חוקר פרטי לפי אזור

חקירות פרטיות

גילוי בגידות

מעקבים והאזנות

חוקר פרטי לפי אזור

למה כדאי למשרד חקירות להעסיק חוקר פרטי מקומי?

ככל שיכולות התחכום, ההסתרה, ההסוואה והמילוט הפכו למתוחכמים יותר מצד מי שעובר עבירה ומנסה לטשטש את נוכחותו בזירה כלשהי, כך נדרש היום ממשרד חקירות לפתח פריסה, נוכחות ושליטה באזורים גיאוגרפים נרחבים משום שמדינת ישראל לא מספיק קטנה בשביל מי שרוצה להסתתר אבל בהחלט יכולה לגרום לבעל עבירה להתחיל אותה בדרום ולסיים אותה בצפון, מה שאומר שאתה צריך חוקר פרטי בכל אזור כדי לבצע מעקב רצוף, שוטף שיניב תוצאות.

חוקר פרטי בגידות – בקיאות בשטח היא יתרון חוקר פרטי לפי איזור

לידע ולהיכרות של החוקר הפרטי עם המקום יש משמעות בעיקר בתחום המעקבים לדוגמה בהם נדרשים החוקרים לעשות דרך אחרי הנעקבים, שהרבה פעמים מנסים “למרוח” ולטשטש עקבות ואף חושדים שיש מי שעוקב אחריהם.

כך הפכה מלאכת העיקוב לסוג של “מרדף” כאשר החכם הוא המנצח. בתחום הזה יש לומר כי חוקר פרטי טוב זה חוקר שעשוי לנחש את הצעדים הבאים של הנעקב ואף “להפתיע” אותו בנוכחות עוד קודם.

בקיאות בשטח תורמת גם להבנת אירועי פריצה וגניבה שונים, כמו מכת הפריצות בנתניה וגנבי האופניים בפתח תקווה, לניתוח המהלכים ולבניית אסטרטגיה של חקירה ומעקב באזור הרלוונטי ע”י משרד חקירות מקצועי.

כשחוקר פרטי בשטח – אין דרך לברוח

תארו לעצמכם מצב שבו חקירת בגידה מתגלגלת מחוץ לתחום המעקב הרגיל, נאמר שבני הזוג עושים את דרכם במטוס לאילת, ואת זאת מגלה חוקר פרטי באר שבע שעוקב אחריהם עד לשדה התעופה. טלפון אחד ממנו לחוקר של המשרד באילת, מאפשר לחוקר להמתין להם כבר בשדה התעופה ולהמשיך את המעקב אחריהם.

היום כשכל כך קל להסתיר, לחמוק ואנשים מפתחים כל מיני שיטות איך לא להיתפס בעדשת המצלמה, חוקר פרטי בגידות חייב להיות כמה צעדים קודם כדי שאף אחד, לא יוכל לשים לנו רגל בשום מקום בו אנו חייבים לחשוף את האמת וגם לתעד אותה. כך כל משרד חקירות צריך לשאוף לעבוד.

חוקר פרטי באזורכם – לטיפול מושלם 

לכל אזור בארץ יש את המנהגים והנורמות הייחודיות לו. חוקר פרטי אינו משמש רק למעקב רגלי אחר חשוד אלא גם מדובב אנשים, מברר מידע במשרדי הרשויות המקומיות, מבצע מעקב באמצעות מכשיר איכון, מבצע חקירות כלכליות ועוד.

חוקר פרטי מקומי יכול לראות מיקום על גבי מפה ומיד לדעת אם יש שם בניין משרדים לגיטימי, מכון ליווי או סמטאות צרות. חוקר פרטי משתלב היטב בנוף כיוון שהוא מכיר את הנורמות ואת מטבעות הלשון הייחודיות לאותו אזור בארץ. הוא יכול ליצור שיחה קולחת עם בני המקום בקלות ולשכנע אותם שהוא סתם עוד אדם ולא, לדוגמא, מדובב מקצועי עם שנות ניסיון רבות בהוצאת סודות מאנשים.

לבחור חברת חקירות עם פרישה רחבה בכל הארץ

יש בארץ הרבה חברות חקירה והמוני חוקרים פרטיים המציעים את שירותי החקירה שלהם. מה שמייחד את מור חקירות הוא הפרישה הרחבה שלנו בכל הארץ. כאשר אתם מקבלים חוקר פרטי מחברת מור חקירות אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהחוקר הפרטי הזה הוא בעל היכרות אינטימי וניסיון רב במציאת מידע באזור הגיאוגרפי הרלוונטי לעניינכם. בנוסף, אתם יודעים שבשיחת טלפון אחת הוא יכול ליצור קשר עם חוקר פרטי בצד השני של הארץ.

נכון, ישראל היא מדינה קטנה. אך אנשים מדימונה, קרית ארבע או טבריה מיד יקלטו מישהו “לא משלהם” ויחשדו בו באופן אוטומטי. חוקר פרטי מקומי מספק שירותי חקירה מתקדמים מבלי להעלות את חששם של מושאי החקירה וכך משיג את כל המידע הדרוש לחקירה מוצלחת.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

כולנו מדי פעם, עלולים להיקלע למצב בו אנו זקוקים לשירותיו של החוקר הפרטי. אם זה בחקירות כלכליות על שותף שרוצה להתמזג בעסק שלנו, חקירה כלכלית על בן הזוג. מעקבים להוכחת עדויות שונות ואם אנחנו גרים בחולון, מן הסתם אנחנו נרצה למצוא חוקר-פרטי בחולון. תפקידיו של החוקר הפרטי נוגעים למגוון רחב של יכולות וסוגיות. כל אדם יכול למצוא את עצמו נזקק לדעת את האמת במקרים מסוימים, וכאשר הוא לא יכול לחשוף אותה בעצמו, הוא ייעזר במשרד חקירות כדי למצוא תשובות.

יש מגזרים אגב שנוהגים באופן קבוע להיעזר בחוקרים פרטים כמו למשל בדיקת משפחת הכלה או החתן במגזר החרדי, כדי לעמוד על ערכם האמתי מכל הבחינות.

יש אנשים החושדים באירוע בגידה במשפחה ונזקקים לחוקר-פרטי. יש מי שנזקק למעקבים, כל תיק והסיפור שלו.

כיצד יודעים האם הכלה באמת עשירה?

זה ידוע שמגזר החרדי, ערכו של חתן או כלה נמדדים גם לפי ההון שיש למשפחה שלהם. במגזר זהה אין מצב שעשיר יתחתן עם ענייה או להיפך. כל אחד והמכסה שמתאים לקנקן שלו. כדי לאמת מידע על כלה או חתן, יש שנוהגים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיעמוד על קנקנה של משפחת הכלה או החתן, יברר בקהילה שלהם אם יש להם שם טוב או רע, פרמטר לא פחות חשוב מכסף. יברר האם הכלה הזו היא חסודה וטובה או שמא יש כתם במשפחה הזו.

כתם יכול להיות בן שחזר בתשובה או סרח, אירוע עברייני או פלילי או כל דבר שעלול לפגוע במוניטין של המשפחה.

היבט נוסף שקשור למגזר החרדי הוא שיש משפחות המסתירות מידע שלילי מהכלה או החתן המיועדים. פה לא מדובר בכסף אלא בבעיות נפשיות, מחלת נפש ועוד. הם לא יספרו על כך למשפחה השנייה, אבל אם עולה חשד כלשהו, המשפחה השנייה תשכור את שירותיו של משרד חקירות כדי להגיע לאמת.

האם החבר שלי נשוי?

אפליקציות של היכרויות מזמנות לא אחת, התחזות והטעייה. אלה יכולות להיות בקטע של גיל, מראה אבל גם גבר שיציג את עצמו פנוי והוא יהיה בכלל נשוי. אם את מכירה אחד כזה וחושדת שאולי הוא עובד עליך בעיניים והוא בכלל נשוי, את צריכה משרד חקירות טוב שיעקוב אחריו. אחרי מעקב אחד הוא יוכל לספר לך אם הוא יצא מהסופר השכונתי לבד או סחב עגלה עם תינוק יחד עם אשתו.

מעקבים בארץ ובחו”ל, חקירות פרטיות מכל הסוגים , חקירות כלכליות, גילוי האזנות סתר, תוכנות ריגול בניידים ובמחשבים ,מיקרופונים ומצלמות סמויות איתור אנשים, מודיעין עסקי, בדיקות רקע ופוליגרף ועוד.

כאשר אתם פונים אל חוקר פרטי אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר, ככל החוקר יהיה יותר מקצועי ויותר טוב כך התוצאות שלו תהיינה יותר טובות לכן התשלום תלוי במשימה שיהיה עליו לבצע .

בהחלט !!! חוקר פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים מחויב בשמירה על סודיות וחיסיון לקוח דיסקרטיות היא הדבר הראשון שאנחנו הכי מקפידים עלייה. תוכלו להרגיש בנוח לפנות אלינו ולא לחשוש שידעו שפניתם אל חברת חקירות. אנו נוודא שכל מידע שתמסרו יישמר אצלנו או מידע נגלה יועבר אך ורק אליכם.

סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!