תאונת דרכים

פיצויים על תאונת דרכים

אין ספק כי תאונת דרכים היא אחד הדברים החמורים ביותר שיכולים לקרות לנו. הנזק הנפשי ויותר חשוב מכך הנזק הגופני המתלווה לתאונות דרכים הוא עצום ואנו צריכים לעשות הכול בכדי להימנע מהן. הצרה היא שתאונות דרכים הפכו לכה נפוצות עד שאנחנו נקלעים לבעיה חמורה בכול הקשור אליהן והדרך להימנע מהן היא לא פשוטה כלל וכלל. אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להימנע מתאונות דרכים ולפעול כמיטב יכולתנו בכדי להבטיח כי תאונת הדרכים לא תקרה לנו וכך אנחנו נוכל לנסוע בבטחה ממקום למקום. יש להימנע מהסחות דעת בזמן הנהיגה בכדי להבטיח כי תאונות הדרכים לא יקרו לנו וכך נוכל לנסוע בבטחה על הכביש.

פיצויים לאחר תאונת דרכים – כיצד נדע מה מגיע לנו?

אך לעתים אין מה לעשות ותאונות הדרכים מתרחשות למרות כל הניסיונות שלנו להימנע מהן. במקרה שתאונות הדרכים הללו מתרחשות אנחנו חייבים להבטיח כי נקבל את המגיע לנו ואת הפיצויים הקבועים בחוק. כל מקרה הוא שונה ואין להקיש ממקרה אחד למשנהו, אך כן ניתן לומר כי בהתרחשות של תאונת דרכים לרוב אתה תהיה זכאי לפיצויי גוף גם אם אין לך ביטוח. לעומת זאת אם תרצה פיצויים על הרכב שלך אתה תהיה חייב להחזיק בביטוח תקף. כמובן שאם יהיה לך ביטוח תקף הדבר יקל עליך מאוד לקבל גם פיצויים על הנזקים שהגוף שלך חווה ואת זה אנחנו צריכים לקחת בחשבון.

חוקר פרטי – מדוע לעתים יש צורך לעשות בו שימוש?

אך לא הכול ורוד וחלק בממלכת פיצויים על תאונת דרכים, לעתים אנחנו צריכים להיעזר בעזרה חיצונית בכדי לעמוד על זכויותינו ובכדי להבטיח כי נקבל את המגיע לנו. בכדי להיות בטוחים כי אנחנו נקבל את המגיע לנו אנחנו צריכים לעתים להסתייע בחוקר פרטי. חוקר פרטי הכרחי כאשר אנחנו רוצים להוכיח כי הצד השני אחראי להתרחשות התאונה וכי הוא צריך לשאת במירב הפיצויים. הצד שיהיה אחראי לתאונה יהיה אחראי לתשלומים גם במקרה שלשני הצדדים יהיה ביטוח ומכאן החשיבות הרבה של שכירת החוקר הפרטי. לרוב חברת הביטוח היא זאת שתשכור את החוקר הפרטי בכדי לעמוד על השאלה האם אתה זכאי לפיצויים.

כיצד עלינו להתנהל עם החוקר הפרטי?

כאשר חברת הביטוח שלכם שוכרת חוקר פרטי או שמא חברת הביטוח של הצד השני שוכרת חוקר, עלינו לזכור כי האמת עומדת לצדנו. על כן במקרה כזה עלינו להיצמד לאמת ולשתף פעולה עם החוקר. עם ניצמד לאמת החוקר הפרטי יהיה מחויב להשתכנע בגרסה שלנו ואנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו מתנהלים נכון עם החוקר הפרטי. זוהי נקודה חשובה ביותר עליה אנחנו צריכים לתת דגש ולפעול בהתאם לה. ככל שנתנהל עם החוקר הפרטי יותר בחכמה כך נהיה בטוחים כי נקבל את המגיע לנו ולהתנהל בחכמה זה אומר להגיד את האמת.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם משרד חקירות מור חקירות דיסקרטיות מובטחת

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!