איך היינו עולים על הרוצח שמעון קופר?

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

רצח שמעון קופרפנייה למשרד חקירות הפכה היום לדבר טריוויאלי. לא רק חקירה כלכלית לרגל מיזוג עם שותפים ולא רק מעקב אחר בגידות אלא שלפעמים ישנם מקרים כמו עם הנוכל המסוכן שמעון קופר שרצח את שתי נשותיו, שהכתובת עליו איך לומר "צרחה" על הקיר אבל האנשים הקרובים אליו כמו חברתו האחרונה הרופאה ד"ר מריה זקוטסקי לא רק שרשמה לו מרשם של סם מסוכן שחושדים שבאמצעותו הוא רצח את אשתו ג'ני מור חיים, אלא עוד האמינה לו שהוא יוצא בשליחות ביטחונית לחסל איזה מחבל. נו באמת?

אם גברת מריה הייתה פונה למשרד חקירות שמחזיק צוות של חוקרים פרטיים מיומנים, היו אומרים לה שיש לה עסק עם פסיכופט מסוכן כי איזה ממתי איש ביטחון שפועל ברשות המדינה, צריך לדאוג לרעל לצרכי חיסול, גם ד"ר מריה חשדה אבל חשבה שאולי היא סתם מטרידה את עצמה בזוטות  והעלימה עין. אהבה עיוורת היא דבר מסוכן מאוד.

אין ספק שפנייה אל משרד חקירות מקצועי הייתה מיד מעלה חשדות לגבי איש הביטחון אדון שמעון קופר הרוצח שעבד על כל הסביבה שלו בעיניים והסיפור שלו היה נחשף.

היה בשבי והאמין לעצמו

אנשים עם הפרעה נפשית אומר חוקר פרטי בכיר במשרד חקירות בהחלט מתחילים להאמין לשקרים שלהם, כאשר הם מנסים לצייר מצג שווא על החיים שלהם.

שמעון קופר למשל שגר עם אשתו הראשונה ג'ני מור חיים (זו שהוא דאג אחר כך לרצוח ולרשת) בקיבוץ אייל מכר לקיבוץ איזה סיפור על עצמו שהוא היה בשבי והגדיל לעשות ונתן להם הרצאה, תוך שהוא מציג להם אותות וצל"שים שהוא כביכול קיבל, ממש גיבור ישראל. בהמשך התראיינה בכלי התקשורת חברתה של ג'ני ז"ל ואמרה כי האותות והסמלים האלה שהוא הראה בהרצאה שלו, לכאורה על האומץ וההקרבה שלו היו ממש חדשים כאילו ונקנו בחנות תחפושות…

סביר להניח שחברתה של אשתו המנוחה גם אמרה לה את זה שהיא חושדת בו, אבל כאשר מדובר באהבה קשה מאוד להאמין שמשהו נורא מסתתר מאחורי האדם שמציג את עצמו במצג שווא.

"זה קורה להרבה מאוד נשים" מסביר חוקר פרטי ממשרד חקירות במרכז "נשים ובעיקר כאלה שבמשך שנים לא הייתה להן אהבה מסתנוורות מאיזה גבר, וגם אם הן חושדות במשהו, הן מטאטאות את הסיפור מתחת לשטיח, אבל לשקר כמו שאומרים אין רגליים והוא יחזור ויציף את החיים בצורה מכוערת".

רצח שמעון קופר

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!