חוקר פרטי

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

למה כדאי למשרד חקירות להעסיק חוקר פרטי מקומי?

ככל שיכולות התחכום, ההסתרה, ההסוואה והמילוט הפכו למתוחכמים יותר מצד מי שעובר עבירה ומנסה לטשטש את נוכחותו בזירה כלשהי, כך נדרש היום ממשרד חקירות לפתח פריסה, נוכחות ושליטה באזורים גיאוגרפים נרחבים משום שמדינת ישראל לא מספיק קטנה בשביל מי שרוצה להסתתר אבל בהחלט יכולה לגרום לבעל עבירה להתחיל אותה בדרום ולסיים אותה בצפון, מה שאומר שאתה צריך חוקר פרטי בכל אזור כדי לבצע מעקב רצוף, שוטף שיניב תוצאות. 

במשרד החקירות מור חקירות אנו בוחרים להעסיק חוקר פרטי או חוקרים פרטיים על פי חלוקה גיאוגרפית. עולה השאלה האם בישראל הקטנה באמת יש צורך בחוקר פרטי על פי אזור גיאוגרפי. אנו מאמינים כי חוקר פרטי טוב מכיר את הסביבה שלו לפרטי פרטים חוקר פרטי בתל אביב מכיר את הסמטאות הקטנות של דרום תל אביב והיערות ושדרות בצפון תל אביב. חוקר פרטי בדרום מכיר את ישובי הבדואים וחוקר פרטי בצפון מכיר ויודע מה קורה ביערות בצפת. אנחנו במור חקירות סופר מקצועיים, החוקרים עימם אנחנו עובדים הם חוקרים מוסמכים בהתאם לחוק החוקרים הפרטיים ושירותי השמירה. החוקרים שלנו נמצאים בפריסה ארצית, בנוסף אנו שומרים על דיסקרטיות וזמינים לכם כ- 24/7. 

דיסקרטיות

פריסה ארצית

זמינות 24/7​

חוקר פרטי בגידות – בקיאות בשטח היא יתרון 

מפת ישראל

חוקר פרטי מקומי יודע שכאשר הוא חוקר בגידות יש רשימה של מקומות ומלוניות בהם נוהגים לבגוד. החוקר מומחה באיתור רשימה של מקומות שאליהם מגיעים בדרך כלל בני זוג שבוגדים. חוקר פרטי בנתניה מכיר את המקומות בחוף הים ובאזור התעשייה וחוקר פרטי ברמת גן מכיר ממש טוב את אזור הבורסה. לידע ולהיכרות של החוקר הפרטי עם המקום יש משמעות בעיקר בתחום המעקבים לדוגמה בהם נדרשים החוקרים לעשות דרך אחרי הנעקבים, שהרבה פעמים מנסים “למרוח” ולטשטש עקבות ואף חושדים שיש מי שעוקב אחריהם.

כך הפכה מלאכת העיקוב לסוג של “מרדף” כאשר החכם הוא המנצח. בתחום הזה יש לומר כי חוקר פרטי טוב זה חוקר שעשוי לנחש את הצעדים הבאים של הנעקב ואף “להפתיע” אותו בנוכחות עוד קודם.

בקיאות בשטח תורמת גם להבנת אירועי פריצה וגניבה שונים, כמו מכת הפריצות בנתניה וגנבי האופניים בפתח תקווה, לניתוח המהלכים ולבניית אסטרטגיה של חקירה ומעקב באזור הרלוונטי ע”י משרד חקירות מקצועי.

כשחוקר פרטי בשטח – אין דרך לברוח

אנחנו במור חקירות מבינים כי בתחום שלנו אנחנו חייבים פריסה ארצית מלאה. תארו לעצמכם מצב שבו חקירת בגידה מתגלגלת מחוץ לתחום המעקב הרגיל, נאמר שבני הזוג עושים את דרכם במטוס לאילת, ואת זאת מגלה חוקר פרטי באר שבע שעוקב אחריהם עד לשדה התעופה. טלפון אחד ממנו לחוקר של המשרד באילת, מאפשר לחוקר להמתין להם כבר בשדה התעופה ולהמשיך את המעקב אחריהם.

היום כשכל כך קל להסתיר, לחמוק ואנשים מפתחים כל מיני שיטות איך לא להיתפס בעדשת המצלמה, חוקר פרטי בגידות חייב להיות כמה צעדים קודם כדי שאף אחד, לא יוכל לשים לנו רגל בשום מקום בו אנו חייבים לחשוף את האמת וגם לתעד אותה. כך כל משרד חקירות צריך לשאוף לעבוד.

עולם הבגידות הולך ומשתכלל בשנים האחרונות לבוגדים ולבוגדות אתרים שלמים עם הנחיות כיצד לא  להיתפס. חוקר פרטי בגידות חייב להיות סופר מתוחכם ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת וחושים של נץ הוא חייב להיות כמה צעדים קודם, כדי ששום דבר או אף אחד לא יכול למנוע מהחוקר הפרטי לחשוף את האמת וגם לתעד אותה בצורה חוקית (בהתאם לחוק האזנת סתר) על מנת שזו תהייה קבילה בבית המשפט. כך צריך לעבוד משרד חקירות מקצועי.

חוקר פרטי באזורכם – לטיפול מושלם 

בירושלים קוראים לזה מציצה ובתל אביב אומרים סוכריה על מקל. לכל אזור בארץ יש את המנהגים והנורמות הייחודיות לו. חוקר פרטי אינו משמש רק למעקב רגלי אחר חשוד אלא גם מדובב אנשים, מברר מידע במשרדי הרשויות המקומיות, מבצע מעקב באמצעות מכשיר איכון, מבצע חקירות כלכליות ועוד.

חוקר פרטי מקומי יכול לראות מיקום על גבי מפה ומיד לדעת אם יש שם בניין משרדים לגיטימי, מכון ליווי או סמטאות צרות. חוקר פרטי משתלב היטב בנוף כיוון שהוא מכיר את הנורמות ואת מטבעות הלשון הייחודיות לאותו אזור בארץ. הוא יכול ליצור שיחה קולחת עם בני המקום בקלות ולשכנע אותם שהוא סתם עוד אדם ולא, לדוגמא, מדובב מקצועי עם שנות ניסיון רבות בהוצאת סודות מאנשים.

לא כל אחד יכול לעסוק כחוקר פרטי. חוקר פרטי הוא מקצוע נרכש המצריך רישיון רשמי. (ראו לינק לנושא) אנחנו במור חקירות עובדים עם חוקרי פרטיים בכל רחבי הארץ כולם בעלי רישיון חוקר פרטי פעיל. 

לבחור חברת חקירות עם פרישה רחבה בכל הארץ

יש בארץ הרבה חברות חקירה והמוני חוקרים פרטיים המציעים את שירותי החקירה שלהם. מה שמייחד את מור חקירות הוא הפרישה הרחבה שלנו בכל הארץ. כאשר אתם מקבלים חוקר פרטי מחברת מור חקירות אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהחוקר הפרטי הזה הוא בעל היכרות אינטימי וניסיון רב במציאת מידע באזור הגיאוגרפי הרלוונטי לעניינכם. בנוסף, אתם יודעים שבשיחת טלפון אחת הוא יכול ליצור קשר עם חוקר פרטי בצד השני של הארץ והוא אף מחזיק ברישיון שמאפשר לו לקיים חקירות פרטיות.

נכון, ישראל היא מדינה קטנה. אך אנשים מדימונה, קרית ארבע או טבריה מיד יקלטו מישהו “לא משלהם” ויחשדו בו באופן אוטומטי. חוקר פרטי מקומי מספק שירותי חקירה מתקדמים מבלי להעלות את חששם של מושאי החקירה וכך משיג את כל המידע הדרוש לחקירה מוצלחת.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

חוקר פרטי בצפון

מחפשים חוקר פרטי בצפון? הגעתם למקום הנכון! מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. הצפון היפה הוא המקום

קרא עוד »

חוקר פרטי במרכז

מחפשים חוקר פרטי במרכז? הגעתם למקום הנכון! מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. על מנת לקיים חקירות

קרא עוד »

חוקר פרטי בדרום

מחפשים חוקר פרטי בדרום? הגעתם למקום הנכון! מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. יש לה משרד בבאר

קרא עוד »

חוקר פרטי במודיעין

מחפשים חוקר פרטי במודיעין? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות כלכליות, מעקבים ותצפיות, האזנות סתר ועוד – כל זאת דרך ניהול כל שלבי החקירה

קרא עוד »

חוקר פרטי באשדוד

מחפשים חוקר פרטי באשדוד? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקות פוליגרף ועוד – כל זאת דרך ניהול מעקבים ותצפיות ברמה

קרא עוד »

חוקר פרטי בכפר סבא

מחפשים חוקר פרטי בכפר סבא? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקות פוליגרף ועוד – כל זאת דרך ניהול מעקבים ותצפיות

קרא עוד »

חוקר פרטי ברמת גן

בשנים האחרונות ניכרת מגמה בקרב הציבור החרדי. הם שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי לפני שידוך כדי להבין האם הנתונים על החתן או הכלה הפוטנציאלים

קרא עוד »

חוקר פרטי בנתניה

מכת הפריצות והחוקר הפרטי בנתניה בערב אחד נפרצו בנתניה 6 חנויות והמשטרה עמדה על הרגליים. אחד מבעלי החנויות שנפרצה ביקש את עזרת חוקר הפרטי, משום

קרא עוד »

חוקר פרטי בחולון

חוקר פרטי בחולון – על שכנים מהגהנום וכלב לא מחונך, על סיפור כזה על חוקר פרטי, לא שמעתם אף פעם. אל משרד החקירות שלנו הגיעה

קרא עוד »

חוקר פרטי בירושלים

זה מה שגילה חוקר פרטי מירושלים על אברך שלומד בישיבה גבוהה. אל משרד החקירות מור חקירות פנתה משפחה של אברך הלומד בישיבה בירושלים ובפיה טענות

קרא עוד »

חוקר פרטי בבאר שבע

מה עשתה הקטינה בחברתו של הצעיר הבדואי? אל משרד החקירות בבאר שבע הגיע אבי נערה קטינה נעדרת וביקש את עזרת המשרד לעלות על עקבותיה של

קרא עוד »

עם אילו תיקים מתעסק החוקר הפרטי?

כולנו מדי פעם, עלולים להיקלע למצב בו אנו זקוקים לשירותיו של החוקר הפרטי. אם זה בחקירות כלכליות על שותף שרוצה להתמזג בעסק שלנו, חקירה כלכלית על בן הזוג. מעקבים להוכחת עדויות שונות ואם אנחנו גרים בחולון, מן הסתם אנחנו נרצה למצוא חוקר-פרטי בחולון.

תפקידיו של החוקר הפרטי נוגעים למגוון רחב של יכולות וסוגיות. כל אדם יכול למצוא את עצמו נזקק לדעת את האמת במקרים מסוימים, וכאשר הוא לא יכול לחשוף אותה בעצמו, הוא ייעזר במשרד חקירות כדי למצוא תשובות.

יש מגזרים אגב שנוהגים באופן קבוע להיעזר בחוקרים פרטים כמו למשל בדיקת משפחת הכלה או החתן במגזר החרדי, כדי לעמוד על ערכם האמתי מכל הבחינות.

יש אנשים החושדים באירוע בגידה במשפחה ונזקקים לחוקר-פרטי. יש מי שנזקק למעקבים, כל תיק והסיפור שלו:

כיצד יודעים האם הכלה באמת עשירה?

זה ידוע שמגזר החרדי, ערכו של חתן או כלה נמדדים גם לפי ההון שיש למשפחה שלהם. במגזר זהה אין מצב שעשיר יתחתן עם ענייה או להיפך. כל אחד והמכסה שמתאים לקנקן שלו.

כדי לאמת מידע על כלה או חתן, יש שנוהגים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיעמוד על קנקנה של משפחת הכלה או החתן, יברר בקהילה שלהם אם יש להם שם טוב או רע, פרמטר לא פחות חשוב מכסף. יברר האם הכלה הזו היא חסודה וטובה או שמא יש כתם במשפחה הזו.

כתם יכול להיות בן שחזר בתשובה או סרח, אירוע עברייני או פלילי או כל דבר שעלול לפגוע במוניטין של המשפחה.

היבט נוסף שקשור למגזר החרדי הוא שיש משפחות המסתירות מידע שלילי מהכלה או החתן המיועדים. פה לא מדובר בכסף אלא בבעיות נפשיות, מחלת נפש ועוד. הם לא יספרו על כך למשפחה השנייה, אבל אם עולה חשד כלשהו, המשפחה השנייה תשכור את שירותיו של משרד חקירות כדי להגיע לאמת.

מה רוצה הכלה אהבה או כלכלה

כמשרד חקירות מוביל נקראנו לחקירה על ידי זוג עמיד משכונת דנייה בחיפה. בנם הבכור של הזוג סיפר בהתרגשות כי החליט להציע נישואין לחברתו לאחר כשלושה חודשים. האב היה ממש בעניין. חברתו של הבן הייתה פקידה זוטרה בחברת השמאעות המשפחתית, שבזכותה הבן העצלן קם כל בוקר לעבודה. עם זאת, האם הרגישה התנגדות עזה כשלא קיבלה תשובות ברורות מהיכן היא הגיעה והיכן היא שירתה בצבא. בעקבות זאת, האם החליטה לשכור את שירותיו של משרד החקירות מור חקירות ולבצע בדיקת רקע וחקירה כלכלית. תחילה טיפל בנושא חוקר פרטי מחיפה ושהצליח לאתר את משפחתה בקרית גת. לחקירה הצטרף חוקר פרטי דרום בדק לעומת וגילה כי הפקידה היא בכלל לא מי שטענה שהיא. הוריה פועלים מקרית גת ולא בעלי תפקידים בעירייה, באוניברסיטת באר שבע היא מעולם לא למדה. בצבא היא לא שירתה מעולם והשתחררה בגלל בעיה נפשית. לאחר בדיקה עם משפחתה הסתבר כי הבחורה בילתה מספר שנים בירושלים. חוקר פרטי בירושלים גילה כי הבחורה כבר “ניקתה” את החסכונות של החבר שלה בירושלים ונעלמה. עם הוכחות ברורות ניגשה האם לבנה ובעלה ועצרה את החתונה. לא תמיד זה כל כך מורכב אבל התחזות וחקירות כלכליות הן דבר שבשגרה אצלנו במור חקירות.

האם החבר שלי נשוי?

רונית רווקה תל אביבית הכירה לא מזמן בחור נחמד בבר תל אביבי. השניים התחברו מיד והחלו קשר מעולה. שראל סיפר כי גדל בכפר סבא ויצא מקשר של שבע שנים הציג את עצמו כעובד במשרד הבטחון שנקרא לעיתים תכופות לנסיעות בחו”ל בהם הוא לא יכול לייצור קשר איתה. תחילה רונית לא חששה אבל לאחר שראתה בקבוק מטרנה באחת הארונות וצעצועים בפעם אחרת בדירה שלו הרגישה שמשהו מתרחש. היא לא רצתה לפגוע בקשר אבל הרגישה לא בטוחה. בעצתו של ידיד היא פנתה אל משרד החקירות שלנו חוקר פרטי בכפר סבא איתר בשכונה הירוקה את כתובתו של שראל. שם גם גילה כי שראל “שכח” לספר לרונית כי הוא נשוי פלוס שלושה ושהוא נושא לצורכי העבודה זה בעצם נסיעה לכפר סבא. משהו לא מסתדר לכם? זקוקים לבדיקה או חקירה דיסקרטית. פה אנחנו במור חקירות בעל רישיון רשמי מהמדינה, מתמחים בחקירות מקצועיות בסופר דיסקרטיות.

שאלות נפוצות

מעקבים בארץ ובחו”ל, חקירות פרטיות מכל הסוגים , חקירות כלכליות, גילוי האזנות סתר, תוכנות ריגול בניידים ובמחשבים ,מיקרופונים ומצלמות סמויות איתור אנשים, מודיעין עסקי, בדיקות רקע ופוליגרף ועוד.

כאשר אתם פונים אל חוקר פרטי אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר, ככל החוקר יהיה יותר מקצועי ויותר טוב כך התוצאות שלו תהיינה יותר טובות לכן התשלום תלוי במשימה שיהיה עליו לבצע .

בהחלט !!! חוקר פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים מחויב בשמירה על סודיות וחיסיון לקוח דיסקרטיות היא הדבר הראשון שאנחנו הכי מקפידים עלייה. תוכלו להרגיש בנוח לפנות אלינו ולא לחשוש שידעו שפניתם אל חברת חקירות. אנו נוודא שכל מידע שתמסרו יישמר אצלנו או מידע נגלה יועבר אך ורק אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו:

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!