חקירה כלכלית

חקירה כלכלית

תמיד אומרים – לוגו טוב משדרג כל חברה. לא תמיד עסקים שמים לב לפרט החשוב הזה ונתונים מראים שמדי שנה נסגרים בארץ כ-41,000 עסקים קטנים. לא תמיד האשמה הבלעדית היא על הלוגו, אבל חלק מאותם עסקים נפגשו בדיוק בגלל זה. חלקם השאירו אחריהם חובות בהיקף של עשרות, מאות ואולי אלפי שקלים לספקים, לעובדים לשותפים. הנושים עומדים להתדפק להם על הדלת. הם כבר בתהליך של פשיטת רגל והוצאה לפועל וחלקם מנסים להציל מה שאפשר ברגע האחרון, מעבירים מהר על שם אחרים נכסים, רכוש וכסף, כדי שההוצאה לפועל לא תשים עליהם יד ותעקל אותם לטובת החובות.

חלקם מצהירים שאין להם רכוש אבל יש להם. הנושים נשארים בלי כלום, והם ממשיכים לחיות את חייהם. חוסר צדק מוחלט.

גם בתיקי גירושין זה קורה והרבה. צד אחד של בני הזוג מנסה להבריח נכסים כך קוראים לזה, במטרה לא להתחלק בשווי שלהם עם הצד השני, כפי שמחייב חוק חלוקת רכוש.

יש אנשים שסוגרים חשבונות בנק בארץ, ופותחים חשבונות בחו"ל. יש אנשים שמעבירים נכסים על שם אחרים כמצג שווא, כאשר כל הכוונה היא לא לשלם חוב ולהיראות חסר כל.

חקירה כלכלית חושפת את האמת לאמיתה. לפעמים זה אוצר!

נתח גדול מהתיקים בכל משרד חקירות הם חקירות כלכליות. הבקשות מגיעות מצד נושים פרטיים, צדדים לגירושין. וגם חברות כמו: בנקים, חברות ביטוח ועוד.

מי שעוד זקוק לחקירות כלכליות הם בעלי עסקים שמבקשים להכניס לעסק שלהם שותף חדש, על מצבו הכלכלי הם לא יודעים כלום, והם רוצים לדעת, לוודא או לאמת נתונים שיש להם. הרבה פעמים הם מגלים אמת אחרת לגמרי.

מה כוללת חקירה כלכלית?

חקירה כלכלית של משרד חקירות כוללת את המידע הבא: פרטים אישיים על האדם. מקום עיסוקו ומשכורתו. מידע על חשבונות בנקים שלו בארץ ובחו"ל. איתור נכסים על שמו בארץ ובחו"ל. כלי רכב, טיס ועוד. נכסי דלא ניידי כמו בתים, קרקעות, מגרשים, ירושות עתידיות ועוד.

חוקר פרטי ידאג לקבל גם נתונים ומידע על קופות גמל או חסכונות שיש לחייב, זכויות בתביעות מול חברות ביטוח, ירושות, תביעות שיש נגדו בבית משפט, תיקי הוצאה לפועל, היקף החובות שלו ועוד.

כל המידע הזה אמור לתת תמונה מקיפה ומפורטת על מצבו הכלכלי של החייב ולהכריע את המשך התהליך.

הרבה פעמים חקירה כלכלית מתחילה בארץ ונמשכת בהתאם לתוצאות בחו"ל.

מי מוסמך לעשות חקירות כלכליות?

משרד חקירות מורשה וחוקרים פרטיים מוסמכים הם אלה שעוסקים בחקירות כלכליות.

כדי להבטיח חקירת אמת ותוצאות, נעזרים החוקרים בשיטות חקירה מקוריות ובציוד טכנולוגי שנועד להבטיח, חקירת עומק יסודית של האדם. יש להדגיש כי חובה על החוקרים לפעול באופן חוקית להשגת הראיות כדי שתהיינה קבילות בבית המשפט.

ויש גם מעקבים

בהתאם לתוצאות החקירה הכלכלית, פועלים החוקרים הפרטיים כדי לוודא את הנתונים שיש להם, ומבצעים בהתאם מעקבים אחר האדם או מי ממכריו שיש לו קשר להוכחת קיומם של נכסים, רכוש, חשבונות בנק בחו"ל ועוד.

אנו מתמחים בביצוע חקירות כלכליות אודות פרטיים וחברות, אשר כוללות בתוכן מידע פיננסי מקיף אודות ישויות אלו. במסגרת חקירה
כלכלית אנו פועלים לאתר מידע כלכלי מקיף אודות מושא החקירה, ובמהלך חקירה כלכלית סטנדרטית אנו פועלים לאיתור המידע שלהלן:

  • מידע אישי אודות מושא החקירה ומשפחתו/מידע אודות החברה ופעילותה*
  • כתובת מגורים/משרדים עדכנית*
  • נכסי נדל”ן בבעלות (בתים, מגרשים)כולל נסח רישום*
  • קשרים לחברות עסקיות (חלוקת מניות בעלים, תפקידי הנהלה בחברות)*
  • כלי רכב בבעלות כולל שעבודים*
  • סניפי וחשבונות בנק*
  • ביטוחי חיים / פנסיה / מנהלים וכל פוליסה בה מרכיב חיסכון*
  • פעילות עסקית נוספת*
  • חובות של צד ג’ למושא החקירה*

חקירה כלכלית הינה חקירה מודולרית, וניתן לבצע אותה באופן אשר יתאים לצרכי הלקוח במטרה ולהשיג את המידע הרלוונטי בעבורו. ישנן חקירות כלכליות מורכבות יותר, ובמסגרתן אנו נדרשים לאתר פרטים נוספים אודות מושא החקירה כלקוחות, היקפי פעילות, מחזורים עסקיים וכדומה. יתרות נוכחיות פעולות כספיות

בנוסף לחקירות הכלכליות הסטנדרטיות המבוצעות במשרדנו, אנו מבצעים חקירות מורכבות יותר כחקירות רקע, חקירות מסחריות, חקירות כלכליות במדינות שונות מחוץ לישראל, הן במסגרת עסקית והן במסגרת אישית, המנהלים את פעילותם העסקית במדינות שונות ברחבי הגלובוס. יש לנו חוקר פרטי מקצועי בכל תחום ובכך אנו מגיעים לתוצאות הטובות ביותר.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[contact-form-7 id="252" title="inside"]

סגירת תפריט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page