרות. יש מקרים בהם יידרש צו מבית המשפט שיאשר החרמת מכשיר נייד ושחזור מידע מהמכשיר.

כיצד משחזרים הודעות וואטסאפ?

בכול הנוגע לחלק הטכני של השחזור: מומחים בתחום החקירות והטכנולוגיה ישחזרו את המידע האבוד באמצעות פנייה אל זיכרון מטמון שיש בנייד של כל אחד ואחת. המידע הדחוס מכיל הודעות ושיחות שנכנסו אל הנייד בעת שהודעות ישנות נדחקות החוצה. שחזור ההודעות והשיחות מתאפשר באמצעות שחזור שיחה שנמחקה או שחזור הודעה שנמחקה על ידי חוקר פרטי או באמצעות אנשי מקצוע מומחים בשחזור שיחות והודעות. השחזור מתאפשר משום שמחיקת ההודעה אינה מבטלת אותה אלא מסמנת את ההודעה המחוקה ודוחקת אותה לגיבוי של הנייד. מי שעוסק בתהליך ידע לשלוף את המסרון או את השיחה מהזיכרון של הנייד. באמצעות המומחים, רבים יכולים למצוא כל הודעה או שיחה שאבדה ובכך לנהל הליכים ומהלכים בצורה יעילה יותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!